Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2008 o 09:54, akne napisał:

Nie dostaliśmy nowych propozycji od CDP w tym tygodniu, jest okres okołoświąteczny, bądźcie
wyrozumiali :)


Droga Akne, czy nie sądzisz, że warto by umieścić wyraźny komunikat na stronie WPLN, tudzież na tym forum, zanim ludzie zaczęli sprawę roztrząsać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka informacja powinna pojawić się już przed świętami ;/ Aloe z drugiej strony i tak dobrze że taka promocja ma miesjsce;) Fakt ze większość gier to nie jest jakaś super okazja ale trafiały się też perełki jak np Wiedźmin czy KWC NWN:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lub GoW EK której status ''brak'' w sklepie gram''u dobijał mnie równo.
pojawiła sie w wpln''ach i co?
po kilkunastu minutach było po sprawie :]
eh.
prawie jak na wyprzedazach w media markcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 19:18, 332 napisał:

Kiedy będą jakieś gadżety? Ile można czekać? xP


CZekać trzeba bedzie zapewne do pierwszego wtorku 2009 roku,bo jak Akne mówiła jest teraz przerwa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 18:44, LIZZU napisał:

lub GoW EK której status ''brak'' w sklepie gram''u dobijał mnie równo.
pojawiła sie w wpln''ach i co?
po kilkunastu minutach było po sprawie :]
eh.
prawie jak na wyprzedazach w media markcie.


Ja załapałem się na jedną sztuke:) Jednak w pudełku nie był koszulki i czapki:( Pisałem do obsługi i ktoś mi odpisał że mam wysłać fotki faktury i gry, no to wysłałem w poniedziałek i nikt do dziś mi nie odpisał:( Może jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że CDP nie wydaje już Worms Armageddon i World Party. Jest to klasyka i z tego co wiem dużo osób tego szuka i nie mogąc znaleźć zasysają z neta. Ja też szukałem aż w końcu znalazłem na oficjalnym sklepie Team17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 23:18, PopoGuz napisał:

Szkoda, że CDP nie wydaje już Worms Armageddon i World Party. Jest to klasyka i z tego
co wiem dużo osób tego szuka i nie mogąc znaleźć zasysają z neta. Ja też szukałem aż
w końcu znalazłem na oficjalnym sklepie Team17...

No to chyba nie problem kupić zamiast ściągać nielegalnie ? Oo
Meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie marzy Planescape: Torment ..... nigdzie nie ma, a jakby sie tak pojawila reedycja, tania, za czesc wPLNow, to mysle ze bym zapomnial o wszystkich poprzednich wpadkach CDP i gram.pl :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 17:25, HelDoRe napisał:

A mi sie marzy Planescape: Torment ..... nigdzie nie ma, a jakby sie tak pojawila reedycja,
tania, za czesc wPLNow, to mysle ze bym zapomnial o wszystkich poprzednich wpadkach CDP
i gram.pl :-p


Ostatnio znalazłem Planescape: Torment w "sklepie internetowym" ale zdziercy chcieli 40 zł za edycję ekstra klasyki i to chyba używaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 17:25, HelDoRe napisał:

A mi sie marzy Planescape: Torment ..... nigdzie nie ma, a jakby sie tak pojawila reedycja,
tania, za czesc wPLNow, to mysle ze bym zapomnial o wszystkich poprzednich wpadkach CDP
i gram.pl :-p


Witaj!
Patrz co jakiś czas na Allegro. Ja tam kupiłem ostatnio (ze 3 miechy temu) prawie nową grę Planescape:Torment z serii Extra Klasyka Next. Ani jednej ryski, zero śladów użytkowania - koleś zrobił sobie obraz i płytkę odłożył na półkę. Cena-50 zł + koszt przesyłki. Więc jak najbardziej się wg. mnie opłacało.
Możesz się spytać także kogoś z CDP - najlepiej e-mail''em (bo konsulat zamknięty).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde przydał by się wreszcie nowy towar:/ bo znowu uzbierało się trochę wpln i muszę wydać:P co do Planescape:Torment to kupiłem jak tylko pojawiło się w klasyce mimo, że nie przepadam za tego typu grami. Ale gra legenda to musiałem, zresztą tak jak bg2. No i raz zainstalowałem, pograłem z 15 min i od tego poru leży nie używane:P płyty i pudełko jak nowe więc chyba zastanowię się nad sprzedażą bo widzę, że można jeszcze zarobić:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować