Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Powiem tak - OMG...jedyna gra, która w tym rzucie mi się podoba/której nie mam to Blacksite, a już jej nie ma o.O
żyrafa
To spróbuj ją dodać do koszyka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 14:52, Bambadil napisał:

Powiem tak - OMG...jedyna gra, która w tym rzucie mi się podoba/której nie mam to Blacksite,
a już jej nie ma o.O


hmmm ja mam, że towar dostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 14:52, Bambadil napisał:

Powiem tak - OMG...jedyna gra, która w tym rzucie mi się podoba/której nie mam to Blacksite,
a już jej nie ma o.O


Może to błąd? Pamiętam już kiedyś przy wcześniejszych rzutach, tak było, że w ofercie była jakaś rzecz - np smycz ME, a w sklepie, jej nie było. I trzeba było zaczekać kilka godzin, na dodanie tego towaru do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2009 o 14:49, natanadler napisał:

Pytanko czy okładki jak są peremierowe oznaczają iż gry także w premierowym wydaniu są??


Przecież już tyle razy było to tutaj wałkowane... TAK. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 14.01.2009 o 15:18, Sebat1 napisał:

Przecież już tyle razy było to tutaj wałkowane... TAK. xD

Jakoś nie brałem z PLNM gier ;] więc podpytałem :) ale dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt interesujący zrzut, oprócz Supreme Commandera (a osobno go zamawiać się nie opłaca), jak dla mnie, ale przynajmniej coś daliście. Poczekam jeszcze, może za tydzień bardziej traficie w mój gust. Poza tym szkoda, że nie ma też jakichkolwiek gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:39, Michaelius napisał:

Hmm no i widze , ze of course nie mozna brac odbioru osobistego na miejscu w sklepie
:)


Też zauważyłem, trochę słabo. Do 1.02 tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:41, natanadler napisał:

Też zauważyłem, trochę słabo. Do 1.02 tak ma być.

17 dni jeszcze - złóż zamówienie i poczekaj na odbiór (poza tym myślę że komu jak komu ale tobie pozwolili by odebrać - w końcu ta sama branża) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:43, Evil Khan napisał:

> Też zauważyłem, trochę słabo. Do 1.02 tak ma być.
17 dni jeszcze - złóż zamówienie i poczekaj na odbiór (poza tym myślę że komu jak komu
ale tobie pozwolili by odebrać - w końcu ta sama branża) ;)


Zauważ iż. Masz 5 dni na potwierdzenie zamówienia, ok 2-3 dni na realizację i 5 dni zamówienie na Ciebie w sklepie. Brak ok 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie brak możliwości odbioru osobistego to bym się nie zastanawiał i brał Timeshift, Supreme Commander, i Blacksite Area 51, a tak to muszę się zastanowić czy brać kuriera tyle, że bez Blacksita;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołożyli raptem parę gier, pozostała duża część kisi się już miesiąc. Do tego te ceny nie są w ogóle atrakcyjne. Supreme Commander za 10zł+wpln, NVN 14zł+wpln? Taniej można zakupić w normalnym sklepie za same pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:59, Elkhwind napisał:

Dołożyli raptem parę gier, pozostała duża część kisi się już miesiąc. Do tego te ceny
nie są w ogóle atrakcyjne. Supreme Commander za 10zł+wpln, NVN 14zł+wpln? Taniej można
zakupić w normalnym sklepie za same pln.


tak?, w jakim sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzut słaby. Z tego wszystkiego to interesuje mnie tylko Dark Messiach. Opłaca się? Nie wiem ale mam dziwne uczucie że ta gra niedługo pojawi się w CDA jakoś tak nie wiem czemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie sprawię parę tytułów - zwłaszcza, że są to premierówki, tak więc więcej zdobędę na tym wPLNów, niźli wydam łącznie całej kasy :D Na pewno wezmę Dark Messiah, Supreme Commandera i chyba jeszcze Timeshift. NwN bym brał, ale już mam wydanie z XKG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:46, natanadler napisał:

Zauważ iż. Masz 5 dni na potwierdzenie zamówienia, ok 2-3 dni na realizację i 5 dni zamówienie
na Ciebie w sklepie. Brak ok 4 dni :)

8,90 zł to nie dużo za przesyłkę...ale zawsze możesz poczekać te 4 dni - a nuż coś zostanie (ta jasne ;) ).
Ja zamówiłem Cezara, Darka i Suprema (mimo że mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera... Ja już nie chcę narzekać, ale... muszę. Czemu znowu tak słabo? 8/

Cezara bym polecał, świetna gierka, ale ta cena obowiązuje już od dawna w wielu miejscach sieci, więc ciężko to uznać za okazję. To jest właśnie ten przykład, kiedy gra mogłaby spokojnie zejść za same wPLNy, niechby i 100 czy więcej, ale nawet tutaj trzeba wydębić jeszcze te 10zł. Na pewno by się chętny znalazł, żeby za darmochę chociaż spróbować tytułu. Tym bardziej takiego. Ech, non-profit, psia mać.

Nie wiem też dlaczego akne bierze na siebie ciężar wyjaśnień odnośnie porażki tej akcji. Raczej ktoś z CDP powinien się pofatygować i napisać tu jeden post. To chyba nie zajmie zbyt wiele cennego czasu konsula CDP, żeby kliknąć w ten topic zamiast w jego "konsularny". Ale widocznie zdziczałemu tłumowi wyjaśniać nic nie należy. Niech inni głowy wystawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 16:03, Evil Khan napisał:

> Zauważ iż. Masz 5 dni na potwierdzenie zamówienia, ok 2-3 dni na realizację i 5
dni zamówienie
> na Ciebie w sklepie. Brak ok 4 dni :)
8,90 zł to nie dużo za przesyłkę...ale zawsze możesz poczekać te 4 dni - a nuż coś zostanie
(ta jasne ;) ).
Ja zamówiłem Cezara, Darka i Suprema (mimo że mam).


Wiem wiem :D Poszedł TS i SC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąż mam dylemat, czy zamawiać z przesyłką (mam blisko zarówno do centrum jak i na Jagiellońską, więc trochę szkoda tych kilku/nastu złociszy) teraz, czy poczekać do lutego i zobaczyć, jak to będzie działało.
Może parę sztuk interesujących mnie gier jeszcze zostanie do tego czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować