Zaloguj się, aby obserwować  
Black-Hawk

Jaka jest największa kara, którą dostaliście od rodziców?

405 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2008 o 17:01, CoD1234 napisał:

> Pytanie: Jaka jest największa kara?
>
> Odpowiedź: Kara śmierci.
Przeczytaj regulamin i nie spamuj.


Koryguję tytuł wątku, bo ten jest zbyt szeroki, a przez to niejednoznaczny i stąd nieporozumienia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 17:27, Paladynka napisał:

> > Pytanie: Jaka jest największa kara?
> >
> > Odpowiedź: Kara śmierci.
> Przeczytaj regulamin i nie spamuj.

Koryguję tytuł wątku, bo ten jest zbyt szeroki, a przez to niejednoznaczny i stąd nieporozumienia.
Pozdrawiam.

Nie zgodzę się z tym. Napisałem w regulaminie chyba dość wyraźnie, że piszemy tu o karach które dostaliśmy od rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 18:04, CoD1234 napisał:

Nie zgodzę się z tym. Napisałem w regulaminie chyba dość wyraźnie, że piszemy tu o karach
które dostaliśmy od rodziców.


Regulaminy pisze się przy grach/quizach. Przy tego typu tematach wystarczy precyzyjny tytuł, ewentualnie wiadomość do moderatorów z prośbą, aby przypięli pierwszego posta. Im więcej stron ma temat, tym większe prawdopodobieństwo, że dopisująca się osoba nie zerknie na posta założyciela, znajdującego się na pierwszej stronie, gdzie opisane są wytyczne dotyczące wątku. Będzie, więc pisała, sugerując się tytułem, a nie założeniami autora - wiem to z doświadczenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może nie napisze o karze którą dostałem od rodziców, ale o karze, którą rodzice mogą dać swemu dziecku, a która jest najgorsza jaką może dostać.
I w pewnym sensie nawet jest to kara. Kara za obecność, narodziny, życie i ich samych. Podświadoma kara za własne zbrodnie.
Taka mnie refleksja naszła. O jakiej karze mówię?
Wg. Mnie największa karą, nawet za nic, ale karą jaka nieświadomie, lub z premedytacją rodzice mogą wyświadczyć dziecku jest rozwód.
Nic więcej nie napisze. Pozostawiam was w ciszy do rozmyślań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja największa kara jaką dostałem trwa nadal od 4 klasy podstawówki.;) Mogę grać tylko weekend;). W tygodniu nie wolno mi nawet wchodzić do folderu ,,Gry". Dostałem ją bo, jak się pewnie domyślacie, mój pociąg do gier wpłynął negatywnie na moje oceny.

I wiecie co? Myślę, że to jest dobra kara. W czwartej klasie wyglądało to tak, że przychodziłem ze szkoły, rzucałem plecak na kanapę i odpalałem kompa i tak w dzień w dzień. A w sobotę to był istny maraton!! Ciekawe co by ze mną było gdyby dalej tak robił. Chyba nie chodziłbym teraz do liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 10:22, Pawciu45 napisał:

Moja największa kara jaką dostałem trwa nadal od 4 klasy podstawówki.;) Mogę grać tylko
weekend;). W tygodniu nie wolno mi nawet wchodzić do folderu ,,Gry". Dostałem ją bo,
jak się pewnie domyślacie, mój pociąg do gier wpłynął negatywnie na moje oceny.
I wiecie co? Myślę, że to jest dobra kara. W czwartej klasie wyglądało to tak, że przychodziłem
ze szkoły, rzucałem plecak na kanapę i odpalałem kompa i tak w dzień w dzień. A w sobotę
to był istny maraton!! Ciekawe co by ze mną było gdyby dalej tak robił. Chyba nie chodziłbym
teraz do liceum.

Ja też dostałem taką karę, ale w 3 podstawówki - byłem jeszcze większym maniakiem/no-life/hardcorowcem. ;P No i gdyby nie to, to najprawdopodobniej teraz mało bym czytał i tylko żył samym komputerem - nie wychodził nigdzie. Ta kara trwa do teraz, choć po na samym kompie mogę siedzieć w tygodniu. Ale najczęściej muszę być przygotowany do szkoły. A kar dostawałem mnóstwo i były one skuteczne - najczęściej na kompa, a teraz częściej na wychodzenie. Ja też się boje, jakbym skończył, gdybym nie dostał tej kary. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i przypomniało mi się co moi rodzice myślą o karach: że nic nie dają (znam wiele przypadków, jedne brutalniejsze drugie mniej). Za to jak coś później chcę... oj tu już jest gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja raz dostałem karę na miesiąc na kompa, i to był hardcore. A tak ogólnie to kar nie dostaje, a jak dostaję to jest to rzadka czynność ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega pod koniec 6 klasy miał tak kiepskie oceny że kiedy zaczął się nowy rok szkolny i poszedł do 1 gimnazjum rodzice dali mu kare na wychodzenie z domu aż do następnych wakacji!A jak się okazało na koniec roku szkolnego miał 3 oceny niedostateczne i nie zdał klasy!I teraz siedzi drugi rok w tej samej klasie i na dodatek rodzice znowu dali mu kare na cały rok na wychodzenie z domu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 19:34, Andy Fleszer napisał:

Mój kolega pod koniec 6 klasy miał tak kiepskie oceny że kiedy zaczął się nowy rok szkolny
i poszedł do 1 gimnazjum rodzice dali mu kare na wychodzenie z domu aż do następnych
wakacji!A jak się okazało na koniec roku szkolnego miał 3 oceny niedostateczne i nie
zdał klasy!I teraz siedzi drugi rok w tej samej klasie i na dodatek rodzice znowu dali
mu kare na cały rok na wychodzenie z domu! ;)


Nawet jakby mi dali kare na wychodzenie z domu to mam w zanadrzu asa (a raczej Spike''a): ktoś musi mojego psa wyprowadzać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 17:07, Baluk25 napisał:

A ja raz dostałem karę na miesiąc na kompa, i to był hardcore. A tak ogólnie to kar nie
dostaje, a jak dostaję to jest to rzadka czynność ;).

Bezsenność w nocy, dziwne tiki czy narysowanie tekturowej klawiatury :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja od 2 lat jakis moge przy kompie siedzieć"co 3 dzień" ^^ xD
A rekordowo to dostalem 2 mies na kompa, wychodzenie, tv i zabrali tel ^^ o mp3 na szczescie zapomnieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja największa kara pomyślmy...xD.Dobra to był nawet niedawno poszło o oceny i mama dała mi kare na cały październik zabrała PC,komórkę,PSP i coś jeszcze ...a miałem też kare na telewizor nie miałem tylko kary na uczenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja największa kara? Hmmm dostałem 31 sierpnia karę na kompa do końca roku szkolnego. Za co? Za nic!! To miała być "zachęta" do nauki.
PS Mogłem grać jedynie w soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować