Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

A ja wczoraj zamówiłem sobie TDU i LOST:Zagubieni. Dzisiaj paczkę dostałem i jestem baaardzo zadowolony ;) :P
P.S: Miesiąc temu zamówiłem sobie Mass Effecta EK i także jestem zadowolony ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 21:12, mateuszd55 napisał:

A ja wczoraj zamówiłem sobie TDU i LOST:Zagubieni. Dzisiaj paczkę dostałem i jestem baaardzo
zadowolony ;) :P
P.S: Miesiąc temu zamówiłem sobie Mass Effecta EK i także jestem zadowolony ^^


Ja zamowilem Coh z dodatkiem i Feare''a i mam teraz wiecej wplnow niz przed zaczeciem akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę ludziska, że w tej chwili panuje wyprzedaż noworoczna CDP, tam gry idą po dużo wyższych cenach, niż tu, w wplnomanii... Nagłośnili tą wyprzedaż tak mocno, że wcale sie nie dziwię, że wolą nie dodawać gier tutaj, żeby robić dodatkową konkurencję suszeniu magazynów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem całkiem sporo w WPLNomanii i jestem całkowicie zadowolony - wydania premierowe za grosze.

Ale niestety podejrzewam, że we wtorek rzut będzie naprawdę słaby - najlepsze promocje dali w promocji noworocznej, a tutaj musieliby dawać gry po takiej samej lub niższej cenie - bez sensu. Pewnie będzie kilka niszowych tytułów na parę złociszy, ale zobaczy się wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 08:15, Jagged napisał:

ciekawe czy dzisiaj bedzie ten rzut nowy :)

Czy ja wiem... Święta były - przeszkoda, Sylwester - przeszkoda, potem zbiorczo okres poświąteczny - przeszkoda. A dzisiaj wiadomo, 13-ty (choć nie piątek), a kto by tam 13-tego cokolwiek rzucał. Przeszkoda ;)

Podejrzewam, że resztki ze śmietnika wydłubią, bo równolegle trwa ta śmieszna "wyprzedaż" noworoczna. Nie widzę innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu ludzie od 14-15 zaczną się pieklić, że ich olano, tak jakby nie mogli poczekać. I w życiu się nie nauczą, że dostawy są o 17-18. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 11:30, Ragnos napisał:

I znowu ludzie od 14-15 zaczną się pieklić, że ich olano, tak jakby nie mogli poczekać.
I w życiu się nie nauczą, że dostawy są o 17-18. :)


A nie olano? Codzienne niusy o beznadziejnej wyprzedaży z CDP, a nie potrafią dać informacji nt. WPLNomanii. Poza tym teraz dowiaduje się, że są jakieś dostawy o 17-18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jestem ciekawy jakie dzisiaj pojawią się gry w wPLNomanii, ale z drugiej strony aż nie chce wiedzieć jak wielkie czeka nas dzisiaj rozczarowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony chciałbym aby dzisiaj był nowy rzut, lecz z drugiej wolałbym aby najpierw dali możliwość odbioru osobistego ;)
Co do nowego rzutu...nie obraziłbym się za Legendary w pełni za wPLNy lub za G3:FG w pełni za wPLNy (obie gry nie zbierają przychylnych ocen i chyba raczej za dobrze się nie sprzedają ;]). Nie obraziłbym się gdyby dali też GW:F wersję assassin za np. 20zł. + wPLNy ;)

Wojman - miło, że nie tylko ja to zauważyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam sie normalnie dogodzic nie da. Fajne gry sa na wyprzedazy to narzekania sa o to, ze newsy pojawiaja sie w tej sprawie. Jak jest przerwa swiateczna/urlopy w CDP to sa narzekania, ze nowej dostawy nagrod do wplnomani nie ma. A jak ma byc nowa dostawa to nawet jak sie jej jeszcze na oczy nie widzialo to juz wiadomo, ze jest beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 14:26, Wojman napisał:

Wam sie normalnie dogodzic nie da. Fajne gry sa na wyprzedazy to narzekania sa o to,
ze newsy pojawiaja sie w tej sprawie. Jak jest przerwa swiateczna/urlopy w CDP to sa
narzekania, ze nowej dostawy nagrod do wplnomani nie ma. A jak ma byc nowa dostawa to
nawet jak sie jej jeszcze na oczy nie widzialo to juz wiadomo, ze jest beznadziejna.

Przerwa świąteczna? Już drugi tydzień chodzę do szkoły, a rodzice do pracy. Jeżeli raz wyrosło piękne jabłko, a potem wyrastały już mniejsze i brzydsze, to czego się teraz spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 14:26, Wojman napisał:

Wam sie normalnie dogodzic nie da.

Owszem da się. Porównajmy to, ile osób narzeka na to jak działa i wygląda wplnmania a ile jest przekonanych że ta cała akcja jest zwyczajnie dobra? Narzekania były prawie od samego początku i w zasadzie ciągle na to samo. Poza nielicznymi wyjątkami ta akcja to zwykłe naciąganie klienta.
>Fajne gry sa na wyprzedazy to narzekania sa o to,

Dnia 13.01.2009 o 14:26, Wojman napisał:

ze newsy pojawiaja sie w tej sprawie.

Khem ... to nie jest wyprzedaż [ jeśli chodzi o większość tytułów ] - to jest sprzedawanie tego samego towaru w tej samej cenie [ lub nieco niższej ] pod przykrywką wielkiej promocji co jest oczywiście bzdurą totalną bo konkurencja sprzedaje to samo bez wciskania kitu że to promocja i nierzadko taniej. A codzienne newsy "JUZ TRWA WIELKA PROMOCJA!!!" - to porażka na całej linii ...
>Jak jest przerwa swiateczna/urlopy w CDP to sa

Dnia 13.01.2009 o 14:26, Wojman napisał:

narzekania, ze nowej dostawy nagrod do wplnomani nie ma.

Owszem były ale nie z mojej strony więc się nie wypowiem nt temat. Ale jakieś info że przełożono akcję o 3 tygodnie to nie łaska było napisać ?
>A jak ma byc nowa dostawa to

Dnia 13.01.2009 o 14:26, Wojman napisał:

nawet jak sie jej jeszcze na oczy nie widzialo to juz wiadomo, ze jest beznadziejna.

Można być tego prawie pewnym [ patrząc na całą akcję i poprzednie rzuty ] choć oczywiście, coś ciekawego może się dziś trafić ale ja bym na to nie liczył. Albo będzie towaru niewiele albo wcale. A jak się mylę ? Cóż, zawsze będzie pozytywne zaskoczenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wam sie normalnie dogodzic nie da. Fajne gry sa na wyprzedazy to narzekania sa o to, ze newsy pojawiaja sie w tej sprawie. Jak jest przerwa swiateczna/urlopy w CDP to sa narzekania, ze nowej dostawy nagrod do wplnomani nie ma. A jak ma byc nowa dostawa to nawet jak sie jej jeszcze na oczy nie widzialo to juz wiadomo, ze jest beznadziejna."

Taką już sobie wyrobił opinie gram.pl/cdp
Trudno się z tym pogodzić, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo to tak : dzisiaj tak sobie myślę patrze na monitor, i doznałem oświecenia :D gdyż dziś powinna być aktualizacja, jak zapowiadali to ci z CDP ^^ z tym że jest ta promocja (w której jest dużo ciekawych tytułów), ale ja mam nadzieje na jakieś fajne gadżety :P Pozostaje czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować