Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2009 o 19:41, mefiperes napisał:

Ludzie! Wykupcie najpierw to, co zostało! Bo CDP więcej wam nie zrobi promocji! :P


Dokładnie :D To chyba jedyny sposób na to aby w ofercie pojawiły się wreszcie jakieś nowe tytuły. A niech tego wykupu zalegającego towaru dokonają Ci, którzy tak tą całą akcje chwalą, bo dobre gry itd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 19:46, mateuszd55 napisał:

mefiperes: Gdyby było jeszcze CO kupić!!


No wiesz, na Frontlines to bym się skusił, ale nie teraz. ;)
Co kupić jest, tylko nikt tego nie chce, jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że dzisiaj 13-ty, a 13-go lepiej nic nie rzucać. Jeszcze rzucą pechowo i komuś się coś stanie.

Na przyszły wtorek też bym nie liczył. Jak wiadomo we wtorki już też nie rzucają ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez cdp i tak sobei nic nie robi z tych komentarzy. mają gdzies krytyke. mają gdzies graczy. mają gdzieś terminy i własne zobowiązania.
myślą że jak za chwile rzucą jak gdyby nigdy nic jakieś kilka badziewnych tytułów to wszyscy zapomną o tej paranoi i znów ich pokochamy.
nie nie pokochamy.
już dawno was nie kochamy i nie dla was tu jestesmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:09, LIZZU napisał:

już dawno was nie kochamy i nie dla was tu jestesmy.



ahhh nawet ja bym tego piękniej nie napisał;) dokładnie już za czasów pre ordera gw n straciłem szacunek do cdp, a z roku na rok jest coraz gorzej. Cdp zal.pl na psy zeszliście już dawno a teraz to już nawet nie wiem co to jest.

edit: co do tytułów to nawet nie spodziewałem się, że będą za długo znam cdp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafię zrozumieć przerwę świąteczną.

Nie poitrafię natomiast zrozumieć olewania i żadnych informacji, aż zainteresowani sami się nie poruszą i nie wyślą maila do CDP, a następnie niedotrzymania obietnicy (rzut 13) danej w odpowiedzi.

Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym braku rzutu broniłem CDP i stawałem po ich stronie. Cóż, przerwa świąteczna wydawała mi się czymś normalnym. Myślałem jednak, że to tylko jednorazowy wybryk... Jak widać myliłem się, a obecna sytuacja wygląda naprawdę nieciekawie. Co tu dużo mówić, ludzie odpowiedzialni za promocję mają u mnie dużego minusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że żaden pracownik CDP, bądź człowiek odpowiedzialny za to nie postawi jakiegoś info bądź newsa. Matoły potrafią wrzucać po 5 newsów dziennie o ich Wielkim Noworocznym Niewypale ale informacji dotyczącej wPLN nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:46, oOreVenOo napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że żaden pracownik CDP, bądź człowiek odpowiedzialny za to
nie postawi jakiegoś info bądź newsa. Matoły potrafią wrzucać po 5 newsów dziennie o
ich Wielkim Noworocznym Niewypale

www.wirtus.pl miażdży ceny gramu .

Dnia 13.01.2009 o 20:46, oOreVenOo napisał:

ale informacji dotyczącej wPLN nie dadzą.

Po prostu nie potrafią wartościować co w danym momencie dla nas, userów ważne .

Linczujemy ich ^^ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 21:30, Evil Khan napisał:

> A dzisiaj nie był prawosławny nowy rok ?
>
> Może to dlatego :D
Eee .. ja obstawiam to:
http://zik.com.ua/pl/news/2008/01/10/121330
;)))

A tak serio to zawiodłem się ... po raz kolejny.


No tak, jak mogliśmy zapomnieć... Cała ekipa CDP pojechała kosztować pączki do Lwowa jak co roku. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 21:30, Evil Khan napisał:

> A dzisiaj nie był prawosławny nowy rok ?
>
> Może to dlatego :D
Eee .. ja obstawiam to:
http://zik.com.ua/pl/news/2008/01/10/121330
;)))

A tak serio to zawiodłem się ... po raz kolejny.



no tak pewnie przez to święto pączków?
To teraz trzeba poszukać co bedzie w nastepny tydzien to moze CDP podłapie dobrą wymówkę, kolejną wymówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 21:31, Ragnos napisał:

No tak, jak mogliśmy zapomnieć... Cała ekipa CDP pojechała kosztować pączki do Lwowa
jak co roku. xD

U mnie dziś w szkole było takie coś, że jak ubrałeś się karnawałowo to nie byłeś pytany. Więc całe CDP siedzi przebrane w kącie i się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 21:31, niunkaaaa napisał:

kolejną wymówkę.


Jaką wymówkę? Przecież każdy wie, że za tydzień w Gwinei Bissau i Republice Zielonego Przylądka obchodzony jest Dzień Bohaterów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 21:33, krl.krl napisał:

> No tak, jak mogliśmy zapomnieć... Cała ekipa CDP pojechała kosztować pączki do Lwowa

> jak co roku. xD
U mnie dziś w szkole było takie coś, że jak ubrałeś się karnawałowo to nie byłeś pytany.
Więc całe CDP siedzi przebrane w kącie i się śmieje.


Takie coś się leczy kocówą na szkolnym wyjeździe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Oto wymówkopedia przygotowana specjalnie dla organizatorów akcji wplnosrania, przepraszam za błąd, wplomania:

20 stycznia

Święto:
Azerbejdżan - Dzień Męczenników
Gwinea Bissau, Republika Zielonego Przylądka - Dzień Bohaterów
Mali - Święto Armii

Rocznica:
* Władysław I Łokietek został koronowany w katedrze na Wawelu na króla Polski.
* Podczas swej 3. wyprawy James Cook jako pierwszy Europejczyk wylądował na Hawajach (w Waimea na wyspie Kauai), nadając odkrytemu archipelagowi nazwę Wysp Sandwich.
*urodził się Karol Sienkiewicz, polski poeta i historyk, współtwórca Biblioteki Polskiej w Paryżu, autor polskich słów Warszawianki.
*urodził się Bronisław Taraszkiewicz, białoruski językoznawca, autor pierwszego systemu ortografii języka białoruskiego.
*urodził się Natan Sharansky, sowiecki dysydent, działacz praw człowieka, więzień łagrów; izraelski polityk, pełnił m.in. funkcję ministra ds. Jerozolimy i diaspory.
*zmarła Audrey Hepburn, amerykańska aktorka, zdobywczyni Oscara za rolę w filmie Rzymskie wakacje.


I tak myśląc przyszłościowo ciąga dalszy wymówkopedii:

27 stycznia


*urodził się Wolfgang Amadeusz Mozart, kompozytor austriacki
*II wojna światowa: wojska radzieckie wyzwoliły Auschwitz-Birkenau
*Wojna wietnamska: USA i Socjalistyczna Republika Wietnamu podpisały w Paryżu porozumienie o przerwaniu ognia
*zmarł Louis de Funès, francuski aktor komediowy
*uchwała XI Zjazdu PZPR o zakończeniu działalności partii


Nic tylko świętować......


I jeszcze jedno.....
proponowałbym o co miesięczne przypinanie posta z kolejnymi datami wymówkopedii tak aby ludzie nie zadawali głupich pytań odnośnie braku nowych rzutów w tej wplosrani, przepraszam, wplomanii.


,,My tu świętujemy a ludzie się głupio pytają czemu nie ma nowych rzutów, święto mamy ludzie, święto:) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować