Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2009 o 17:18, igor8472 napisał:

Bo jeszcze uwierzę ;). oby ten remont sajta CDP rzeczywiście to oznaczał... Może w końcu
numery z wylogowywaniem się skończą też.

zawsze warto miec nadzieje:D
Tym bardziej że ludki z CDP zapowiadali odświeżona edycję właśnie na początek października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 17:24, Minsc_i_Boo napisał:

Tym bardziej że ludki z CDP zapowiadali odświeżona edycję właśnie na początek października.


I jak zwykle mam już połowę prawie :-). Choć w sumie do obsuw wPLN-m się chyba aż za bardzo przyzwyczailismy. Ja dalej mam nadzieję na, w końcu, jakieś rzeczy za same WPLN, plakaty, resztki z giermasz, COKOLWIEK, proszę CDP!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 15:07, Lutador napisał:

>>>..............


I co panie wielki? gIERMASZE już dawno się skończyły, w kalendarzu widnieje 11 października a nowej wplnmanii jak nie było tak nie ma. Kolejny raz rzucacie puste słowa na wiatr i wkurzacie tylko setki jak nie tysiące osób.
Żal mi was, chociaż nie, nie jest mi was żal, bardzo chciałbym abyście wreszcie upadli albo żeby przejął was jakiś wielki branżowy potentat bo to co wy wyrabiacie woła o pomste do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wpadłem zajrzeć akurat do innego tematu i fajnie że wpadłem bo przynajmniej widzę że nic się nie dzieje ;) spojrzałem kilkanaście postów wyżej żeby zobaczyć co się działo. Na początku października miało być jakieś wielkie bum i szok, że spojrzę na ofertę, to wydam wplny i będę zdziwiony jaką fajną akcję zrobiliście i co więcej - nie będzie mi żal żadnej wydanej dodatkowej real złotówki.

I co? I nic :) ale poczekam, mam nadzieję, że czyhać już nie będę musiał i w spokoju będę mógł sobie przebierać w mega wypasionych ofertach.

Od razu proszę o maila dla nas wszystkich bo jak widać coraz mniej ludzi tu zagląda bo stracili do was zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 21:00, igor8472 napisał:

Nie no przecież jest szok. Szok że nic nie ma...


dla ciebie to jest szok? bo mnie cdp raczej przyzwyczaił do obecnego stanu rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był sarkazm jakby co... A co do topica to już chyba nie ma co kopać leżącego... CDP mógłby chociaż podtrzymać to ostatnią nadzieję i dać cynk że jednak coś robią ale skoro od ostatnich słów Lutadora dale cisza to cóż.. Już się zastanawiam czy konta nie sprzedać. wPLN tylko leżą i się kiszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 21:04, igor8472 napisał:

To był sarkazm jakby co... A co do topica to już chyba nie ma co kopać leżącego... CDP
mógłby chociaż podtrzymać to ostatnią nadzieję i dać cynk że jednak coś robią ale skoro
od ostatnich słów Lutadora dale cisza to cóż.. Już się zastanawiam czy konta nie sprzedać.
wPLN tylko leżą i się kiszą...


ah to sorry.
Nikomu nie wciśniesz bezwartościowego konta ;)
kopać leżącego? Nie my skopaliśmy a sam się położył...
Lutador Lutadorem, ostatnio cdp (albo gram, już nie pamiętam) dał ogłoszenie, że poszukują kogoś na stanowisko specjalisty ds. kontaktów społecznościowych.
I sam bym chciał aplikować na takie stanowisko gdyby nie fakt, że mogę pracować tylko 3-4 godziny dziennie. (z uwagi na studia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, chciałbym w końcu wydać trochę tych 177 wPLNów na jakieś gry lub gadżety, bo konto mało nie pęknie. Wprawdzie okazja była do kupienia gier DoW2 i FEAR2, ale jak na drugi dzień zobaczyłem, że owe gry są w sklepie za 49,90 to mało nie padłem. Żarty na maksa. Mój wujek też miał chrapkę na DoW2 i kupił za normalną kaskę, teraz patrzę na ogłoszenia - Dawn of War 2 w Platynowej za... 70zł xD Samobój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 18:23, Agntx napisał:

Kurczę, chciałbym w końcu wydać trochę tych 177 wPLNów na jakieś gry lub gadżety, bo
konto mało nie pęknie. Wprawdzie okazja była do kupienia gier DoW2 i FEAR2, ale jak na
drugi dzień zobaczyłem, że owe gry są w sklepie za 49,90 to mało nie padłem. Żarty na
maksa. Mój wujek też miał chrapkę na DoW2 i kupił za normalną kaskę, teraz patrzę na
ogłoszenia - Dawn of War 2 w Platynowej za... 70zł xD Samobój.

To kiepsko szukasz:
http://www.gram.pl/sk2_9gvrJ,6_Warhammer_40_000_Dawn_of_War_II.html
49 zł bez wplnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś przynajmneij zmienili stronkę wPLN z jakichś systemowych pierdół na oficjalny komunikat i już nie ma nic o ''początku października'' :-). Teraz pewnie wystartuje ''when it''s done''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 14:38, igor8472 napisał:

dziś przynajmneij zmienili stronkę wPLN z jakichś systemowych pierdół na oficjalny komunikat
i już nie ma nic o ''początku października'' :-). Teraz pewnie wystartuje ''when it''s
done''...



Gratulacje dla cdp. Jak zwykle najpierw rzuca puste hasła na forach a potem jak już czas mija nagle wszyscy milkną i wyskakuja takie kwiatki.
Życzę im aby jak najwiecej hitów tego i przyszłych lat ominęło cdp z daleka i trafiło do np. cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 14:45, Citkowsky napisał:

Życzę im aby jak najwiecej hitów tego i przyszłych lat ominęło cdp z daleka i trafiło
do np. cenegi.

Nooo! I będziesz miał tyyyyle punktów, że kupisz małe państwo w Azji! @_____@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 14:59, Wipu napisał:

> Życzę im aby jak najwiecej hitów tego i przyszłych lat ominęło cdp z daleka i trafiło

> do np. cenegi.
Nooo! I będziesz miał tyyyyle punktów, że kupisz małe państwo w Azji! @_____@


i.....??

Tu od cdp za zakup gry jestem premiowany niekończącymi się obietnicami, że wreszcie bedzie mozna wplny wydawać, ogólnie olewczy stosunek do klienta. U cenegi jest odwrotnie, za zakup gry premiują cię punktami które możesz wymienić na fajne nagrody. Ja osobiście dzięki tym punktom zdobyłem roczną prenumeratę CDA, jakąś tam książke w złotym strzale no i aparat cyfrowy Benq z dotykowym wyświetlaczem. Aż chce się kupować u nich gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 11:45, Evil_Khan napisał:

> Kurczę, chciałbym w końcu wydać trochę tych 177 wPLNów na jakieś gry lub gadżety,
bo
> konto mało nie pęknie. Wprawdzie okazja była do kupienia gier DoW2 i FEAR2, ale
jak na
> drugi dzień zobaczyłem, że owe gry są w sklepie za 49,90 to mało nie padłem. Żarty
na
> maksa. Mój wujek też miał chrapkę na DoW2 i kupił za normalną kaskę, teraz patrzę
na
> ogłoszenia - Dawn of War 2 w Platynowej za... 70zł xD Samobój.
To kiepsko szukasz:
http://www.gram.pl/sk2_9gvrJ,6_Warhammer_40_000_Dawn_of_War_II.html
49 zł bez wplnów


A Ty kiepsko czytasz posty, bo nie zaczaiłeś, o co mi chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się jednak w temacie rusza. Na forum CDP Lutador zapowiada uruchomienie akcji za 3 tyg. w połowie listopada około i uwaga - będą gry za same wPLN!!

Czekałem na tą opcję od miesięcy. Cicho marzyłem że może chociaż jakieś gadżety za same wPLN będą a tu taka niespodzianka! 840 wPLN chyba szybko wydam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 21:35, igor8472 napisał:

Coś się jednak w temacie rusza. Na forum CDP Lutador zapowiada uruchomienie akcji za
3 tyg. w połowie listopada około i uwaga - będą gry za same wPLN!!

Już to widziałem ;) Tym niemniej jedna rzecz mi nie daje tutaj spokoju, mianowicie, skąd brać te wPLN-y skoro do do nowych gier od jakiegoś czasu nie są już dołączane? Owszem, sporo osób ma je pochomikowane, ale przecież wszystko kiedyś się kończy.

Dnia 28.10.2009 o 21:35, igor8472 napisał:

Czekałem na tą opcję od miesięcy. Cicho marzyłem że może chociaż jakieś gadżety za same
wPLN będą a tu taka niespodzianka! 840 wPLN chyba szybko wydam :-).


Jestem tylko ciekaw ile tej wirtualnej waluty będzie trzeba wydać żeby nabyć jedną premierową grę, bo patrząc jak do tej pory wyglądały tego typu "promocje" od CDP to sporo, przy dobrych wiatrach może na jedną grę Ci wystarczy ;) Rzecz jasna najpierw owa akcja musi dojść do skutku a to też wątpliwa sprawa. To zbyt piękne żeby było prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować