Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2009 o 11:15, Baluk25 napisał:

Zawsze można śledzić wątek na bieżąca, zazwyczaj jest tu napisane przez jakiegoś pracownika
kiedy będzie nowy rzut...


ale mi chodzi kiedy towar uzupełniają a nie kiedy nowe gry dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszę na głównej stronie że FEAR niedostępne, a po kliknięciu w zamówienie pisze że jest dostepne i można zamówić. Dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 00:13, igor8472 napisał:

Do kosztów juz bym nawet nic niem ia gdyby w końcu ruszyło to obiecane w bannerach na
lipiec odbiory towaru w salonach Sferis...


Z tego niestety nic już nie będzie, a przynajmniej na razie. Podobno sieć sklepów Sferis nie jest pomysłem zainteresowana. Ja w sumie wiele nie straciłem, bo u mnie w mieście i tak takiego sklepu nie ma, ale mimo wszystko szkoda.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&pid=25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile nie mam niedoboru lecytyny, to dzisiaj powinien pojawić się nowy rzut tiaa ;>? Zacieram ręce, może czymś mnie pozytywnie zaskoczycie i traficie perfekcyjnie w mój gust. Gorzej, jeśli będzie jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z własnych obserwacji na stronie wPLNomani dostawy mają o ile się nie mylę w poniedziałek , wtorek lub czwartek ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 16:41, XXX_PL1 napisał:

z własnych obserwacji na stronie wPLNomani dostawy mają o ile się nie mylę w poniedziałek
, wtorek lub czwartek ale nie jestem pewien



dawno przestało być to regułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiadamy bezpośrednio za wszystkie ceny w sklepach, wiele przecen jest lokalnymi inicjatywami sklepów, na które nie mamy wpływu.

Jeśli chodzi o pytania to:
1) W tej chwili nie będzie możliwości opłacenia wysyłki za pomocą wPLNów.
2) gry z wPLNomanii nie będą dostępne w ramach odbioru osobistego, nie ma takiej możliwości, jednak pracujemy nad tym by obniżyć koszty wysyłki.


( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&pid=23 )

mój komentarz: rofl rofl rofl, dziękuję do widzenia. 60% wplnomańskiej prowizorki nie opłaca się kupować i otrzymywać kurierem, chyba że ktoś kto nie mieszka w Warszawie (czyli akurat nie ja) kupuje akurat w WPLNomanii 7 gier. Wtedy na przesyłkę można przymknąć oko. Ehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,w tym tygodniu w wPLNomanii dostępne będą, między innymi:
Kroniki Riddicka
Devil May Cry 4 (Edycja premierowa)
Age of Conan 2009
Mass Effect (Edycja premierowa)

Wypatrujcie nowej oferty, pojawi się jeszcze w tym tygodniu."

Napisał to Lutador na forum CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh czyli te same gry co byly wczesniej i dalej zero info o grach na konsole. Dobrze, ze chociaz empik robi obnizki co jakis czas. A miala byc jakas nowa odslona i powazne zmiany w calym programie lojalnosciowym a tu dalej jak bylo tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic w wPLNomanii nie kupowałem, to może skusze się teraz na World in Conflict. Cena wygląda bardzo kusząca, o ile oczywiście uda mi się uzbierać te 70 wPLNów, bo z tym raczej łatwo nie będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 15:48, Citkowsky napisał:

Lipa jak zwykle. Ciągle te same gry i te same gatunki;/

Ja liczę na te dodatki do NWN2 ale jak będą po 30 zł to nie biorę - mam w co grać.
Za 20 zł + wplny chyba bym łyknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 16:15, Evil_Khan napisał:

> Lipa jak zwykle. Ciągle te same gry i te same gatunki;/
Ja liczę na te dodatki do NWN2 ale jak będą po 30 zł to nie biorę - mam w co grać.
Za 20 zł + wplny chyba bym łyknął.


jeżeli dodatki będą w jakimś packu za np. 20-30 zł o bym wziął. Ale chwilunia moment. nie, nie wezmę bo nie ma odbioru osobistego ^^ ile wynosi wysyłka na gram.pl? 13-19 zł. łahaha. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 z 4 podanych mam, może wezmę Riddica. Mogli by też ponownie dać jakieś gadżety, bo coraz mniej interesujących mnie tytułów się pojawia, albo je mam, albo mnie nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest kutwa? Mam 300 zebranych wpl . Wybierwm World in Conflict - wyskakuje, że mogę kupić "0" !!! Jedna wielka ściema i złodziejstwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 17:55, BluesBoy napisał:

Co jest kutwa? Mam 300 zebranych wpl . Wybierwm World in Conflict - wyskakuje, że mogę
kupić "0" !!! Jedna wielka ściema i złodziejstwo !


sprawdziłem u siebie i u mnie jest tak jak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować