Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2009 o 10:44, sliski_wojtas napisał:

Uważam to za śmieszne kupowanie gier dla wydawcy, gdybym tak kupywał to nie miał bym
na swojej półce Cod'' a 4 5, albo GTA IV. Kupujesz grę po żeby się nią bawić !!! Takie
jest moje zdanie :D:D PoZdRO


Ale niektórzy są obrażeni na CDP więc temu "nie będę kupować" od nich gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale niektórzy są obrażeni na CDP więc temu "nie będę kupować" od nich gier:)

W jakimś stopniu też jestem obrażony na CDP za to, żę dają taki szmelc w takich cenach. MAm 198 wPLNów i nie mam ich na co wykorzystać ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ogólnie wam chodzi z tym obrażaniem się na wydawcę, bo mimo starań i prób nie jestem w stanie tego zrozumieć, ba, z drugiej strony, czytając wasze wypowiedzi można dojść do wniosku, że nie ważne jak dany dystrybutor robi was w konia wy i tak polecicie kupić dany tytuł bo "mieć go musicie i już" Skoro zatem tak to wygląda to nie dziwota, że takie CD-P nic sobie nie robi z tej pseudo promocji dla wiernych klientów, w końcu oni także wychodzą z założenia, przecież i tak pewnie kupi, ja osobiście się nie obrażam, po prostu mówię, nie dam zarobić komuś kto mnie tak traktuje, w taki olewajski sposób, dlatego też, patrzę na wydawców, nie dając zarobić CD-P zamawiam gry poprzez Amazon w efekcie końcowym nie daję zarobić CDP ani grosza, już wolę zapłacić więcej niż być tak traktowanym proste..?
Raczej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 11:37, Malcollm napisał:

Nie wiem o co ogólnie wam chodzi z tym obrażaniem się na wydawcę, bo mimo starań i prób
nie jestem w stanie tego zrozumieć, ba, z drugiej strony, czytając wasze wypowiedzi można
dojść do wniosku, że nie ważne jak dany dystrybutor robi was w konia wy i tak polecicie
kupić dany tytuł bo "mieć go musicie i już" Skoro zatem tak to wygląda to nie dziwota,
że takie CD-P nic sobie nie robi z tej pseudo promocji dla wiernych klientów, w końcu
oni także wychodzą z założenia, przecież i tak pewnie kupi, ja osobiście się nie obrażam,
po prostu mówię, nie dam zarobić komuś kto mnie tak traktuje, w taki olewajski sposób,
dlatego też, patrzę na wydawców, nie dając zarobić CD-P zamawiam gry poprzez Amazon w
efekcie końcowym nie daję zarobić CDP ani grosza, już wolę zapłacić więcej niż być tak
traktowanym proste..?
Raczej tak


Dziwny jesteś. Zamiast pójść do sklepu i wydać na grę o 50% mniej to ty sprowadzasz z USA i jeszcze mówisz, że to zupełni co innego w porównaniu do tego co mówili koledzy kilkanaście postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 14:09, Paaavlo napisał:

Dziwny jesteś. Zamiast pójść do sklepu i wydać na grę o 50% mniej to ty sprowadzasz z
USA i jeszcze mówisz, że to zupełni co innego w porównaniu do tego co mówili koledzy

Widocznie Malcollm bardzo ceni sobie słowność, i w przeciwieństwie do waszej bandy rozwydrzonych dzieciaków- "Już nigdy nie kupiem u CeDemPu, bo dali na promocji Mamm Efekta za 40zł a nie za 39zł!!oneoneeleven1" NAPRAWDĘ nie pójdzie już (nigdy?) kupić gry od CDP, i nie da tej firmie zarobić ani grosza.
Proste?
Ja tam nie przeradzam chwilowej frustracji rzutem wPLNomanii w przerośnięty ślinotok na forum, z którego i tak wynika tylko to, że autor jest niezrównoważony psychicznie. Powinęła im się noga po raz setny w tej akcji, to co? Chociaż strasznie chciałbym wykupić wszystkie gadżety jakie tylko mają w magazynach, to i tak będę pędził jak oszalały do sklepu, żeby kupić tytuł dystrybowany przez CDP, bo wolę wydać 15zł więcej i dostać dużo bogatsze wydanie, niż 15zł mniej i dostać SlimDVD Boxa, płytę z grą i jakiś świstek zwany u Cenegi instrukcją.
Najlepiej zróbcie tak samo, bo krzycząc pierdoły na forum wychodzicie na tym źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 14:09, Paaavlo napisał:

Dziwny jesteś. Zamiast pójść do sklepu i wydać na grę o 50% mniej to ty sprowadzasz z
USA i jeszcze mówisz, że to zupełni co innego w porównaniu do tego co mówili koledzy
kilkanaście postów wyżej.

Tutaj wcale nie chodzi o to, że jestem dziwny, popatrz na to tak, pójdę kupić tą grędo tego sklepu o 50% taniej i co z tego skoro i tak wpakuję kasę do kieszeni polskiego dystrybutora? W sytuacji w której nie godzę się na takie traktowanie - w której to stale jest tylko obiecywanie - obiecywanie - obiecywanie dokonuję takich a nie innych wyborów, z jednej strony na chwilę obecną mamy dobry kurs złotego więc niektóre tytuły można ściągnąć taniej, z drugiej ciężej będzie jak złotówka znów poleci na dół, jedno jest jednak pewne, ja CD-P zarobić nie dam - dlaczego? odpowiedź dałem już wyżej skoro tak do mnie podchodzą to ja ich poczęstuję tym samym, a jęczenie, że jest bee, że jest feee albo ogólnie promocja jest do dupy nic nie daje jeśli 5 minut później tłum tych jęczących gderaczy rzuci się na coś co będzie 10 złotych tańsze i tak kupi, będzie robione w balona ale kupi bo gdzie ma kupić jak nie u CD-P.
Ja CD-P podziękowałem, z takimi dystrybutorami to nie chce mi się zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie dziwne. Wolisz płacić amerykańcom zamiast wspierać własny rynek.
Ja wolę kupić grę od CDP, bo robi o wiele lepsze wydania niż LEM i Cenega. Ale jeśli chcę kupić np. CoD:MW2 to to zrobię i dam 130zł za marne wydanie z instrukcją instalacji.
To ostatnia moja wypowiedź w tej kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ tutaj nikt się nie kłóci, ja osobiście odbieram to jako wymianę zdań nic więcej, po prostu nie dam zarobić komuś kto mnie nie szanuje i nie ważne czy to rodzimy dystrybutor czy też nie, stać mnie na to by móc dokonywać wyborów skąd sprowadzać sobie gry, jeśli zaś nie podoba mi się technika działania CD-P to po co mam wspierać kogoś moimi pieniędzmi? Od dłuższego czasu nie widać poprawy w tym co wyczynia CD-P, dlatego też powiedziałem sobie dość, po co wogóle wspierają program lojalnościowy który jest programem totalnie bezsensownym?
Mimo, że dopłacam "niby" do gier sporawdzanych z zachodu, to jednak zyskuję na tym przywileje i bonusy w postaci zniżki na koejny zakupiony tytuł etc.
Nie dla wspierania rodzimego partactwa, a CD-P jest dla mnie własnie takim partaczem i niczym więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 16:54, KaRkAsZo napisał:

a kiedys tak ludzie chwalili CDP :P

Kiedyś tak, bo wtedy CD-P walczyło o klienta i się po prostu starało, jeśli zmieni swój "modus operandi" i zacznie traktować swoich klientów tak jak robiła to wcześniej, to zastanowię się nad tym by powrócić, na razie nie wyrażam na to ochoty.
Ba, skromnie przyznam się do tego, że z CD-P jestem już od samego początku gdy tylko rozpoczęli wydawać gry i programy, dlatego też teraz tak kręcę nosem, nie skreślam oczywiście CD-Projektu po prostu odstawiam go na boczny tor, najgorszym co w takiej sytuacji można zrobić to jęczęć na nieudolność CD-P a i tak dalej kupować od nich gry, dziwnym jest to, niezadowolony gderający klient a jednak kupuje więc co? A olać takiego kogoś, będzie jęczał a i tak kupi, ja nie jęczę powiedziałem dziękuję i popłynąłem w inną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 17:01, Malcollm napisał:

> a kiedys tak ludzie chwalili CDP :P
Kiedyś tak, bo wtedy CD-P walczyło o klienta i się po prostu starało, jeśli zmieni swój
"modus operandi" i zacznie traktować swoich klientów tak jak robiła to wcześniej, to
zastanowię się nad tym by powrócić, na razie nie wyrażam na to ochoty.
Ba, skromnie przyznam się do tego, że z CD-P jestem już od samego początku gdy tylko
rozpoczęli wydawać gry i programy, dlatego też teraz tak kręcę nosem, nie skreślam oczywiście
CD-Projektu po prostu odstawiam go na boczny tor, najgorszym co w takiej sytuacji można
zrobić to jęczęć na nieudolność CD-P a i tak dalej kupować od nich gry, dziwnym jest
to, niezadowolony gderający klient a jednak kupuje więc co? A olać takiego kogoś, będzie
jęczał a i tak kupi, ja nie jęczę powiedziałem dziękuję i popłynąłem w inną stronę.

Mnie pasi takie wydanie gier, ale o ile kiedyś nie lubiłem Cenegi i kochałem CDP, no to strony się zamieniły. Teraz Cenega zdecydowanie przoduje. :) A od CDP czasami dostanę uszkodzone pudełko... z Cenegą miałem jedną grę uszkodzoną, miesiąc prób dodzwonienia się, ale nic, przysłali w końcu działający egzemplarz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prace konserwacyjne, ostatnie 2 dni trwały na serwerach CDP, główna stronka niby już działa ale dalej nie można się zalogować a skoro WPLN też należy do CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować