Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #1: Oceń (w skali szkolnej) ostatnie wprowadzone na gram.pl zmiany

93 postów w tym temacie

Zmiany w bardzo dobrym kierunku. Jakby jeszcze strona działała chociaż trochę szybciej, to już ogólnie byłoby bosko. Ale i tak jest naprawdę dobrze. W skali szkolnej - piątka. No może z minusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwóreczka, bo jest dobrze, ale zawsze mogłoby być lepiej. Zmiany są co prawda w niektórych przypadkach całkiem interesujące, ale niestety filmiki dalej mulą, strona czasami wczytuje się długo no i nie ma różowego layoutu dla forum. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie stronę główną. Wszystko jest przejrzyście uporządkowane, wcześniej też było. Sondy i quizy są fajne, ale jestem za krótko aby coś wiedzieć. Nie wiem czy było już wcześniej gram.unity, ale znalazłem się w zakładce gramsajty. To znaczy że mam fajnego gramsajta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 13:42, Heterko napisał:

Obejrzałem sobie stronę główną. Wszystko jest przejrzyście uporządkowane, wcześniej też
było. Sondy i quizy są fajne, ale jestem za krótko aby coś wiedzieć. Nie wiem czy było
już wcześniej gram.unity, ale znalazłem się w zakładce gramsajty. To znaczy że mam fajnego
gramsajta???



Hehe, zakładka była już wcześniej ;) Gramsajty prezentowane są losowo, ale gratki, że trafiło na Ciebie (siebie jeszcze tam nie widziałam).

Droga społeczności - jak oceniacie układ belek i elementów na belkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 13:42, HumanGhost napisał:

Ahh żeby tylko odrobinę szybciej stronka działała. :-)


W wielkiej tajemnicy Wam powiem, że .. odbywają się na ten temat rozmowy i już wkrótce powinno być lepiej. Ale to oczywiście tajemnica.

Proszę w imieniu Panów klikających i poprawiających - skupcie się na razie na funkcjonowaniu poszczególnych elementów, układzie, ew. błędach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co sie zmieniło na dobre to to, że po raz pierwszy zobaczyłem swój gramsajt w rubryce gramunity, no i może to ze jest wszystko uporządkowane. A reszta:


-Zła kolorystyka
-Po co te quizy i sondy?
-I tak rzadko na strone główną zaglądam

Pozwolę sobie nie dać oceny, bo nie chce mi sie nad tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 13:45, Soleila napisał:

> Ahh żeby tylko odrobinę szybciej stronka działała. :-)

W wielkiej tajemnicy Wam powiem, że .. odbywają się na ten temat rozmowy i już wkrótce
powinno być lepiej. Ale to oczywiście tajemnica.

Proszę w imieniu Panów klikających i poprawiających - skupcie się na razie na funkcjonowaniu
poszczególnych elementów, układzie, ew. błędach :)

Lepsze serwery mają być wielką tajemnicą? O_o Jeśli tak to rozumiem, to naprawdę śmieszni jesteście :/ I takie pytanko - dałaś 5, bo ci kazali, czy dałaś tak jak ty myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 13:54, mcQba napisał:

I takie pytanko - dałaś 5, bo ci kazali, czy dałaś tak jak ty myślisz?

Tu nie ma obawy - widziałem takich, co próbowali coś kazać Sol. Przykry widok, staram się go wyprzeć z pamięci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2008 o 13:54, mcQba napisał:

Lepsze serwery mają być wielką tajemnicą? O_o Jeśli tak to rozumiem, to naprawdę śmieszni
jesteście :/ I takie pytanko - dałaś 5, bo ci kazali, czy dałaś tak jak ty myślisz?


Nie, gdzie tak napisałam? ;>

Pssst, stał nade mną Szef z żądzą mordu w oczach :P Ale się nie dałam i nie postawiłam 6.

A teraz na poważnie - nie wiem jak Ci odpisać na posta w tym tonie. Może po prostu przemilczę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie daje tylko 4, zdarzają się błędy np przy Quizie (nie wiem czy moja odpowiedź zostałą przyjęta, nastąpiło przeładowanie strony i ponownie są widoczne pytania z możliwymi odpowiedziami, po kolejnej odpowiedzi sytuacja się powtórzyła, a po następnej komunikat "Przepraszamy..."), widze, że niektóre style zostały zmienione, co powoduje też minibłędy (np. "Inne Informacje tego wydawcy" - belka w pressromie, zostaje ucięte słowo wydawcy).

Testowane na Operze 9.52.

Troche nie podoba mi się layout mainpaga, ale da sie przyzwyczaić (style też szwankują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2008 o 13:54, mcQba napisał:

Lepsze serwery mają być wielką tajemnicą? O_o Jeśli tak to rozumiem, to naprawdę śmieszni jesteście :/


Hm. Nie rozumiem Twojego punktu podejścia. Jeśli trwają jakiekolwiek przetargi/rozmowy o zmianie serwerowni, co jest - o rozwiązaniu umowy ze starym dostawcą, to każda taka "oficjalna" informacja podana osobom trzecim mogłaby z różnych powodów mieć zły wpływ na negocjacje :)

Pozdrawiam.
M.

Ps. Szukasz dziury w całym :)


---
Co do zmian, to waham się nad oceną, zmiany bardzo dobre, ale jeszcze się wstrzymam, muszę wszystko przetestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie przeżyłem żanego wielkiego zaszkoczenia ale cieszczę się ,że coś dzieje. Wogóle to dopiero się dowiedzaiłem ,że coś się dzieje(chodzi mi o czas teraźniejszy) Ja zagłosowałem na 4 ale jak dla jak w skali szkolnej to 4 z PLUSEM. Wiem ,że nas nie zawiedziecie . =)

Soleila@ Mnie też wyświetliło tam w zakładce gramsajty. Z moich obesrwacji wynika ,że wyświetlają się losowi ostatnio zalogowani urserzy i ,że nie wyświetla kogoś gdy jest zalogowany. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dałbym i szóstkę za te zmiany , ale gram.pl nawet nie daje mi takiej możliwości , to wszystko niemiłosiernie muli , a do tego ciągle są te ''''zawiechy'''' oraz wylogowania i to chyba nawet częściej niż przed wprowadzaniem tych zmian. Nie ma co ukrywać , że jest to strasznie wkurzające... ;/ A do tego quiz są moim zdaniem zupełnie niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować