Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Po cichu liczyłem na jakieś wypas aukcje, produkty w całości za wPLNy czy choćby właśnie pokrycie przesyłki nimi.
No cóż, to też dobre... chociaż po takiej przerwie i braku informacji myślałem, że będzie coś bombowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypas promocja. A najlepsze jest to, że jest dużą dostępność towaru i się załapałem na FEARa 2 (dużo osób pewnie obraziło się na CDP za brak aktualizacji i na wplnmanię nie zagląda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba musze mniej gier kupowac by potem miec co w promocji brac .
Diow2 i Empire juz mam , Fear i dodatek do G3 mnei nie interesuja.
Przyznaje jednak ze jest to w koncu jakas prawdziwa oferta promocyjna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, w końcu wPLNomania odżyła i pojawił się w miarę porządny zrzut. Dla siebie w tym zrzucie nie widzę nic co chciałbym kupić, ale przynajmniej jest to znak, że od tej pory wszystko powinno iść w dobrą stronę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 14:50, Dark_Sebat napisał:

ale przynajmniej jest to znak, że od tej pory wszystko powinno iść w dobrą stronę. :)

No mam poważne obawy czy aby nie jest to jednorazowa zwyżka oferty. Wiadomo, ostatnio sytuacja wokół CDP jest dość mocno napięta i może to być jednorazowa próba załagodzenia takiego stanu rzeczy... zresztą wystarczy sobie przypomnieć początek wPLNomanii - też był rewelacyjny a później już tylko gorzej. No ale może tym razem będzie lepiej z tym że nie będę ukrywał że ja czekam na możliwość pokrycia kosztów przesyłki z wPLN-ów (zwłaszcza że odbiór osobisty już jest możliwy więc czas na to żeby i reszta nie była w plecy), w innym wypadku sobie odpuszczam chyba że ceny gier zejdą do 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 14:58, dave03 napisał:

No mam poważne obawy czy aby nie jest to jednorazowa zwyżka oferty.


Raczej potrzebuja funduszy. BTW: kupilem FEAR2 - mam wrazenie, ze to ostatni moment aby wykorzystac wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrót Frankensteina...

Jest tak, jak dawnymi czasy ktoś w tym wątku pisał, że wystarczy rzucić ludziom cokolwiek i zaczyna się szał pał :).

A przecież oferta bliźniaczo podobna do tego, co już było. Czyli po tak długim czasie znowu ze dwa rodzynki, tym razem w postaci E:TW i F2, gdzie większość ceny jest w wPLNach, a reszta w realnych złotówach. Pozostała część oferty dalej śmieszna, w tym dwupack GoW+UT3 w cenie 69,99 + wPLN, a na Allegro tyle samo bez wirtualnej ściemy. Pfff... Nie wiem skąd ten nagły optymizm wyposzczonej tłuszczy, że się tu cuda zaczęły dziać i od teraz słonko zacznie świecić. Moim zdaniem jest tak samo jak było z drobną różnicą, że wreszcie ukazała się nowa oferta (co biorąc pod uwagę stan CDP jest zaskakujące).

Swoją drogą na E:TW tyle psów fani i nie tylko wywiesili, że chyba sprzedaż zaczęła cienko iść i pozbywają się nadmiaru.

Moim zdaniem nie widać tu ani przewrotu, ani rewolucji. A za tydzień-dwa wszystko wróci do normy. Większość zarzutów, które padały pod adresem wPLNomanii dalej jest aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 15:53, LIZZU napisał:

musze przyznac ze fear 2 cenowo daje rade, acz sporo wpln sobie krzykneli.


Ale tak to powinno właśnie wyglądać, porządnie obniżona cena pln, a za to sporo wpln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 16:08, darkwind21 napisał:

> musze przyznac ze fear 2 cenowo daje rade, acz sporo wpln sobie krzykneli.

Ale tak to powinno właśnie wyglądać, porządnie obniżona cena pln, a za to sporo wpln.

Wedlug mnie tez sobie moga krzyczec sporo nie przeszkadza mi to bo siedzie na sporej ich liczbie .
Problem wynika z samej oferty - mam duzo wpln bo kupilem gry z katalogu CDP wiec jak ktos mi oferuje gry w promocji z tej firmy to nie mam co wybrac a nie mam zamiaru placic normalnymi zlotowkami za cos co mnie nie interesuje i bedzie potem zbieralo kurz na polce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować