Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2008 o 18:43, Filip1010 napisał:

Bezczelność, że "uniemozliwił" prawdziwemu fanowi Stalkera (nie chodzi w tym wypadku
o mnie) zakupu tej smyczy, która wzbogaciłaby jego kolekcje.

Jak jest takim wielkim fanem, to akurat może sobie zakupić na Allegro, a jeśli spojrzeć na to z drugiej strony, to może ktoś nie kupuje gier od CDP i dzięki wystawieniu na Allegro, ktoś może właśnie wzbogacić swoją kolekcję.

Dnia 25.12.2008 o 18:43, Filip1010 napisał:

Nieee, lepiej nie mysleć
o innych tylko o sobie. Po prostu zakupic przy okazji smycz i wystawic na allegro, "a
co mi tam...".
Czy jeżeli każdy by tak robił czy świat nie byłby o wiele gorszy? Zastanów się nad tymw
okresie świątecznym;]

Jak najbardziej, wybacz ale to co piszesz zdaje mi się odrobinę śmieszne, dorabianie jakiejś ideologii do tak prozaicznej rzeczy jak zakup jakiegoś gadżetu w programie lojalnościowym i wystawienie go na Allegro... okres świąteczny mnie jakoś nie rusza.

Sido15

Nie ma zbyt wielu komentów, więc może sprzedawać coś okazjonalnie -> nie przekracza m.in. wartości od której pobierana jest prowizja -> nie płaci jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 18:10, kalak007 napisał:

A ja mam problem. Otóż rodzice zamówili na gwiazdkę dla mnie GoW EK w WPLNomani gdzieś
w Listopadzie, a wczoraj otwieram, a tam nie ma ani koszulki, ani czpeczki. :(


Najlepiej zrobisz jak możliwie najszybciej zareklamujesz tą grę, bo w końcu towar jest wybrakowany, a o tym nie było nic wspomniane. No chyba że w opisie było napisane iż w pudełku nie będzie koszulki i czapeczki, ale bardzo w to wątpię. Nie wiem czy mi się tylko tak wydaje, ale odnoszę wrażenie że trochę dużo tych przypadkowych pomyłek przy okazji tej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 19:50, dave03 napisał:

> A ja mam problem. Otóż rodzice zamówili na gwiazdkę dla mnie GoW EK w WPLNomani
gdzieś
> w Listopadzie, a wczoraj otwieram, a tam nie ma ani koszulki, ani czpeczki. :(

Najlepiej zrobisz jak możliwie najszybciej zareklamujesz tą grę, bo w końcu towar jest
wybrakowany, a o tym nie było nic wspomniane. No chyba że w opisie było napisane iż w
pudełku nie będzie koszulki i czapeczki, ale bardzo w to wątpię. Nie wiem czy mi się
tylko tak wydaje, ale odnoszę wrażenie że trochę dużo tych przypadkowych pomyłek przy
okazji tej akcji.


W pudełku miało być wszystko. A to że tyle czasu po zakupie będe reklamował nic nie zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę głupio że zwlekałeś z tym aż tak długo, ale mimo wszystko uważam iż powinieneś próbować. Zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi, a zyskać jednak sporo możesz. Wysłanie maila czy napisanie w pomocy technicznej (to chyba będzie odpowiednie miejsce na to) nic przecież nie kosztuje, zwłaszcza, że jeśli byś coś zdziałał to w tym przypadku nie będziesz ponosił żadnych kosztów przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 22:02, Igor FCBayern napisał:

Wam również nie wchodzi strona wPLNomanii?

U mnie wszystko dobrze, tylko, że nowej oferty nie widać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 21:28, kalak007 napisał:

Nie mogłem zaóważyć braku koszulki i czapeczki w zamkniętym pudełku, przecierz to był
prezen gwiazdkowy.


W takim razie tym bardziej powinieneś pisać, bo ten fakt tylko zwiększa Twoje szanse albo na zwrot pieniędzy, albo na uzupełnienie składu gry o brakujące Ci elementy. Nie czekaj już dłużej tylko pisz ;)

wikweb --->

Święta są wiec nie ma w tym nic dziwnego że nic nowego nie doszło. Mam jednak nadzieje że po świętach będzie z czego wybierać, choć jak znam życie to znowu będę rozczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze brakuje mi tu jakiegokolwiek kontaktu organizatora\administratora całej akcji z graczem.
jest to karygodne w tego typu akcjach

Po drugie w regulaminie nie ma nic o częstotliwości pojawiania się nowych ofert
jednak już w FAQ jest napisane że nowe oferty będą pojawiać się regularnie (CO TYDZIEŃ).

Więc się dziwię dlaczego nie było nowego rzutu. Dla mnie Święta nie są żadną wymówka
ponieważ nie wypadały w dzień ustalonego pojawienia się nowej oferty. Przecież niektórzy nawet w Wigilię pracowali.

A jeśli nie planowali aktualizacji ofert wPLNomanii to ktoś kto się tym zajmuje mógłby podać jakąś informację
co by załatwiło cała sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 00:35, libero85 napisał:

> >
>
> Przecież był we wtorek nowy zrzut...
>

A to ciekawe , wtorki ci sie myla....


Nie, dam głowe, że był nowe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2008 o 00:37, Ecko09 napisał:


Nie, dam głowe, że był nowe gry.


Szkoda glowy , moze sie jeszcze przydac , gry ktore sa na stronie sa od 2 tyg. Dobrze pamietam bo nawet cos zamowilem , a tydzien temu czekalem jak gupi na nowy rzut i nic z tego nie wyszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 00:37, Ecko09 napisał:

> > >
> >
> > Przecież był we wtorek nowy zrzut...
> >
>
> A to ciekawe , wtorki ci sie myla....

Nie, dam głowe, że był nowe gry.

Gdyby gilotyna była wciąż w modzie to główka by poleciała. Nie podkładaj jej tak pochopnie, tym bardziej, że nie Ty nią odpowiadasz za stopień miernoty jaki osiągnęła wPLNomania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gdzieś na początku wPLNomanii to nie wiedziałem, co zamawiać i musiałem dokonać selekcji, a teraz co nowy rzut to macham ręką. Cóż, o ile się pojawią nowe gry, bo w tym tygodniu się nie doczekałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować