Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2009 o 15:03, lama123 napisał:

Hmmm słyszałem że WPLNomania miała być regularnie, i nie mieli tego olać ... cóż, wyszło
jak zawsze :)

... wiesz co to jest Renament lub Inwenteryzacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal uważam, że malkontenci z Was straszni i narzekacie na wszystko. :P Tylko jak podsuną Wiedźmina za dwie dychy to chórek wykrzykuje "ooo, cudowni gram.pl i CDP, kochamy was", a jak Wiedźminy się skończą to od razu "oszuści, kłamcy i szubrawcy". Tak to wygląda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 15:06, Zagul napisał:

> Hmmm słyszałem że WPLNomania miała być regularnie, i nie mieli tego olać ... cóż,
wyszło
> jak zawsze :)
... wiesz co to jest Renament lub Inwenteryzacja ?


??? LOL!
przypomniał mi się Mikul z I aktu Wiedźmina ;-)

BTW: Remanent lub Inwentaryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 15:21, Ragnos napisał:

A ja nadal uważam, że malkontenci z Was straszni i narzekacie na wszystko. :P Tylko jak
podsuną Wiedźmina za dwie dychy to chórek wykrzykuje "ooo, cudowni gram.pl i CDP, kochamy
was", a jak Wiedźminy się skończą to od razu "oszuści, kłamcy i szubrawcy". Tak to wygląda.
;)

Dokładnie, ale jak jakąś EK dali to potem co tak mało co to ma być, co oni sobie wyobrazają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 15:06, Zagul napisał:

... wiesz co to jest Renament lub Inwenteryzacja ?

Nie wiem co to Renament ale wiem co to inwentaryzacja, i na pewno nie trwa ona miesiąc panie znawco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 14:35, KŁEJK napisał:

Poza nielicznymi wyjątkami ta akcja to zwykłe naciąganie klienta.


Wiedźmin ER, Stalker:CS, KWC NWN, ES Frontlines, gry za 10-20 zł. "nieliczne" wyjątki...i gdzie ty tu widzisz naciąganie klienta ? My tu mówimy o wPLNomani a nie o "wielkiej" noworocznej "wyprzedaży" o.O

Dnia 13.01.2009 o 14:35, KŁEJK napisał:

A codzienne newsy "JUZ TRWA WIELKA PROMOCJA!!!"


Znów wkraczamy na teren "wielkiej" noworocznej "wyprzedaży"...

Dnia 13.01.2009 o 14:35, KŁEJK napisał:

Ale jakieś info że przełożono akcję o 3 tygodnie to nie łaska było napisać ?


Fakt mogliby coś o tym napisać...

Dnia 13.01.2009 o 14:35, KŁEJK napisał:

[ patrząc na całą akcję i poprzednie rzuty ]


To, że nie znalazłeś niczego dla siebie nie znaczy, że nikt niczego dla siebie nie znalazł -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 15:49, lama123 napisał:

> ... wiesz co to jest Renament lub Inwenteryzacja ?
Nie wiem co to Renament ale wiem co to inwentaryzacja, i na pewno nie trwa ona
miesiąc panie znawco ;)

Najpierw mieli przerwę świąteczną, a potem dopiero czyli około 1,5 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 15:57, Zagul napisał:

> > ... wiesz co to jest Renament lub Inwenteryzacja ?
> Nie wiem co to Renament ale wiem co to inwentaryzacja, i na pewno nie trwa
ona
> miesiąc panie znawco ;)
Najpierw mieli przerwę świąteczną, a potem dopiero czyli około 1,5 tygodnia :)

Postawmy sprawę jasno. Nie ma takiego czegoś jak przerwa świąteczna. Wolne są tylko 3 dni- pierwszy i drugi dzień świąt oraz Nowy Rok. Przez resztę czasu, o ile ktoś nie weźmie urlopu trzeba pracować. Inwentaryzację lub remanent robi się zazwyczaj albo 31 grudnia ( by zakończyć rok ) lub w okresie 2-4 stycznia ( w Polsce giełda nie działa 2 stycznia ). Tak więc spokojnie można by poinformować potencjalnych klientów, że ma się ich w głębokim poważaniu, bo przynajmniej można by sobie pomyśleć, ze coś jednak o nas sądzą. Źle, ale zawsze.
Renament, hehe, dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 15:56, Bambadil napisał:

Wiedźmin ER, Stalker:CS, KWC NWN, ES Frontlines, gry za 10-20 zł. "nieliczne" wyjątki...i
gdzie ty tu widzisz naciąganie klienta ?

To są przecież te "nieliczne wyjątki". Reszta gier albo to albo średniaki albo koszt ich kupna na gramie jest taki sam [ lub wyższy ] niż w normalnych sklepach. ;] Nie napisałem że absolutnie wszystko co tam proponowano do tej pory jest słabe, po prostu nie jest to najkorzystniejsza oferta dla potencjalnego klienta. A przynajmniej dla mnie. Nie, ja nie oczekuję gier za same wplny etc etc ale czegoś konkurencyjnego do Kompanii graczy ... a ta akcja tym imo nie jest.
>My tu mówimy o wPLNomani a nie o "wielkiej"

Dnia 13.01.2009 o 15:56, Bambadil napisał:

noworocznej "wyprzedaży" o.O

Owszem ale Wojman wspomniał w swoim poście o niej więc odpisałem - w czym problem :] ?

Dnia 13.01.2009 o 15:56, Bambadil napisał:

> A codzienne newsy "JUZ TRWA WIELKA PROMOCJA!!!"

Znów wkraczamy na teren "wielkiej" noworocznej "wyprzedaży"...

Jak wyżej.

Dnia 13.01.2009 o 15:56, Bambadil napisał:

> [ patrząc na całą akcję i poprzednie rzuty ]
To, że nie znalazłeś niczego dla siebie nie znaczy, że nikt niczego dla siebie nie znalazł
-.-

Spójrz co napisałem Wojmanowi. Zobaczmy ile osób uważa tę akcję że coś ciekawego i konkurencyjnego, a ile narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże -.-''
Uspokójcie się.
Wszyscy dobrze wiemy, że kolejny rzut WPLNOmani jest w godzinach 17-18.
Teraz mamy 16. Więc po cholere jakiekolwiek spekulacje ?

(I tak nie wierze, że cokolwiek dzisiaj nam dadzą, także WPLNOmania już mnie praktycznie nie interesuje) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 15:56, Bambadil napisał:

Wiedźmin ER, Stalker:CS, KWC NWN, ES Frontlines

Że co? Frontlines? Owszem, jest to tytuł dość nowy i na pierwszy rzut oka oferta była rzeczywiście kusząca, ale jakby się temu przyjrzeć bardziej to już nie. Do czego zmierzam? Ano chodzi o to że jest to gra nastawiona na tryb multiplayer i niestety nie ma zbyt wielu zwolenników, więc próbowano się ich pozbyć póki jeszcze się da. Dzisiaj wszyscy grają w Call of Duty, Battlefield 2 CS-a . A Frontlines rzadko kto zawraca sobie głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba już wiem jak oni to wszystko sobie wymyślili :D zrobili tą promocję, i najprawdopodobniej w lutym w promoji wPLN''omani zobaczymy te tytuły tyle że taniej i za wPLN (po części) :D Ale i tak nie ma co narzekać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować