Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

No to czekamy na kolejny rzut i trzeba mieć w pamięci, że jak mineło od nowego rzutu powiedzmy 3h a najlepsze tytuły są ,,dostepne" to nie warto klikać na zamów bo się okaże po paru dniach, że towaru zbrakło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 11:51, Colidor napisał:

No tak, tyle, że skoro zapłaciłem od razu kartą i pieniądze faktycznie wpłynęły do nich,
to nie rozumiem, czemu podchodzą tak a nie inaczej. JA mam się z nimi kontaktować, a
oni przetrymują moje pieniaze, za które nie dostałem tak naprawdę nic i nie wiem KIEDY
dostanę... W takim razie jak tylko odblokuja telefony, grzecznie poproszę o anulowanie
zamówienia, którego zrealizować nie mogą i natychmiastowy zwrot kasy.


to jest właśnie dziwne... przecież to oni powinni mi wysłać maila z wyjaśnieniami, a nie ja mam się z nimi kontaktować tylko po to aby dowiedzieć się że zabrakło im towaru i czekają na dostawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... mimo że sam nic z obecnego rzutu nie zamówiłem to jednak jestem bardzo ciekaw jak zostanie załatwiona sprawa tych brakujących egzemplarzy. Jak dla mnie jest to nic innego jak parodia żeby wystawiać do sklepu towar, którego się w ogóle nie ma na stanie pisząc przy tym, że jest dostępny. O kasowaniu za to pieniędzy już nawet nie wspomnę. W obecnej sytuacji nowego rzutu chyba nie ma się co spodziewać w najbliższym czasie, a jak w końcu coś sie pojawi to pewnie wszystko wróci do punktu wyjścia, czyli praktycznie zero atrakcyjnych pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę przeciwnie w porównaniu do przedmówcy. Problem z oferowanymi niedawno grami się pojawił - to fakt, ale CD-Projekt raczej na pewno wywiąże się z umowy. Zresztą po ostatniej wrzucie w moim sercu (Tak, wiem, że to brzmi zbyt romantycznie ;)) pojawiła się iskierka nadziei, że pojawią się kolejne "ciekawostki" w niedalekiej przyszłości. Taka wydana niedawno Złota Kolekcja Neverwinter Nights 2 czy Kompani Braci, w skład których wchodziły wszystkie dodatki byłyby fajną ofertą. Chyba się rozmarzyłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 18:03, AmmonB06 napisał:

A ja myślę przeciwnie w porównaniu do przedmówcy.

A ja sobie pozwolę zgodzić się z przedmówcą przedmówcy (;P). Wszyscy, którzy się dowiedzieli, że gier przez nich zamówionych nie ma, mają słuszne pretensje. Dostali przecież potwierdzenia. A dla wielu potwierdzenie jest tożsame z sytuacją, gdy sprzedawca mówi: "Tak, mamy dla Ciebie towar, niedługo go dostaniesz". Potwierdzają zamówienia, których nie są w stanie zrealizować? Śmieszne. Potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne z sytuacją w której sprzedawca wie, że jest w stanie zrealizować zamówienie. To po co potwierdzają? A jeszcze te teksty, że zamawiający się mają kontaktować... parodia.

Dnia 06.05.2009 o 18:03, AmmonB06 napisał:

się pojawił - to fakt, ale CD-Projekt raczej na pewno wywiąże się z umowy.

Nie mają wyjścia, ale niesmak pozostaje.

Dnia 06.05.2009 o 18:03, AmmonB06 napisał:

ostatniej wrzucie w moim sercu (Tak, wiem, że to brzmi zbyt romantycznie ;)) pojawiła
się iskierka nadziei, że pojawią się kolejne "ciekawostki" w niedalekiej przyszłości.

Taaa... widać właśnie. Chyba "ciekawostki-widma". Ta polityka sprawia wrażenie identycznej jak na starcie tej całej akcji - na początku Wiesiek za 20 zł, ludzie się rzucili a potem tylko gorzej. Teraz też, początek atrakcyjny, ale miłe złego początki... wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2009 o 21:52, Nax93 napisał:

Spróbuj wpisać ręcznie link do strony z Guild Wars. Może pomoże.


Nic z tego. Jak klikam na tytuł albo miniaturkę gry (zamiast na kup teraz) to faktycznie przenosi mnie do sklepu. Tylko otrzymuję inforamcję, że "Produkt chwilowo niedostępny". Jest to denerwujące. Zwłaszcza, że jest informacja o dostępności tej gry. Jeżeli normalnie ją w sklepie wyszukam to też jest pokazana jako dostępna. Gdzie to zglosić? Czy ktoś z obsługi czyta to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniła się już komuś ta sytuacja z nie wysłanymi produktami? Ja nie mam zamiaru się z nimi kontaktować. Oni dostali przelewem moje pieniądze i powinni wysłać maila z wyjaśnieniami. Zresztą po co się kontaktować, pewnie powiedzą to samo co wam czyli, że zabrakło towaru i czekają na dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 11:57, Nightdew napisał:

Wyjaśniła się już komuś ta sytuacja z nie wysłanymi produktami? Ja nie mam zamiaru się
z nimi kontaktować. Oni dostali przelewem moje pieniądze i powinni wysłać maila z wyjaśnieniami.
Zresztą po co się kontaktować, pewnie powiedzą to samo co wam czyli, że zabrakło towaru
i czekają na dostawę.


Tjaaa... wysłalem dwa maile i ani słowa. Nie raczyli odpowiedzieć od poniedziałku. Pieniądze na ich koncie są, a oni ani slowa wyjaśnienia. Poza tym - jak zapłaciłem z góry, to co z moja kasą? I towarem, który - teoretycznie - w chwili zamówienia był dostępny? Zgodnie z prawem ja te pozycje już ZAKUPIŁEM. A oni to potwierdzili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 11:57, Nightdew napisał:

Wyjaśniła się już komuś ta sytuacja z nie wysłanymi produktami? Ja nie mam zamiaru się
z nimi kontaktować. Oni dostali przelewem moje pieniądze i powinni wysłać maila z wyjaśnieniami.
Zresztą po co się kontaktować, pewnie powiedzą to samo co wam czyli, że zabrakło towaru
i czekają na dostawę.


Właśnie przed chwilą przyszedł mi Dawn of War 2 zamówiony w wplnomanii. Prawdopodobnie mają chwilowe problemy i wkońcu wszystkim powysyłają zamówione gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2009 o 12:10, zermithon napisał:

Właśnie przed chwilą przyszedł mi Dawn of War 2 zamówiony w wplnomanii. Prawdopodobnie
mają chwilowe problemy i wkońcu wszystkim powysyłają zamówione gry.


A w statusie przesyłki miałeś, że wysłane czy prośbę o kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 11:57, Nightdew napisał:

Zresztą po co się kontaktować, pewnie powiedzą to samo co wam czyli, że zabrakło towaru
i czekają na dostawę.


Jest dokladnie jak napisales, wczoraj dostalem odpowiedz o podobnej tresci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 12:11, Nightdew napisał:


> Właśnie przed chwilą przyszedł mi Dawn of War 2 zamówiony w wplnomanii. Prawdopodobnie

> mają chwilowe problemy i wkońcu wszystkim powysyłają zamówione gry.

A w statusie przesyłki miałeś, że wysłane czy prośbę o kontakt?


Począrkowo miałem jak wszyscy prośbę o kontakt. Próbowałem dodzwonić się do gram.pl ale nie odbierali. Miałem już wysyłać im maila ale we wtorek zmienili mi status przesyłki na: towar wysłano. Może dlatego wysłali mi szybciej niż niektórym, bo nie przelewałem im kasy na konto, tylko wziąłem za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2009 o 12:15, zermithon napisał:

Może dlatego wysłali mi szybciej niż niektórym, bo nie przelewałem
im kasy na konto, tylko wziąłem za pobraniem.



Tym właśnie najbardziej wkur... mnie ten żałosny sklep. Mają pieniądze na swoim koncie to się nie spieszą, a powinni właśnie wysyłać towar najpierw do ludzi którzy płacili przelewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie jest kwestia tego czy ktos przelewem bral czy za pobraniem. Ja wzialem za pobraniem i ciagle w statusie mam problem techniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 12:22, Nightdew napisał:

Tym właśnie najbardziej wkur... mnie ten żałosny sklep. Mają pieniądze na swoim koncie
to się nie spieszą, a powinni właśnie wysyłać towar najpierw do ludzi którzy płacili
przelewem.


Moim zdaniem nie ważne czy ktoś płaci przelewem czy za pobraniem. Najważniejsze że sklep nie wywiązuje się ze swoich zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, wczoraj na maila mi odpowiedzieli że niby dziś mają towar na magazyn dostać a paczki z ostatniej wPLNmanii mają wysłać do końca tygodnia.


FEAR 2 i DoW 2 w wPLNmanii znowu dostępne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować