Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Kiedy dzisiaj zamawiałem to wyglądało na to że jest możliwość odbioru osobistego. Ale jako że nie mieszkam w stolicy to za bardzo sie nie interesowałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W tym momencie czuje się trochę jak niepoprawny optymista. xD Ale Ty brzmisz trochę jak niepoprawny pesymista, albo i maruda. ;P Zobaczymy jak to dalej z tą wPLNomanią będzie, historia lubi się powtarzać, ale może tym razem będzie inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj opieprzałem za lipny asortyment, lecz dzisiaj moja opinia odwraca się o 180 stopni.

Tak powinien wyglądać program lojalnościowy !!!!! Czyli gry na topie w rozsadnej cenie ze sporym wkładem wPLN. Tak trzymajcie to właściwy kierunek na zwiększenie popytu :)

PS: wreszcie odbiór osobisty za to dodatkowy wielki +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz to wywalili z tymi produktami na maksa. To są nieprzyzwoite ceny. Gdybym nie miał konsoli to bym kupił wszystko hurtem. :P Tylko mogli by ten zmierzch bugów dać gdzieś za 20zł. to bym kupił. ;) Fajnie było by gdyby jakieś gierki na Xboxa 360 dali, nie mówią ,że dużo egzemplarzy jednej gry, ale chociaż kilka. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, panowie, zmieniacie nastroje raz po raz. Wczoraj sarkanie, dziś wychwalanie. ;)

Oby to nie była taka jednorazowa pokazówka, że skoro CDP bierze wszystko w swoje ręce ("przejmuje" pół gram.pl) to nagle jakość skacze o wiele pięter - a potem wszystko wraca do starej tzw. normy (czyli jakoś, nie jakość). Tym niemniej trzeba przyznać, że akcja pokazowa im się akurat udała; na tyle, że jestem uboższy o 80 złociszy. ;)

No i nareszcie wrócił odbiór osobisty w metrze, yeah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jęczałem, jęczałem i na chwile jęczęć przestałem. Ale zobaczymy, czy za tydzień ten stan się utrzyma bo 4 czy 5 gier po kilka sztuk to na tydzień styknie jakoś ale na dłuższy okrez to już nie. Liczę na kolejne rzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 21:52, Dark_Sebat napisał:

Ale Ty brzmisz trochę jak niepoprawny pesymista, albo i maruda. ;P


Cóż, takie już jestem i nic na to nie poradzę, wole być mile zaskoczony niż się niemile rozczarować :P A tak w ogóle to widzę, że F.E.A.R. 2 już poszedł.

Budo --->
>No, tacy właśnie jesteście- jak chorągiewki na wietrze.

To chyba normalne, że jak jest za co to się chwali a jak się nie aktualizuje tego co się obiecało na dodatek oferty są nieatrakcyjne to się narzeka. Nie wiedzę w tym nic dziwnego, sam chyba kręciłeś nosem swego czasu ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma co gdybać, zobaczymy jak się będzie rozwijać po oddzieleniu się od gram-a CDP. Na razie wczorajszym kupnem Feara i Empire na trochę czasu se moją lojalność zapewnili :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co nie kupiłem nic i obawiam się że w najbliższym czasie będzie sie trudno pozbyć tej wirtualnej waluty. Jak ktoś ma wątpliwości to najlepiej kupować coś od razu, bo później może być różnie. Z nowego rzutu nowości mnie raczej nie interesowały, choć gdyby to 40zł było już z kosztami przesyłki to pewnie bym się skusił na F.E.A.R 2. Wziąłbym Stalkera albo UT3, ale cena w tym przypadku jak na moje oko jest zbyt wygórowana, bo te gry to powinny być po 20zł a nie jakieś 55 jak to ma teraz miejsce. Czekam na możliwość pokrycia kosztów z wPLN-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem od razu, raz zainstaluje, dodam do steama obie i zostaną na zawsze a potem na allegro opchnę jak w idealnym stanie używki, każda po 50-60 zł, zreszta Feara już za 55 sprzedałem :-). Empire na pewno też niedługo pójdzie pomimo ceny 70zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło że w końcu się coś ruszyło, choć u mnie i tak niesmak pozostał. Za brak profesjonalizmu, za brak kontaktu i niedotrzymywanie słowa które przed chwilą samemu się rzuciło. Z obecnej oferty kupiłbym Total Wara, tyle że aktualnie i tak w niego bym pograć nie mógł, więc się na niego rzucać nie zamierzam.
Widać nie tylko sympatia kibiców na pstrym koniu jeździ, bo widzę że część tych co najgłośniej krzyczeli z dnia na dzień potrafią przejść niemal z nienawiści do ekstazy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 10:56, kordzio1 napisał:

Miło że w końcu się coś ruszyło, choć u mnie i tak niesmak pozostał. Za brak profesjonalizmu,
za brak kontaktu i niedotrzymywanie słowa które przed chwilą samemu się rzuciło. Z obecnej
oferty kupiłbym Total Wara, tyle że aktualnie i tak w niego bym pograć nie mógł, więc
się na niego rzucać nie zamierzam.
Widać nie tylko sympatia kibiców na pstrym koniu jeździ, bo widzę że część tych co najgłośniej
krzyczeli z dnia na dzień potrafią przejść niemal z nienawiści do ekstazy ; )



Ja bynajmniej do tej grupy sie nie zaliczam. Moje nie pochlebne zdanie zmienię dopiero jak zobacze, ze za miesiac nadal będą dawać okazje a nie jak poprzednio, 2 rzuty i dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 10:27, igor8472 napisał:

Ja brałem od razu, raz zainstaluje, dodam do steama obie i zostaną na zawsze a potem
na allegro opchnę jak w idealnym stanie używki, każda po 50-60 zł, zreszta Feara już
za 55 sprzedałem :-). Empire na pewno też niedługo pójdzie pomimo ceny 70zł.


Aha opchniesz, tak oczywiście, tylko nie zapomnij od razu sprzedać też konto ze steama, gdyż każdy klucz przypisany jest do jednego konta....
Więc pozbędziesz się tylko i wyłącznie gier które nikt nie będzie mógł uruchomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie moja broszka, na aukcji napisane ze były raz instalowane więc logiczne ze musiały być aktywowane. Jak komuś to nie przeszkadza i tak kupi.5 lat się na allegro sprzedaje to na robieniu opisów zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 13:32, igor8472 napisał:

To już nie moja broszka, na aukcji napisane ze były raz instalowane więc logiczne ze musiały być aktywowane. Jak komuś to nie przeszkadza i tak kupi.5 lat się na allegro sprzedaje to na robieniu opisów zna...


To, że zainstalowane nie oznacza, że aktywowane. Nie ma tu ciągu logicznego. Opisy opierające się na niedopowiedzeniach wystawiają zwykle naciągacze. Tylko, że zwykle nie chwalą się publicznie jak to fajnie ludzi robią w konia. Żenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 13:32, igor8472 napisał:

To już nie moja broszka, na aukcji napisane ze były raz instalowane więc logiczne ze
musiały być aktywowane. Jak komuś to nie przeszkadza i tak kupi.5 lat się na allegro
sprzedaje to na robieniu opisów zna...

W takim wypadku działasz tylko i wyłącznie na szkodę klienta, gdyż nie ma on możliwości zaznajomienia się z takim produktem gdyż wpierw musi kupić później dopiero widzi, że towar zakupiony wymaga konta steam i aktywacji tejże gry, chcesz narażać się na jakieś kłopoty twój wybór do czasu aż trafisz na kogoś kto ci po prostu nie popuści, podanie niepełnej informacji równa się z okłamywaniem a więc nieczystym zagraniem, reszty się możesz domyślić sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 13:32, igor8472 napisał:

To już nie moja broszka, na aukcji napisane ze były raz instalowane więc logiczne ze
musiały być aktywowane. Jak komuś to nie przeszkadza i tak kupi.5 lat się na allegro
sprzedaje to na robieniu opisów zna...

Lepiej uważaj z takim podejściem. Gdyby mnie ktoś próbował tak oszukać dla samej zasady bym się do niego wybrał. Tymbardziej, że po wygranej takiej ''aukcji'' miałbym dostęp do danych takiego ścierwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wPLN zgram do CDP jakieś przenosiny dziwne. Zamówiłem wczoraj w wPLN manii dwa tytuły, zużyłem 180 wPLN a na stronce CDP w danych własnego konta dalej tyle ile było wcześniej. Promocja jakaś?:) Też macie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować