Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Wygląda na to, że owe "dwie firmy" to raj dla pracowników. Nikt niczego nie wymaga, z niczego nie rozlicza. Jadą wszyscy wesoło na urlop, robota rzucona w kąt. Tych, którzy są na urlopie nikt nie zastępuje, bo i po co. Samowola i swawola, słowa rzucane na wiatr. Rewelacja. Gdyby tak w mojej firmie było... to pewnie już bym szukał nowej posady, bo długo byśmy się nie utrzymali na rynku, a też żyjemy z klientów i tego co kupią, i ile kupią.

Z tytułu tego, że tych, którzy na urlop pojechali nikt nie zastępuje, wygłodniałych maniaków wPLNów chyba trzeba ostudzić uwagą, że przecież jak wrócą to będą musieli ogarnąć odłożoną na dwa tygodnie robotę. Rzutu bym się nie spodziewał innego niż na "odczep się", o ile w ogóle.

Żeby nie było, że znowu tylko narzekam to może zaznaczę na plus, że wreszcie w ofercie zmniejszył się udział rzeczywistej gotówki do tej wirtualnej.

A na minus działa to, że koszty wysyłki powodują, że wPLNomania to gra funta kłaków nie warta, biorąc pod uwagę, że nagle wokół zaczęły się jakieś kosmiczne wyprzedaże i gdzie nie pójdę to obniżka, promocja, dwa za jeden itd. Na szczęście brak czasu skutecznie mnie powstrzymuje przed większymi zakupami.

Może faktycznie rzućcie jakieś gadżety, żeby na coś te badziewną wirtualną walutę wydać w końcu? Wezmę nawet długopis, byle wysyłkę też można pokryć wPLNami, bo inaczej to kiepski interes :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 10:43, Lutador napisał:

> > Nowy rzut będzie po weekendzie. Związane jest to z sezonem urlopowym i nieobecnością

>
> > dużej ilości osób w biurze. Mam nadzieję, że nowa oferta zrekompensuje wam
oczekiwanie.
>
> > Będzie kilka ciekawych tytułów.
>
>
> haha, wiedziałem, że tak będzie.
> Czyli co, jak pisaleś pare dni temu to nagle wszyscy w biurze byli a teraz tacy
be i
> poszli na urlop akurat. No patrz, co za pech.
> Żal mi was.

wPLNomania to wspólna akcja dwóch firm (w tej chwili)...



Przepraszam bardzo ale co mnie to OBCHODZI? Jak dalej będziecie mieli taki stosunek do klienta to nic dobrego nie wróżę i w końcu ludzie zaczną życzyć upadku tej domorosłej firmie bez zasad. Coś za pewnie się czujecie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 22:54, Citkowsky napisał:

> > > Nowy rzut będzie po weekendzie. Związane jest to z sezonem urlopowym i
nieobecnością
>
> >
> > > dużej ilości osób w biurze. Mam nadzieję, że nowa oferta zrekompensuje
wam
> oczekiwanie.
> >
> > > Będzie kilka ciekawych tytułów.
> >
> >
> > haha, wiedziałem, że tak będzie.
> > Czyli co, jak pisaleś pare dni temu to nagle wszyscy w biurze byli a teraz
tacy
> be i
> > poszli na urlop akurat. No patrz, co za pech.
> > Żal mi was.
>
> wPLNomania to wspólna akcja dwóch firm (w tej chwili)...


Przepraszam bardzo ale co mnie to OBCHODZI? Jak dalej będziecie mieli taki stosunek do
klienta to nic dobrego nie wróżę i w końcu ludzie zaczną życzyć upadku tej domorosłej
firmie bez zasad. Coś za pewnie się czujecie widze.


\Citkowsky ta cała "promocja" jest dymem w oczy masz racje co do tego co napisałeś tak naprawdę ta promocja opiera się na psychice kupującego np niema długo jakiejś gry to ktoś sobie mówi a w **** i kupie po normalnej cenie cdprojekt ma w tym swój zysk ponieważ coraz więcej ludzi tak robi to ogólniej coś jak motywacja do kupna ale o tym nie wiemy to dzieła pewnie na takiej zasadzie cdprojekt wystawia gierki 40-30zł + wPLN a towar często nie obecny to drugie jest gram.pl oni mają też tanio i ludzie często tam kupują a cdprojekt ma swoją działkę z tej "motywacji" o której większość ludzi nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez lata kupowałem gry. Zebrałem 332 wpln. Nie mówię, że kupowałem gry dla wpln-ów. Ale na prawdę jest frustrujące jak wreszcie pojawiła się choć jedna gra którą bym kupił - "WiC". Gra figuruje cały czas jako dostępna, ale gdy składam zamówienie - to wyskakuje, że mogę kupić "zero" gier. Po napisaniu zapytania do pomocy otrzymałem informację, że gra już "wyszła" i, że rzucają do wpln po około 50 sztuk. To po co do jasnej anielki nie zdejmą informacji, że jest dostępna??? Druga rzecz - dali by jakieś koszulki, plakaty, podkładki, smycze - przecież mają pewno od producentów i dystrybutorów troche tych gadżetów- wydałbym te wplny i byłby spokój, a tak tylko żenada. Choć może sami wolą w tym chodzić, niż rzucić trochę frajerom, co u nich gry kupowali.. kończę z naciskiem na słowo kupowali...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoj ostatni zakup zrobilem na gry-online, 20zl Aion pre-order pack. W sumie dobrze ze na gram.pl sie skonczyly bo bym kupil z musu (ciezko znalezc bylo dostepny produkt) .

Narazie na gram.pl za to jak prowadzili akcje i jak realizuja zamowienia... unikam zakupow co mi sie z Aion udalo :) (zamawia czlowiek, bo chce byc ok,dysk oryginalny do xbox, po czym odpowiedz ze za dlugoby trwalo jego sciagniecie :D , i jak tu nie kupic przerobki z alegro? ) . Od cdp tez nie chce gier kupowac chyba ze beda dystrybutorem... wtedy nic nie poradze chyba ze allegro.

Zrobcie cos z ta akcja, ta druga firma to pewnie gram.pl ? Zakladam, ze tak. A skoro cdp sie tak za to wzielo to czekam na te obiecane od poczatku akcji gry konsolowe ( blagam tylko nie za 100zl, w empiku mam takie promocje lub allegro) no i zeby wydawac wpln a nie gotowke... to pogram lojalnosciowy a nie zwykly sklep gdzie sa wszystkie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić jak będą dostępne w wpln -risen-gothic 4-age of conan pl tylko że takie tytuły schodzą bardzo szybko. powinni utworzyć możliwość zapisu gry- a mianowicie jeśli taka pojawi sie w wpln to odrazu masz pewność że jeden egzemplarz dla ciebie zostanie (mam 77wpln)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z tymi PLn-ami ale czasami mam wrażenie, że to resztki z hipermarketów itp. ostatnio dostałem od gram paczke to 2 gry z tej akcji nosiły mocne ślady taśmy plastykowej opakowania były powginane na maxa a takie gry widzę w marketach typu tesco gdzie jest profanacja co do dbania o wygląd pudełek gier, trafia mnie jak widzę takie coś, przecież można inaczej zabezpieczyć gry, a nie na siłę nakładać taśme i niszczyć opakowania, a zwłaszcza że kupując grę mam na myśli kolekcję jej a nie zmasakrowane opakowanie w czterech miejscach od taśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na to że nowy rzut pojawi się już jutro... W końcu pracownicy firm byli na urlopach i zanim to wszystko ogarną to pewnie jeszcze parę ładnych dni zleci ;) No ale co tam - ja poczekać mogę byle tylko było na co, bo chciałbym wreszcie zacząć te zalegające mi wPLN-y jakoś sensownie wydać. Oby to nastąpiło przy możliwie najbliższej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miało być przed weekendem, potem w poniedziałek jak wszyscy wrócą z urlopów i co ? Tak jak dawniej znowu robi się lipny PR dla WPLN....... Jest wtorek a nie ma zapowiadanych nowości.Lipa do potęgi. Uczcie się od cengi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy klienci nie czekaja juz trocha za dlugo na ta nowa oferte??? obiecujecie i przekladacie -_-

Zbyt za długo zdecydowanie >><< Mam taką nadzieję, że do piątku doczekamy się nowego rzutu gier i ten czas, jaki czekaliśmy na nowy rzut gier wynagrodzi nam fajnymi tytułami :D:D Mam tyle tych wPLNów, a w tej chwili nie mam ich na co wykorzystać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie ktoś słusznie zauważył - nikt nie mówił po którym weekendzie ma być rzut ;]
nie ma się co napalać na cokolwiek, po tym co napisali na forum CDP raczej nie ma co oczekiwać czegokolwiek fajnego i opłacalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No cóż, długo broniłem wplnomanii, sam kupiłem nawet kilka gierek, ale kurde... wygląda na to, że promocja umarła śmiercią naturalną. A teksty z urlopami i rzutem po weekendzie to pasują do jakiejś podrzędnej firemki, a nie cdp, które powinno trzymać jakiś poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadaly sie dobre gierki ( DMC 4 , Mass Effect) , uzbieralem kase , wpln mam duzo i nic.... Cenega wyprzedzila CDP w dbaniu o klienta, tego sie nie spodziewalem ;] uklony w strone cenegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ultimatum, Lutador. Albo dasz jakiąś ultra-turbo bajerancką promocję na wPLNomanii premierówki Age of Conan, albo koledzy się nie zamkną i będą nadal floodować ''jaka ta promocja to żaaal'' ;''P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować