Zaloguj się, aby obserwować  
Black-Hawk

Jaka jest największa kara, którą dostaliście od rodziców?

405 postów w tym temacie

(sory że dwa posty pod rząd napisalem,ale nie mogłem tamtego edytowac)J mam kolege któremu kiedyś rodzice dawali kary na klocki lego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam kar, bo jak się cosik przeskrobie, to skutki sa karą same w sobie... dla przykładu palenie, czy picie w wieku młodym... sam sobie nagrabisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kary są po prostu potrzebne by wychowac mądrze człowieka,bo bez kar to wyrośnie rozpieszczone dziecko,które nei wie co jest dobre a co złe.Osobiscie gdy byłem mały to dostawało mi się kary za różne nie najlepsze uczynki,a teraz wiem co się nie opłaca a co tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 15:38, Revar napisał:

Kary są po prostu potrzebne by wychowac mądrze człowieka,bo bez kar to wyrośnie rozpieszczone
dziecko,które nei wie co jest dobre a co złe.Osobiscie gdy byłem mały to dostawało mi
się kary za różne nie najlepsze uczynki,a teraz wiem co się nie opłaca a co tak...

Zależy jakie kary. Jak taki rodzic będzie bił dziecko bo wzięło cukierka przed obiadem to nic dobrego z tego raczej nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 09:48, simonemaster22 napisał:

Ja za złe oceny dostałem ostatnio - "Aż nie poprawisz ocen". No i dostałem 3 piątki itd.
i się skończyła :)

No to gratuluję. A jaką kare dostałeś? I ile dni trwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza kara, uhm, wiem, mam zakaz jedzenia czegokolwiek, oprócz batoników i innych dupereli w pokoju :-) Co prawda, straszne to to nie jest, ale nieraz potrafi zdenerwować, szczególnie, gdy się skupiam na jakimś projekcie graficznym, a tu zaskakuje mnie duży głód, no co, chciej nie chciej, ale do lodówki trzeba iść, potem w kuchni siedzieć, wpatrując się w okno, zjeść niewinną kanapkę, pucu pucu ręce i dalej idę się skupiać, a po chwili ktoś mi brata na kolana sadza... Oo Tragedia :) Z reguły, albo i zawsze kar nie dostaje, bo nie mam za co, ale zobaczcie, za złe zachowanie kare łatwo zdobyć, a za dobre o nagrodzie to pomarzyć można ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;] fajny temat :P. Ja osobiscie kar nie dostaje, ale jak bylem maly, to zdarzalo mi sie dostac jakas kare, glownie za klocenie sie z siostra ;), czy nie sluchanie sie, w postaci nie dostania kieszonkowego albo kary na komputer ^`^... Niby powinny byc kary i nagrody, ale ja raczej niczego nie dostaje, mimo faktu iz w szkole idzie mi stosunkowo dobrze...
Jakos nie rozumiem, ze ktos moze dostawac kary na kompa za slabe ocent ;]]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 18:58, CoD1234 napisał:

> Ja za złe oceny dostałem ostatnio - "Aż nie poprawisz ocen". No i dostałem 3 piątki
itd.
> i się skończyła :)
No to gratuluję. A jaką kare dostałeś? I ile dni trwała?


jakieś 3 dni ale to spox hehe
szlaban na kompa dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wieczne tortury albo oboz koncentracyjny do konca zycia:P Wielu uwaza że najgorszą kara jest kara smierci ale przynajmniej przebiega bezbolesnie i nie cierpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o karę od rodziców, to zawsze najgorsze było dla mnie ich niezadowolenie i poczucie winy. Wyrosłem na normalnego człowieka jakby ktoś się pytał ;).

PS: Zgadzam się w 100% z Two face jest masę gorszych rzeczy od śmierci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 20:07, Two face napisał:

Moim zdaniem wieczne tortury albo oboz koncentracyjny do konca zycia:P Wielu uwaza że
najgorszą kara jest kara smierci ale przynajmniej przebiega bezbolesnie i nie cierpisz

Dokładnie, tym bardziej że śmierć to tylko zmiana planszy (na lepszą, albo boleśniejszą, zależy jak sobie zasłużysz xP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwieksza kara to jak mi zabiora wodke z lodowki i fajki z pod poduszki :(

Dobra, a tak naprawdę to... hmm... największą karą była by przeprowadzka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 20:07, Two face napisał:

Moim zdaniem wieczne tortury albo oboz koncentracyjny do konca zycia:P Wielu uwaza że
najgorszą kara jest kara smierci ale przynajmniej przebiega bezbolesnie i nie cierpisz

Jesteś trzecią osobą, która pisze to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza karą wg. mnie jest rąbanie drzewa do drewutni ^^ , rzeźnia (Jak trzeba , całą drewutnie , zapchać , 7 dni roboty po 12h) ^^ , np, za użycie agresywnej dyplomacji wobec brata , który nie reaguje na dyplomacje słowną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 16:04, CoD1234 napisał:

> Moim zdaniem wieczne tortury albo oboz koncentracyjny do konca zycia:P Wielu uwaza
że
> najgorszą kara jest kara smierci ale przynajmniej przebiega bezbolesnie i nie cierpisz

Jesteś trzecią osobą, która pisze to samo.

Boli cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym umarłto miałbym wszystkie problemy z głowy więc to nie jest ani kara ani nagroda :)

Dla mnie najgorsze byłoby przeprowadzenie się do innego kraju... bez znajomych, "pleców" i wspólnego języka... lipa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować