Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2009 o 16:34, mikim napisał:

Ja również przestaję kupować gry od CDP. Cenega jak dla mnie jest o wiele lepsza. Dajmy
na to taki Batman: Arkham Asylum - pre-order na wersję PC, razem z wysyłką, można mieć
za 70 zł. To się nazywa świetna cena za grę :). I nie trzeba używać żadnych wPLNów ani
nic w tym stylu, po prostu wystarczy mieć specjalny kod, który łatwo zdobyć.


A nie pomyślałeś o tym że CDP nie może tak jak Cenega wchodzić kilentów w d**e?Nie pomyślałeś że CDP nie może obniżać cen gier,takiś zachwycony Cenegą?Ciekawe.A co do tego że przestajesz tam kupować,CDP nawet nie uroni łzy z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 16:38, NecroVisioneR napisał:

CDP nawet nie uroni łzy z tego powodu.


Ja tym bardziej nie uronie jak oglosza upadlosc, co gdyby nie sprzedaz GRAM bylo by juz faktem. Ale co sie odwlecze to nie uciecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale co Ty w ogóle do mnie mówisz? Wypowiadam się w temacie o wPLNomanii, mówię, że mi się nie podoba, że przestaję kupować gry CDP z powodu wPLNomanii. Cenegą mogę być zachwycony, mam do tego prawo i Ty mi nie możesz zabronić. Cenega to według mnie obecnie najlepszy dystrybutor gier i nic Ci do tego, że nie chcę kupować gier CDP.

I nie rozumiem, co Ty masz za jak to ująłeś "wchodzenie w d**e". Obniżka ceny gry to takie wielkie "wejście w d**ę"? Mówię tylko, że spodobał mi się gest ze strony Cenegi i go doceniam, a Ty już z takimi tekstami wyjeżdżasz...

Może i nie uroni łzy, ale pieniędzy ode mnie nie dostaną.

A i po znakach interpunkcyjnych się stawia spację, niewygodnie się czyta tekst, który ich nie zawiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 16:46, NecroVisioneR napisał:

Uważasz że gram.pl jest AŻ tak opłacalne że jego sprzedasz pozwoiła dla CDP na zachowanie
płynności finansowej?;0


Nie "jest", a "bylo". Nie oplacalne, ale warte. Tak, dokladnie tak. CDP byl przy "cienkiej czerwonej linii", a sprzedaz Gram to byl z kolei "cud na Wisla".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 16:47, mikim napisał:

Przepraszam bardzo, ale co Ty w ogóle do mnie mówisz? Wypowiadam się w temacie o wPLNomanii,
mówię, że mi się nie podoba, że przestaję kupować gry CDP z powodu wPLNomanii. Cenegą
mogę być zachwycony, mam do tego prawo i Ty mi nie możesz zabronić. Cenega to według
mnie obecnie najlepszy dystrybutor gier i nic Ci do tego, że nie chcę kupować gier CDP.

Powiedziałem: że cenega też dobra nie jest,ale co tam będę ci wypisywał,po drugie napisałem ze twoje fochy na CDP wrażenia nie zrobiął,to wolny rynek.kupujesz albo nie

Dnia 28.08.2009 o 16:47, mikim napisał:

I nie rozumiem, co Ty masz za jak to ująłeś "wchodzenie w d**e". Obniżka ceny gry to
takie wielkie "wejście w d**ę"? Mówię tylko, że spodobał mi się gest ze strony Cenegi
i go doceniam, a Ty już z takimi tekstami wyjeżdżasz...

Rzeczywiście,wielka sprawa,sklep cenega ma mały asortyment[tylko gry cenegi] więc zyskują klientów,przez..."...."

Dnia 28.08.2009 o 16:47, mikim napisał:

Może i nie uroni łzy, ale pieniędzy ode mnie nie dostaną.

Straszne i wzruszajace,to są twoje pieniądze,zobaczymy jak CDP wyda grę na którą czekasz.co zrobisz,kupisz za granicą czy...

Dnia 28.08.2009 o 16:47, mikim napisał:

A i po znakach interpunkcyjnych się stawia spację, niewygodnie się czyta tekst, który
ich nie zawiera.

Wielki błąd,chociażby zw. na niego nie powinienś czytać[bo błąd w oczy razi] mojego posta,a i od wytykania mi błędów jest nauczyciel-polonista.


####

Nie rozumiem,jak Cenega nie stworzy pełnej polskiej wersji Risena to jest zła,jak przekłada premiery swych gier to jest zła,jak ma słabe EK jest zła,jak na KG są gówniane nagrody i od ponad roku zero kokursów jest zła,jeden kod[taki sam dla wszystkich,jakby co] i już wszyscy się nimi zachwycają,fakt że zoszczędzi się około 20 zł,ale czy dal tak wielu z was dwie dychy to fortuna,fakt że Wpl''ny leżą i kwiczą,ale jak dla mnie kupno LP czy Strangleholda za 20 zł to lepsza okazja niż oszczędzić 20 zł na Batmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...............

Dnia 28.08.2009 o 20:54, NecroVisioneR napisał:

Nie rozumiem,jak Cenega nie stworzy pełnej polskiej wersji Risena to jest zła,jak przekłada
premiery swych gier to jest zła,jak ma słabe EK jest zła,jak na KG są gówniane nagrody
i od ponad roku zero kokursów jest zła,jeden kod[taki sam dla wszystkich,jakby co] i
już wszyscy się nimi zachwycają,fakt że zoszczędzi się około 20 zł,ale czy dal tak wielu
z was dwie dychy to fortuna,fakt że Wpl''ny leżą i kwiczą,ale jak dla mnie kupno LP czy
Strangleholda za 20 zł to lepsza okazja niż oszczędzić 20 zł na Batmanie.



Spójrz na datę wydania tych gier. batman dopiero co debiutuje i według wielu portali jest jedną z najlepszych gier tego roku a wiec cena 70zł wraz z przesyłką to po prostu wielka okazja. A 20zl za przecietnego strangleholda sprzed paru lat nijak ma sie do batmana bo to calkiem inna gra. Cenega tez sprzedaje starsze gry w rownie dobry cenach. Taki double agent za 19zł jest super okazją nie wspominając o innych grach z serii superseller np które to gry są teraz po 19zł. CDP zostało daleko w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 20:54, NecroVisioneR napisał:

ze twoje fochy na CDP wrażenia nie zrobiął,to wolny rynek.kupujesz albo nie

Omg, właśnie, to moja sprawa.

Dnia 28.08.2009 o 20:54, NecroVisioneR napisał:

Rzeczywiście,wielka sprawa,sklep cenega ma mały asortyment[tylko gry cenegi] więc zyskują
klientów,przez..."...."

Przez?

Dnia 28.08.2009 o 20:54, NecroVisioneR napisał:

> Może i nie uroni łzy, ale pieniędzy ode mnie nie dostaną.
Straszne i wzruszajace,to są twoje pieniądze,zobaczymy jak CDP wyda grę na którą czekasz.co
zrobisz,kupisz za granicą czy...

Czy?

Powiem tak: przyczepiłeś się do mnie i nie widzę żadnych sensownych argumentów przedstawionych przez Ciebie. Poza tym nie kończ proszę zdań wielokropkiem, bo niekoniecznie mogę się domyślić, co masz na myśli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie czepaim się ciebie,po prostu chodzi mi aby poczekać jeszcze z tymi zachytami w strone Cenegi-wszystko,ponadto warto poczekać co Wpl''nmania pokaże,bo ja licze że oni jeszcze nie skończyli.Co do zdań zakończonymi półsłówkami czy wielokropkami-nie chce napisać o jednego słowa za dużo,ponadto tak w ramoach offtopa nie powinieneś komuś zarzucać że czepai sie ciebie "bezpodstawnie" nie chce ci podawać przykładów ale chyba domyślisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich BARDZO serdecznie. Nie chce wszczynać zbędnych dyskusji i wojen jakichkolwiek

Jestem tu nowy , ale chcę się z Wami podzielić ciekawostką.
Byłem kilka dni temu w interesach w Krakowie , w saturnie (W galerii ) był tam Warhammer 40,000: Dawn of War Uniwersum , ale w nowym wydaniu , ale nie w złotej edycji. Wszystko wskazuję na to, że te gry , których jest teraz wyprzeddaż , to trafią w nowej np niższej cenie , firma zaoszczędzi na np. mniejszym opakowaniu tej samej edycji. PO PROSTU CDP czyści magazyny i wypuszcza nową edycję , zauwazyłem ,że jest to tradycja praktykowana już jakąś "chwilę" . CZy za prawdę dostanę tu "bana"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 16:47, mikim napisał:

Przepraszam bardzo, ale co Ty w ogóle do mnie mówisz? Wypowiadam się w temacie o wPLNomanii,
mówię, że mi się nie podoba, że przestaję kupować gry CDP z powodu wPLNomanii. Cenegą
mogę być zachwycony, mam do tego prawo i Ty mi nie możesz zabronić. Cenega to według
mnie obecnie najlepszy dystrybutor gier i nic Ci do tego, że nie chcę kupować gier CDP.


I nie rozumiem, co Ty masz za jak to ująłeś "wchodzenie w d**e". Obniżka ceny gry to
takie wielkie "wejście w d**ę"? Mówię tylko, że spodobał mi się gest ze strony Cenegi
i go doceniam, a Ty już z takimi tekstami wyjeżdżasz...

Może i nie uroni łzy, ale pieniędzy ode mnie nie dostaną.

A i po znakach interpunkcyjnych się stawia spację, niewygodnie się czyta tekst, który
ich nie zawiera.

Cenega jest taka świetna, że polonizację Fallouta 3 robili pół roku.
A na dodatek spaprali wersje na Ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wow! Odkryłeś Amerykę - za tak brutalne zarzuty zdecydowanie powinieneś dostać bana. Dziękujemy, że ukazałeś nam prawdę xD"

Ja pisałem , że się nie chcę kłocić, a swoją drogą , to bardzo inteligentne się wyśmiewać z jeszcze dylentantów. Jesteś na pewno tak inteligenty jak doda, a ona ma przecież wysoki iloraz inteligencji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojenka się zaczyna..? znów..?
Ja osobiście mam CDP a zwłaszcza ich cudną promocję w głębokim poważaniu, poddałem się kilka miesięcy temu, wyszedszy z założenia, że CDP potrafi tylko jedno obiecywać i karmić graczy pustymi słówkami, sam jestem osobą kupującą dużo gier, jest niewiele tytułów które jeszcze chciałbym zakupić, dla takich graczy jak ja istnieje jeden podstawowy problem, wszystko to co proponuje CDP jest już od dawna w moim posiadaniu, zatem po co wykorzystywać WPLN-y skoro dany tytuł już się posiada.?
Mimo wielu meili z pytaniami oraz zapytaniami do chwili obecnej wszystko stale pozostaje w sferze pewnego powiedzenia
"Obiecanki - Cacanki a głupiemu radość"
Nie wiem jednak kto jest tutaj tym głupim - czy jest nim szary prosty gracz który stale oczekuje nasłuchując jak świnia grzmotu tego wielkiego BUUUUMMM obiecywanego przez CD-P, czy może głupim jest samo CD-P wierząc w to, że są jeszcze tacy gracze co na te głodne kawałki by CD-P skoczą.
Osobiście moje WPLN-y idą w setki, i to grube setki, i co z tego? NIC skoro bowiem nie jestem w stanie w normalny sposób wydać tych wirtuali na kiego mi one?
Takowa sytuacja przyczynia się do jednego tylko, a to mianowicie do tego, że po prostu przestaję kupować premierówki, nie widzę w tym żadnego głębszego sensu - po co płacić za coś 140 złotych i dostać 40 wpln-ów skoro mogę poczekać odpowiednią ilość czasu i kupić ten sam tytuł za połowę ceny z taką samą ilością WPLN-ów, bądź też kupić za 1/3 ceny grę w taniej serii - skoro CD-P tak do mnie podchodzi to ja podchodzę do nich w podobny sposób i wychodzę z założenia takiego, że albo kupię dane tytuły dużo później lub też po prostu sprowadzę je sobie z anglii, moje pieniądze moja sprawa, skoro widać w ewidentny sposób jak to jestem traktowany przez CD-P to czemuż ja nie mogę się na nich wypiąć..?
Kto na tym zyskuje?
Konkurencja, olałem po prostu CD-P, zacząłem kupować gry u Cenegi, nadganiam te tytuły które poszły w odstawkę bowiem wcześniej zawsze wybierałem wpierw gry od CD-P a jak starczało czasu patrzyłem na stronę Cenegi i od niej kupowałem gry...
Matematyka jest prosta z jednej strony mam masę WPLN-ów zupełnie do niczego nie potrzebnych a z drugiej, wydając tą samą kasę na gry mam - nowy monitor....

Trudny wybór no nie..?

Brawo CD-P życzę wam wiel podobnych akcji doceniania klienta - na takim wózku raczej daleko nie zajedziecie.
Kłaniam się w pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 09:34, Paaavlo napisał:

Śmieszni jesteście... kupujecie gry w zależności od wydawcy. Według mnie to jest co najmniej
dziwne.


I racja, w większości grę się kupuje dla zabawy, a nie dla wydawcy. Jakbym miał takie rzeczy praktykować to nie miałbym F3 czy GTA IV u siebie na półce. A te kłótnie są po prostu żałosne. Po prostu każda firma musi znaleźć jakby co pomysł na wyjście z kryzysu, a oni znaleźli właśnie taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne, jak daje moje konto na cd-projekt pisze że mam 85 wplnów, a jak daje strone gdzie można kupić za wplny to pisze że mam 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam to za śmieszne kupowanie gier dla wydawcy, gdybym tak kupywał to nie miał bym na swojej półce Cod'' a 4 5, albo GTA IV. Kupujesz grę po żeby się nią bawić !!! Takie jest moje zdanie :D:D PoZdRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować