Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2009 o 14:53, Sharaqus napisał:

Jak myślisz, może wdrażają nowy rzut? ._.


Nie ma szans niestety,nowy zrzut już był[o ile zrzutem można nazwać pre egz. F.e.a.r 2 i DoW II]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może też na stronie wPLNomanii jest skrypt, który wyłącza jpga ''Nowość Tygodnia'' przy tytułach po 7 dniach...
Wszystko się wyjaśni w ciągu kilkudziesięciu minut ;'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 18:11, Citkowsky napisał:

no i lipka. zobaczymy czy do konca tygodnia dadzą nowy rzut czy bedzie powtorka z rozrywki.


Raczej sobie jeszcze poczekamy do przyszłego tygodnia (i to też przy dobrych wiatrach). Mam też pewne obawy do ilości gier w tym ewentualnym nowym rzucie, bo w końcu wiadomo jaka była sytuacja teraz i całkiem prawdopodobne jest to iż co ciekawszych tytułów - jeśli się w ogóle takie pojawią - będzie tyle co kot napłakał i rozejdą się w 15-20 minut..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 18:31, darkwind21 napisał:

No nie wiem, zamawiać czy nie zamawiać oto jest pytanie czy to rzeczywiście kilka nowych
egzemplarzy czy błędny skrypt, eh.


Zamów,ale zrób foto że jest dostępny etc. jeżeli okaże sie że to skrypt pójdziesz do BOK :) Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamówić Total Wara ( towar dostępny), jednak przy zakupie, piszę, że towar niedostępny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy zamawianiu Empire:Total War wyskakuje mi informacja, że nie moge zamówić więcej jak 0 ZERO sztuk.
Co to wogóle ma znaczyć co oni sobie jaja robią czy jak. Przy Empire jest adnotacja "Dostępny".
To wszystko to jest jakiś ponury żart :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 18:50, Saladyn81 napisał:

Przy zamawianiu Empire:Total War wyskakuje mi informacja, że nie moge zamówić więcej
jak 0 ZERO sztuk.
Co to wogóle ma znaczyć co oni sobie jaja robią czy jak. Przy Empire jest adnotacja "Dostępny".
To wszystko to jest jakiś ponury żart :(


Poczytaj posta wyżej,użytkownik też tak jak ty ma,nie da się nic zrobić,po prostu Empire nie ma ale skrypty sie popsuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO CO ONI WYPRAWIAJĄ TO PO PROSTU BRAK PROFESJONALIZMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dlaczego zamawiając normalanie na sklepie gram.pl moge normalnie złożyć zamówienie na wybrany tytuł po zwykłych cenach, a tutaj w promocji z wykorzystaniem wPLN już nie!!!
BANDA NIEWYKSZTAŁCONYCH PARTACZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 19:00, NecroVisioneR napisał:

po prostu Empire nie ma ale skrypty sie popsuły.


Prawdopodobnie tak, zwłaszcza gdy popatrzymy na takiego Gothica 3: Zmierzch Bogów, który jeszcze niedawno był dostępny w sporej ilości, a tu nagle cały nakład znikł przy czym dodatkowe egzemplarze pojawiły się przy Empire: Total War. Wygląda więc na to że to dodatek do Gothica powinien być dostępny w miejsce Total War, ale coś siadło i się poprzestawiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status Twojego zamówienia: zamówienie przyjęte do realizacji. Po skompletowaniu Twojego zamówienia (do 72h w dni robocze, nie dotyczy preorderów), zmieni ono status na "gotowe do odbioru", a Ty otrzymasz powiadomienie e-mail.

Przewidywana data dostawy: do 72h w dni robocze


Ja mam ciagle tak po wybraniu odbioru osobistego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jechałem do warszawy i mimo tego, iż przed wyjazdem zamówienie nie było gotowe do obioru, odwiedziłem sklep w metrze i panowie zgodnie z zamówieniem podali mi z półek Empire i Feara 2. Byłem nieźle zaskoczony i zadowolony, iż mimo braku powiedzenia dostałem swoje zamówienie, ale czekając na autobus zacząłem przyglądać się pudełkom i Fear wygląda jakby wypadł z ciężarówki, tektura pognieciona, a samo pudełko naderwane po boku od strony certyfikatu;/ Jutro dzwonie do informacji i mam nadzieje że nie będzie problemu z wymianą, to już chamstwo próbować wcisnąć grę z tak uszkodzonym pudełkiem, a już się cieszyłem, że nie będę musiał jechać do warszawy za kilka dni kiedy dostałbym emaila z potwierdzeniem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować