Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Gdyby nie to że Empire działa zaledwie *poprawnie na moim eniacu to już by był w zamówieniach :E A tak to przynajmniej kupiłem ostatnią sztukę Company Of Heroes w wplnomanii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 22:02, BoloMaster napisał:

świetne gry czekają, a mi brakuje wPLN-ów bo rejestracja gier nie działa:(


jak nie działa? na cd-projekcie powinna działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 22:02, BoloMaster napisał:

świetne gry czekają, a mi brakuje wPLN-ów bo rejestracja gier nie działa:(

Na stronie CD Projekt''u działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie:
1) FEAR2 doszedl do mnie dzis, wiec nie panikujcie
2) kolejny rzut, moze byc znow przed pierwszym. Czemu? Poniewaz, jezeli dobrze rozumem sytuacje, znow beda potrzebowac srodki na pensje dla pracownikow, chyba ze wyjda na plus/znajda inwestora/sprzedadza Gram. Ale to tylko moje przypuszczenia, choc na podstawie wlasnych doswiadczen zawodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, mimo że zamówiłem pocztą gdzie normalnie wysyłają zwykła przesyłką to chyba w ramach rehabilitacji za ten tydzień obsuwy wczoraj wysłali priorytetem a dziś juz pykam :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie było problemów z wymianą Feara, więc zwracam honor Gramowi:) Teraz tylko czekać na kolejny rzut, mam nadzieję, że dadzą jakieś gadżety, bo już zostało tylko 50 wpln:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 20:35, Galnospoke napisał:

2) kolejny rzut, moze byc znow przed pierwszym. Czemu? Poniewaz, jezeli dobrze rozumem
sytuacje, znow beda potrzebowac srodki na pensje dla pracownikow


No tak tylko że te nowe rzuty miały być co tydzień a nie raz w miesiącu. Tak czy inaczej wygląda na to że sytuacja wróciła do "normy" i znowu będzie trzeba czekać wieki aż łaskawie coś tu wrzucą, a jak coś się wreszcie pojawi to prawdopodobnie nie będzie to oferta godna uwagi z uwagi na cenę. Coś mi się wydaje, że ci co teraz nic nie kupili będą sobie pluć w brodę. Ciekawi mnie też czy zostanie wreszcie wprowadzona możliwość pokrycia kosztów wysyłki z wPLN-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze zaraz mnie tutaj zlinczujecie za to ze nie kumam o co chodzi ale za czesto nie odwiedzam takich stron wiecj te wszystkie wirtualne pieniadze sa dla mnie dziwne, mam tylko takie pytanie mam ponad 3 stowy wirtualnych pieniedzy i nie moge nic sobie wybrac bo cena wyglada tak : 89zl + 115wPLN czyli rozumiem to tak ze mam wplacic 90dych real $ i do tego 115 wirtualnych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 4 nowości pod koniec kwietnia to już chyba tylko taki mały zryw żeby ludziom japa opadła i przestali narzekać, teraz znowu będzie miesiąc nędzy. Ciekawe czemu nie usuwają produktów ze statusem ''niedostępny'', przecież i tak już ich nie będzie. Pewnie jakby tak zrobili nagle się okaże że jest 8 produktów w całej ofercie jeszcze na stanie do wyboru, albo i mniej;). A tak frajer patrzy i czeka, może kiedyś znowu będzie ''dostępne''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadac, ostatni raz patrzylem pod koniec kwietnia :) , zagladam dzis i patrze ...O cos dla mnie... tylko ze juz tego nie ma hehe . Sporo musialo tego byc, nie ma co :> , a na konsole jak zwykle wielkie nic, zostaje allegro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować