Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Teraz pomyślmy inaczej ;) Czy ta osoba na 100% przepłaca? Moim zdaniem nie, dlatego że smycz + brelok kosztowało 100wPLNów co, w niektórych przypadkach = ok 100zł. np. Wiedźmin ER w wPLNomanii można było kupić za 20zł. + 60wPLNów gdzie normalnie w sklepie kosztuje 70-80zł. co się równa 50-60zł. "zarobku" ;)

PS. Gdyby gość był z Warszawy i byłaby możliwość odbioru osobistego to bym kupił za piątaka, tylko dlatego, że te 100wPLNów wolałem sobie zostawić, bo może później wydam je na coś lepszego niż breloczek + smycz ;) A 5zł. to nie dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 21:29, mateuszd55 napisał:

I nowych gier nie widać... -.-


Było i jest napisane, że KAŻDY rzut jest we wtorek. W poprzedni niestety nie było z okazji przerwy świątecznej, każdy przecież chce odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 21:47, Adamzzz napisał:

Było i jest napisane, że KAŻDY rzut jest we wtorek. W poprzedni niestety nie było z okazji
przerwy świątecznej, każdy przecież chce odpocząć.


drogie dzieci ;-) być może nie wiecie, ale wtorek 23 grudnia był dniem roboczym, jak i jutrzejszy wtorek - 30 grudnia także jest dniem roboczym. Nie każdy ma 2 tygodnie wolnego - 24 oraz 31 grudnia to także ustawowo dni robocze. Jedynie 25, 26 grudnia oraz 1 stycznia są ustawowo wolne od pracy :) i wtedy oficjalnie można wypoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 15:55, Adamzzz napisał:

Drogi panie, może akurat w CDP było wolne. To już zależy od pracodawcy.

Może było, może nie. Taka podstawowa kultura i przyzwoitość nakazują, aby potencjalnej klienteli czekającej na kolejny rzut jakichś ochłapów jednak powiedzieć, że tym razem - we wtorek - wbrew przyjętej tradycji, rzutu nie będzie. Trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 18:18, Melchah napisał:

> Drogi panie, może akurat w CDP było wolne. To już zależy od pracodawcy.
Może było, może nie. Taka podstawowa kultura i przyzwoitość nakazują, aby potencjalnej
klienteli czekającej na kolejny rzut jakichś ochłapów jednak powiedzieć, że tym razem
- we wtorek - wbrew przyjętej tradycji, rzutu nie będzie. Trudne?

Nie było rzutu, trudno, nie ma co żałować. Myślę, że jutro będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 18:20, heaton 1992 bdg napisał:

Nie było rzutu, trudno, nie ma co żałować. Myślę, że jutro będzie :)

Nie, nie w tym rzecz, nie o to chodzi. Drażniące jest to usprawiedliwianie czyjegoś olewczego podejścia do rzeczy świętami, wolnym od pracy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 15:55, Adamzzz napisał:

Drogi panie, może akurat w CDP było wolne. To już zależy od pracodawcy.


jeśli jakaś instytucja, firma etc. ma wolne w dzień roboczy - to wypada poinformować o tym swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem wcześniej brak jakiejkolwiek zainteresowania ze strony osób odpowiedzialnych za cała akcje
jest iście irytujący.

A teraz trochę teorii:

Organizatorem całej akcji jest CDProjekt podejrzewam że to właśnie oni ustalają tytuły i ich ceny w wPLNomani.
Paczka gier do wPLNomani nie jest raczej przygotowana w poniedziałek czy wtorek rano.
Reasumując CDP wie wcześniej czy nowy rzut będzie czy nie.

Administrator akcji to Gram.pl czyli podmiot odpowiedzialny za komunikację między Organizatorem(CDP) a potencjalnymi odbiorcami czyli Nami.

Cel akcji wykorzystanie nagromadzonych wPLN''ów w celu zakupu leżaków magazynowych za niższą cenę.
Według założeń nowe pozycje w ofercie akcji miały pojawiać się regularnie, akcje zaczęła się w drugi dzień tygodnia (wtorek), z informacji zawartych na stronie wPLNomani nowe pozycje powinny pojawiać się co tydzień, czyli w każdy wtorek od jej rozpoczęcia do jej zakończenia.

W wypadku przełożenia włączenia do akcji nowych produktów powinna pojawić się np. tutaj jakaś informacja o tym. Inaczej powoduje to chaos i narzekania potencjalnych nabywców.

Uważam że ktoś z ekipy gram.pl odpowiedzialny za tą akcje nawala i tyle.
Jako że, na gram.pl w okresie 25 i 26 grudzień pojawiały się newsy argument niektórych że były to dni wolne od pracy przestają mieć moc.

Przeglądając zawarte tu komentarze można dojść do prostego wniosku że, organizatorzy jak i administracja całej wPLNomani ma nas głęboko w poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 22:53, Bandzior13 napisał:

Administrator akcji to Gram.pl czyli podmiot odpowiedzialny za komunikację między Organizatorem(CDP)
a potencjalnymi odbiorcami czyli Nami.

Dnia 29.12.2008 o 22:53, Bandzior13 napisał:

Cel akcji wykorzystanie nagromadzonych wPLN''ów w celu zakupu leżaków magazynowych za
niższą cenę.


No prawie. Celem akcji jest przywiązanie klientów do marki. Wirtualne Złotówki to tylko środek - jak się okazuje ta koncepcja, choć dobra w ogóle, jest kiepska w szczególe.

Dnia 29.12.2008 o 22:53, Bandzior13 napisał:

Uważam że ktoś z ekipy gram.pl odpowiedzialny za tą akcje nawala i tyle.
Jako że, na gram.pl w okresie 25 i 26 grudzień pojawiały się newsy argument niektórych
że były to dni wolne od pracy przestają mieć moc.


Nie wiem, kto konkretnie nawala - z zewnątrz nie sposób tego stwierdzić. Można za to postawić wcale niegłupią tezę, że z CDP i Sklep.gram.pl mają katastrofalną politykę informacyjną - a może raczej w ogóle jej nie ma. Jak można nie rozumieć, że w pi-arze nie ma czegoś takiego jak weekend. Jest potrzeba, jest odpowiedź - natychmiastowa. Najlepiej pokazała to afera przedsprzedażowa Wiedźmina, która koniec końców kosztowała firmę nie tylko reputację, ale też i pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak będzie wyglądał dzisiejszy zrzut. Coś mi się wydaje , że jak zrobili sobie tydzień temu przedświąteczne wolne , to teraz ''''pójdą za ciosem'''' i zrobią sobie przed sylwestrowe wolne. W sumie jakby tak za tydzień dali naprawdę porządny zrzut (marzenie ściętej głowy :D) , to nawet nie miałbym im tego za złe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciągle nic? a myślałem, że jak już drugi raz się spóźniłem to znowu rzucili Wiedźmina za grosze, którego momentalnie wykupiono. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[/sarkazm on]
Jaki tam żart, no nie przesadzajmy. Po prostu w ubiegłym tygodniu były święta, a teraz Sylwester. Wiadomo: imprezki, balety itp. Gdzie tu czas na robotę.
[/sarkazm off] :D

Cóż, dzień się jeszcze nie skończył. Zawsze można uszanować klientów i napisać ze dwa słowa, że rzutu z powodu inwentury, podsumowania roku czy innych powodów nie będzie. Ale nie wymagajmy za wiele, lepiej mile być zaskoczonym niż wkurzonym i rozczarowanym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:13, Ragnos napisał:

Ja już tylko czekam na wagony komentarzy, jakie to CDP jest "be" i w jakiej części korpusu
mogą umiejscowić tę promocję. :D

Będą, będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować