Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2009 o 01:06, wolverine napisał:

> po pierwsze nie gram tylko cdp.
A co połączyli się ?



to sobie zobacz przynajmniej z łaski swojej,ze wplnmanie obsługuje CDP.


,,dotyczące działalności strony można zgłaszać na nowym forum CD Projekt w tym w tym wątku.

Informacja dla posiadaczy kont na gram.pl z zarejestrowanymi grami CD Projekt oraz posiadających Wirtualne Pieniądze (wPLN-y):

Wraz z uruchomieniem nowej strony wszystkie usługi dla klientów CD Projekt, które dotychczas funkcjonowały w portalu gram.pl zostaną przeniesione na nową stronę www.cdprojekt.pl. To oznacza, że :

* Rejestracja elektroniczna
* Wirtualne Pieniądze, czyli wPLN-y
* Dożywotnia gwarancja
* Pomoc techniczna

zostają przeniesione na nową stronę CD Projekt i będą wdrażane sukcesywnie w ciągu najbliższych 14 dni. "


Tyle gadasz a nawet nie wiesz dokladnie o czym.
A co do tych negatywnych opinii o wplnomani to są jak najbardziej słuszne. To, ze raz na jakis czas rzucą kilka gier to nikogo nie podnieca.
zerknij z laski swojej na stronke wplmanii i przeczytaj mi haslo widniejące z lewej strony na gorze pisane bialą czcionką z czerwonymi brzegami. zanim cos napiszesz, zbadaj dogłębniej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 01:06, Citkowsky napisał:

to sobie zobacz przynajmniej z łaski swojej,ze wplnmanie obsługuje CDP.


Ale wplny zbierasz na stronie gram i zawsze tam się je wydawało i od zawsze były narzekania. W sumie bez znaczenia czy to gram czy cdp, podejrzewam że żadne nich nie zamierza dokładać do interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 01:11, wolverine napisał:

> to sobie zobacz przynajmniej z łaski swojej,ze wplnmanie obsługuje CDP.

Ale wplny zbierasz na stronie gram i zawsze tam się je wydawało i od zawsze były narzekania.
W sumie bez znaczenia czy to gram czy cdp, podejrzewam że żadne nich nie zamierza dokładać
do interesu.



g...o prawda. Zacznj człowieku myslec co piszesz. Wplny od dobrych kilkunastu dni zbiera sie na stronie CDP i gram.pl nie ma w tym zadnego udzialu.

Nie zamierza dokładać do interesu? Ok, to niech do jasnej cholery zlikwidują ten napis mówiący o cotygodniowym rzucie nowych produktów. tak ciężko to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 01:06, Citkowsky napisał:

Tyle gadasz a nawet nie wiesz dokladnie o czym.

Nie muszę dogłebnie badać tematu, bo to jest bez znaczenia odnośnie narzekań. Dla ludzie zawsze było i będzie "mało" i zawsze znajdzie się powód żeby pomarudzić. A to słabe gry, a to za drogo a to za mało, a to za rzadko...
W sumie jak was to podnieca to bawcie się dalej w pisanie setek postów. Efektów z tego i tak nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 01:14, Citkowsky napisał:

g...o prawda. Zacznj człowieku myslec co piszesz. Wplny od dobrych kilkunastu dni zbiera
sie na stronie CDP i gram.pl nie ma w tym zadnego udzialu.


O, to jakaś ciekawostka. Od klilku lat zbierałem wplny na stronie gram. Teraz mogę je wydać na stronie wplnmani i w sklepie na stronie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 01:18, wolverine napisał:

> Tyle gadasz a nawet nie wiesz dokladnie o czym.
Nie muszę dogłebnie badać tematu, bo to jest bez znaczenia odnośnie narzekań. Dla ludzie
zawsze było i będzie "mało" i zawsze znajdzie się powód żeby pomarudzić. A to słabe gry,
a to za drogo a to za mało, a to za rzadko...
W sumie jak was to podnieca to bawcie się dalej w pisanie setek postów. Efektów z tego
i tak nie bedzie.



Z tobą naprawde jest cos nie tak. Widze, ze ty lubisz jak sie ciebie robi w balona i niedotrzymywanie slowa jest dla ciebie czyms normalnym i do zaakceptowania.
Jak mi ktos pisze, ze co tydzien będą dodawane nowe produkty i się z tego nie wywiązuje i nie usuwa tego napisu mowiącego o co tygodniowej dostawie to sie krew we mnie gotuje.
Ale dla ciebie to rybka, i jak cie to nei interesuje co sie w tym temacie dzieje to go nie odwiedzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 01:21, wolverine napisał:

> g...o prawda. Zacznj człowieku myslec co piszesz. Wplny od dobrych kilkunastu dni
zbiera
> sie na stronie CDP i gram.pl nie ma w tym zadnego udzialu.

O, to jakaś ciekawostka. Od klilku lat zbierałem wplny na stronie gram. Teraz mogę je
wydać na stronie wplnmani i w sklepie na stronie gram.



koleś, kompletnie nie w temacie jestes, twoja wiedza na temat wplmanii kuleje i ty jeszcze śmiesz sie wypowiadac o tej akcji. zobacz sobie chociaz co napisalem o przeniesieniu wplnow z gram.pl do cdp. od teraz wplny zbiera sie na stronce cdp a w sklepie gram.pl sie je wydaje. Pojął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 01:21, Citkowsky napisał:

Z tobą naprawde jest cos nie tak. Widze, ze ty lubisz jak sie ciebie robi w balona i
niedotrzymywanie slowa jest dla ciebie czyms normalnym i do zaakceptowania.


Dłuzej żyje na tym świecie i wiem przy każdej okazji robi się ludzi w balona i nie zawsze hasła reklamowe odzwierciedlają rzeczywistość i mijają się z prawdą. Szkoda nerwów na takie bzdety. A narzekania na wplny są od kiedy pamiętam, nie tylko przy tej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 01:23, Citkowsky napisał:

od teraz wplny zbiera sie na stronce cdp a w sklepie gram.pl
sie je wydaje. Pojął?


Ty chyba natomiast nie pojąłeś tego co napisałem. Jakie znaczenia ma to gdzie się je zbiera, albo zbierało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 01:29, wolverine napisał:

> od teraz wplny zbiera sie na stronce cdp a w sklepie gram.pl
> sie je wydaje. Pojął?

Ty chyba natomiast nie pojąłeś tego co napisałem. Jakie znaczenia ma to gdzie się je
zbiera, albo zbierało ?


to gwoli ścislości. Bo jak piszesz bzdury to ja cie poprawilem. Po co pisać źle jak można dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie popieram Citkowsky''ego. Ty wolverine dłużej żyjesz na tym świecie i jak widać przez całe życie wszyscy cię robią na szaro a ty to przyjmujesz jako naturalną kolej rzeczy.
Wszystkie te jak ty to mówisz "narzekania" są całkowicie uzasadnione, jakby CDP wywiązywało się z obietnic nikt by tu na nich nie bruździł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak zastanawiam, czy takie wasze dziabolenie ma sens? I tak nie będzie żadnej reakcji ze strony CDP. A jak chcecie nabijać posty, to przyjnajmniej z klasą, a nie n-tą stronę pisać coś, co w skrócie można ująć: wPLNomania is bee ;F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 12:48, Citkowsky napisał:

to gwoli ścislości. Bo jak piszesz bzdury to ja cie poprawilem. Po co pisać źle jak można
dobrze?

Wybacz, ale nie siedze całymi dniami na forum i nie interesuje się aż tak bardzo cdp i gram więc mogło mi umknąć że wplny od niedawna zbiera się przez cdp. Fakt faktem nie ma to żadnego znaczenia odnośnie biadolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 13:27, Saladyn81 napisał:

Całkowicie popieram Citkowsky''ego. Ty wolverine dłużej żyjesz na tym świecie i jak widać
przez całe życie wszyscy cię robią na szaro a ty to przyjmujesz jako naturalną kolej
rzeczy.

Hahaha ale mi pojechałeś. W tej sytuacji wszysycy zostali zrobieni na szaro, zarówno Ty jak i ja - tylko że mnie to nie rusza. Mam na tyle dużo rozumu że wiem że tak wygląda rzeczywistość i że nic nie można na to poradzić. Generalnie mam to głeboko w nosie czy dadzą jakieś gry czy nie i czy wywiązują się ze swoich obietnic reklamowych. Szkoda życia na takie bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 13:54, wolverine napisał:

Hahaha ale mi pojechałeś. W tej sytuacji wszysycy zostali zrobieni na szaro, zarówno
Ty jak i ja - tylko że mnie to nie rusza. Mam na tyle dużo rozumu że wiem że tak wygląda
rzeczywistość i że nic nie można na to poradzić. Generalnie mam to głeboko w nosie czy
dadzą jakieś gry czy nie i czy wywiązują się ze swoich obietnic reklamowych. Szkoda życia
na takie bzdety.


Najlepiej zamknac sie w domu i nic nie robic, bo przeciez na wszystko co nas otacza szkoda nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować