Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #1: Oceń (w skali szkolnej) ostatnie wprowadzone na gram.pl zmiany

93 postów w tym temacie

Kolejny minus do dodania, w dziale Wideo, powinna być możliwość downloadu filmików, w pracy mam szybkie łącze, ściagnąłbym sobie i spokojnie obejrzał w domu, bo w domu troche to ładowanie czasu mi zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za post pod postem, ale musze coś dodać.
Ciągle pojawiające sie komunikaty przerwa techniczna, czy "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." są naprawdę irytujące. Przed upgradem strony należało zająć się predkością serwerów, bo teraz czestotliwość występowania błędów jest zdecydowanie wieksza niż przed dzisiejszą aktualizacją.

Przydałaby się również wyszukiwarka w dziale Wideo (może jest, ale ja takiej nie znalazłem), znacznie ułatwiłoby to odnajdywanie szukanych filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spokojnie, zmiany są świeże i na pewno dopracują jeszcze tak, żeby strony nie wywalało. Mnie dzisiaj już 2 razy wylogowało i miałem przerwy techniczne też, ale to pewnie się uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 15:21, Budo napisał:

/.../

Spokojnie, zmiany są świeże i na pewno dopracują jeszcze tak, żeby strony nie wywalało.
Mnie dzisiaj już 2 razy wylogowało i miałem przerwy techniczne też, ale to pewnie się
uspokoi.

Również kilkukrotnie mnie dzisiaj wylogowało. Miejmy nadzieję, ze w późniejszym czasie zostanie to naprawione ;)
A zmiany oceniam na 5. Bradzo fajnie wygląda nowa odsłona gram.pl, no i duży plus za możliwość zapłacenia za grę w duzej części wPLN''ami ;) A dlaczego tylko 5? Żeby gram.pl nie spoczywało na laurach i żeby właśnie dopracowali stabilność strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 15:41, Soleila napisał:

> 5- daje bez zastanowienia:) Postaraliscie się.Gz:)

Czyli jednym słowem "ding"??:)


:D Wszystkie pięknie ładnie no i oczywiscie jestem uboższy o sporą część wpln:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2

Nie po to wywalono "Masz czy nie masz" i inne tego rodzaju bzdury do osobnego podforum, żeby teraz ponownie zaśmiecać główne podforum podobnymi tematami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa i ani grosza więcej...
Zmiany mają swoje plusy, ale niestety całość prezentuje się brzydko i chaotycznie. Nawet te dobrze zapowiadające się unowocześnienia (jak Wideo) w praktyce sprawdzają się nijako. Najbardziej ucierpiała sfera graficzna gram.pl i chyba tego najbardziej nie ścierpię. A co do sondy, którą właśnie przetestowałem, to nieliczna z fajnych nowości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 16:38, Erunn0 napisał:

Dwa i ani grosza więcej...
Zmiany mają swoje plusy, ale niestety całość prezentuje się brzydko i chaotycznie.


Dokładnie. Niby zmiany są dobre, ale sam nie wiem...zobaczymy, co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja daje 3 dlaczego tak słabo?
Dlatego że pierwsze gram.pl było na 6 a teraz jakoś te wszystkie nowości nie dodają atrakcyjności tylko nie potrzebnie komplikują sprawę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy wygląd jest totalna tragedią, istna porażka, nic nie widać, wszystko gubi się w natłoku pseudoinformacji. Jest więcej okienek, zakładek niż potrzeba komukolwiek. Zaburza to estetykę strony i straszliwie ogranicza odnalezienie szukanych informacji. Nowych informacji wogóle nie widać. To, że dodano kilka "bajerów" nie oznacza, że strona jest lepsza, wręcz przeciwnie. Strona powinna byc czysta, przejrzysta i łatwa w nawigacji, wszystkie te punkty zostały pominięte przez tworzących serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się zmiany... jakoś mało przejrzyście jest teraz, chaotycznie i ogólnie za dużo tego wszystkiego tu wrzucono... strona sporo straciła na estetyce, dalem 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować