Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 16:45, mikim napisał:

35 zł, używka, pudełko leciutko obdarte - to ma być lepsze niż nówka za 39 zł?


;) nawet 30 zł, oferta nie była uaktualniona. Wszystko poza pudełkiem w idealnym stanie bo płyta była ze dwa razy w napędzie i dolicz jeszcze sobie do tych 39 zł koszty przesyłki 13 - 16 zł i mamy 52-55 zł, no chyba że kurierem o mamy jedyne... 56-57 zł.

Wybacz stary ale po pierwsze, jakbym miał płacić za to 50 zł to wolałbym już kupić za podobną kwotę Edycję Rozszerzoną + Smycz z Platynowej Kolekcji i do tego nie wykorzystuję WPLNów.
W przypadku mojej oferty, jak każdej innej z allegro chociażby masz nie dość że to samo to taniej, smycz też dorzucam i nie wykorzystujesz wplnów... (co akurat jest zwykle mało istotne ale jak widzisz ze strony cd-p jest to łacha). Ja bym wybrał używkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 zł różnicy między nówką, a używką? Lol, ja bym brał nówkę.

Jeśli chodzi o koszt wysyłki, zapominasz o odbiorze osobistym.

A jeśli chodzi o ER, to wolałbym ściągnąć dodatek, a grę mieć wydaniu premierowym.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 17:55, mikim napisał:

9 zł różnicy między nówką, a używką? Lol, ja bym brał nówkę.

Jeśli chodzi o koszt wysyłki, zapominasz o odbiorze osobistym.

A jeśli chodzi o ER, to wolałbym ściągnąć dodatek, a grę mieć wydaniu premierowym.


TY wolisz i TY możesz odebrać w stolicy, ja też ale biorę pod uwagę fakt że poza *warszaffką* jest reszta Polski wiec sorry. A, i o ile dobrze pamiętam (niech ktoś mnie poprawi bo newsy na ten temat pojawiały się różnie) nie ma już odbioru osobistego jeżeli chodzi o wplnomanię.... (lub może powrócił, zmieniało się to na pewno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że nie mam takiej możliwości, ale wolałbym już kupić na gram.pl niż skorzystać z Twojej "świetnej" oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 18:06, mikim napisał:

Właśnie, że nie mam takiej możliwości, ale wolałbym już kupić na gram.pl niż skorzystać
z Twojej "świetnej" oferty.


a ja z kolei nie chciałbym skorzystać ze "świetnej" wg Ciebie oferty Mass Effecta na wplnomanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowująca oferta, liczyłem na chociaż jedną grę na x360. Sama akcja taka sobie, ale zdarzyła się też super okazja, z której skorzystałem jakiś czas temu - FEAR2 za 56zł z wysyłką to nawet teraz jest taniej niż w najlepszych promocjach sklepowych. Osoby, które kupiły DOWII za 40+wysyłka lub wszystkie części HoMM za 60 + wysyłka też pewnie bardzo miło wspominają tę akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były dobre i złe rzuty wPLNomanii. Dobre, to takie typu DoW II za 40 zł czy Wiedźmin za 20 zł. Złe? Sami sobie odpowiedzcie.
Ten zaś należy do nowego typu, a mianowicie beznadziejnych rzutów.

Uznanie dla CDProjekt. To co? Może kolejna reedycja Wiedźmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta akcja to beznadzieja. Lepsze "okazje" znajdziesz na allegro, a do tego nie będziesz musiał wydawać Wpln-ów.
Wielka szkoda, bo zapowiadało się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale taka jest prawda że za gry czy inne żeczy powinno się płacić tylko wPln po to się je zbiera, tak ma Cenega, tyle że w punktach, i to się sprawdza idealnie, a nie wydajesz 80 wpln i dodatkowo 50 zł + koszty 12 wysyłka gdzie na allegro góra 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 19:25, Rafal841115 napisał:

co jest ze stroną cdprojekt? powie mi ktos?


rofl, stronę zaatakował haker (czyżby niezadowolony z wplnomanii?)
kliknałem w "3" na górze by zmienić newsa i pojawiło się że jakiśhaker costam coś tam, jeszcze "Tu fffrUCe" i przeniosło mnie tu...

http://www.cdprojekt.pl/p0rN.html


<lol> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować