Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Kur0 prawdopodobnie nie był dlatego, że był w pracy. Nie wszyscy tu chodzą do gimnazjum.
Nie wiem czemu brak tych rzutów tak przeżywacie. Świat sie nie kończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:34, Kur0 napisał:

> Tylko , że wtorek wolny od pracy nie byl :D

A we wtorek byles w szkole ???

Prawdopodobnie nie, dlatego daj odpoczac innym ^^


Co to ma z czymkolwiek wspólnego? Zeszły wtorek był dniem roboczym, a jak jakiś sklep był zamknięty(chociaż większość była otwarta do wigili) to umieszczał wcześniej informacje dla klientów. To że dzieciaki nie były w szkole nie ma tu nic do rzeczy, po prostu gram/cdprojekt (nie wiem kto się przyznaje do tej akcji oficjalnie, ale to i tak "jeden pies") znowu pokazuje "średnio profesjonalne" podejście... zresztą to już parę osób pisało, więc w sumie szkoda gadać ;)
Ale nie piszcie bzdur w stylu "daj odpocząć innym"... może panowie w gazowniach i elektrowniach też powinni sobie ot tak zrobić wolne przed świętami i byśmy siedzieli w zimnie i po ciemku... ok, głupi przykład ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

święta to już były...

A ta promocja jest uzależniona od dostaw z głównego magazynu - może woleli nie ryzykować przewozów w takim okresie, bo i po co - wtorków w nowym roku będzie dużo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Trochę cierpliwości, jeszcze jest czas. :P
W wywiadzie z pracownikiem CD-Projekt gość ten wspominał coś o tym, że w przyszłym roku mają być jakieś większe promocje z tymi wPLN-ami... Wymiana kaski z gier na części komputerowe (karty graficzne, procesory)? Oby to było coś takiego - w takim razie moje 399 wPLN-ów poczeka sobie jeszcze trochę na wydanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 18:16, xbit71 napisał:

Hm... Trochę cierpliwości, jeszcze jest czas. :P
W wywiadzie z pracownikiem CD-Projekt gość ten wspominał coś o tym, że w przyszłym roku
mają być jakieś większe promocje z tymi wPLN-ami... Wymiana kaski z gier na części komputerowe
(karty graficzne, procesory)? Oby to było coś takiego - w takim razie moje 399 wPLN-ów
poczeka sobie jeszcze trochę na wydanie. :D

Oby, bo te wPLNy jako forma jakiegoś programu lojalnościowego są, mówiąc ładnie, mało atrakcyjne, czasami przy okazji jakichś wyprzedaży się sprawdzały - tyle, że inne sklepy często robią podobne wyprzedaże bez konieczności posiadania jakichś punktów.
Fajnie by było, gdyby faktycznie dało się coś z tymi wPLN''ami zrobić, bo zasadniczo nie zużyłem jeszcze ani 1 (poza zwykłymi zamówieniami, ale to z racji dość "wirtualnych" obniżek można pominąć). A jak na razie starania CDP do zwiększenia użyteczności wPLNów są dość mizerne w skutkach.
Patrząc na ceny popierdółek w stylu smycz, aż strach pomyśleć ile wPLNów będą kosztowały konkretne nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 18:07, Ragnos napisał:

święta to już były...


zgadza sie. i wtedy też zamiast zrobić jakiś specjalny rzut w prezencie to dali .. NIC.
lenie.
okazja była świetna żeby sie ''przypodobać'' graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było powiedziane, że te zrzuty nie bedą trwały w nieskończoność... Jest to ,,limitowana" promocja czy jak to tam nazwać... to może ten limit się juz poprostu skończył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow. Co jak co ale to moj pierwszy komentarz na gramie, dlaczego bo naprawde juz nie wytrzymalem tego co tu sie dzieje. Co tydzien to samo czekanie na wtorek, na odpowiednia godzine, czytanie wszystkim komentarzy w miedzyczasie, i zastanawianie sie czy bedzie rzut i co w nim bedzie. I co dalej otoz same rozczarowania, i to od malutkich do wielkich. Najbardziej przykra sprawa jest to o czym juz pisano, a mianowicie o braku poszanowania klientow, czy ja jako klient mam sie prosic aby ktos cos mi dal, tak jak sie samemu zobowiazal (dal rzut nie gre:), czy ja mam sie prosic o to aby ktos z firmy (odpowiedzialny za serwis) laskawie napisal jakiekolwiek info o tym co sie dzieje z promocja, czy bedzie rzut, czy go nie bedzie i dlaczego. to wszystko juz mnie zirytowalo, punktow mam sporo, ale po co? Czy po to aby wydac na pierdoly i jeszcze placic za przesylke lub doplacac do tychze pierdol? chyba nie tak to powinno wygladac? A z takiego zachowania wynika tylko to ze prawdziwa forse przeznaczylem na konkretne gry w sklepie z czego jestem coraz bardziej zadowolony jak widze co wyrabia gram. Pozdrawiam wszystkich. Acha ludki przeliczajcie co jest za ile i jakie tytuly bo pamietajcie ze jeszcze placicie za przesylke a po wielu komentarzach widzialem ze nie zwracacie na to uwagi i kupujecie cos co sie wogule nie oplaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 19:04, Zbicza napisał:

Witam wszystkich forumowiczow. Co jak co ale to moj pierwszy komentarz na gramie, dlaczego
bo naprawde juz nie wytrzymalem tego co tu sie dzieje. Co tydzien to samo czekanie na
wtorek, na odpowiednia godzine, czytanie wszystkim komentarzy w miedzyczasie, i zastanawianie
sie czy bedzie rzut i co w nim bedzie. I co dalej otoz same rozczarowania, i to od malutkich
do wielkich. Najbardziej przykra sprawa jest to o czym juz pisano, a mianowicie o braku
poszanowania klientow, czy ja jako klient mam sie prosic aby ktos cos mi dal, tak jak
sie samemu zobowiazal (dal rzut nie gre:), czy ja mam sie prosic o to aby ktos z firmy
(odpowiedzialny za serwis) laskawie napisal jakiekolwiek info o tym co sie dzieje z promocja,
czy bedzie rzut, czy go nie bedzie i dlaczego. to wszystko juz mnie zirytowalo, punktow
mam sporo, ale po co? Czy po to aby wydac na pierdoly i jeszcze placic za przesylke lub
doplacac do tychze pierdol? chyba nie tak to powinno wygladac? A z takiego zachowania
wynika tylko to ze prawdziwa forse przeznaczylem na konkretne gry w sklepie z czego jestem
coraz bardziej zadowolony jak widze co wyrabia gram. Pozdrawiam wszystkich. Acha ludki
przeliczajcie co jest za ile i jakie tytuly bo pamietajcie ze jeszcze placicie za przesylke
a po wielu komentarzach widzialem ze nie zwracacie na to uwagi i kupujecie cos co sie
wogule nie oplaca:)


Zapewne CDP czeka z nowym zrzutem do przyszłego roku...Ale zaczekajmy na jakiś komentarz jednoge z ich konsuli..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 19:05, rafekx 12 napisał:

Zapewne CDP czeka z nowym zrzutem do przyszłego roku...Ale zaczekajmy na jakiś komentarz
jednoge z ich konsuli..:)


Good Luck, ostatni "zielony" post był na około 10-tej stronie wątku, a mamy 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 19:03, crash807 napisał:

Było powiedziane, że te zrzuty nie bedą trwały w nieskończoność... Jest to ,,limitowana"
promocja czy jak to tam nazwać... to może ten limit się juz poprostu skończył?

Niby gdzie było coś takiego powiedziane? Było dokładnie odwrotnie, tekst z newsa o wPLNomanii: "wPLNomania to specjalna, stała promocja" - znaczy że to nie jest nic jak mówisz "limitowanego" tylko powinno być na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 20:21, knopfler napisał:

> Było powiedziane, że te zrzuty nie bedą trwały w nieskończoność... Jest to ,,limitowana"

> promocja czy jak to tam nazwać... to może ten limit się juz poprostu skończył?
Niby gdzie było coś takiego powiedziane? Było dokładnie odwrotnie, tekst z newsa o wPLNomanii:
"wPLNomania to specjalna, stała promocja" - znaczy że to nie jest nic jak mówisz
"limitowanego" tylko powinno być na stałe.


Źle zrozumiałem zdanie na strone wpln - "pamiętaj ilość gier i gadżetów jest ograniczona"... zapewne chodzi o ilość jednego zrzutu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem to otwarcie.
Drogi Gram''ie/ czy tam CD-P (whatever) daliście dupy po raz enty ...-.-''
Przestańcie nas traktować jako zwykły przedmiot, przynoszący dochody .
Rozumiem, może na magazynie nie macie na razie nic, co nadawałoby się do wPLNomani,
ale czy tak trudno napisać:
"Niestety w tym tygodniu nie będzie nowych produktów z powodu /.../. Za utrudnienia przepraszamy." - ?
Może jakieś wyjaśnienia, czy coś w ten deseń ? : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 21:01, Tokix napisał:

Powiem to otwarcie.
Drogi Gram''ie daliście dupy po raz enty ...-.-''
Przestańcie nas traktować jako zwykły przedmiot, przynoszący dochody .
Rozumiem, może na magazynie nie macie na razie nic, co nadawałoby się do wPLNomani,
ale czy tak trudno napisać:
"Niestety w tym tygodniu nie będzie nowych produktów z powodu /.../. Za utrudnienia przepraszamy."
- ?
Może jakieś wyjaśnienia, czy coś w ten deseń ? : >


Wiesz,nie wiem czy zarzuty wobec gramu są na miejscu,bo za wpl''nową oferte odpowiada CDP,więc jak cos to jest ich wina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 20:55, Der Meister napisał:

Spokojnie. Zaraz będzie noworoczna wyprzedaż CDP, która powinna to trochę zrekompensować.
;]

Jednak o ile będzie tylko to co można znaleźć w reklamach, to jak dla mnie nic specjalnego nie ma tam. Zainteresować by mnie mógł co najwyżej Wiesiek i The Suffering, tylko ten 1 jest na allegro za mniej niż po zapowiadanej obniżce, TS można także kupić w podobnej cenie gdzie indziej już teraz. A ta wielka obniżka cen, to podobny zabieg marketingowy jaki ostatnio zafundował EMPiK - czyli reklama mówi obniżka 30%, a tak naprawdę cena spada o jakieś 10%.
A poza tym trzeba ponarzekać, skoro CDP organizuje akcję promocjyjną/program lojalnościowy która sama w sobie jest średniawa, do tego łamie swoje własne postanowienia i nie informuje o braku co najmniej 2 rzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować