Zaloguj się, aby obserwować  
Black-Hawk

Jaka jest największa kara, którą dostaliście od rodziców?

405 postów w tym temacie

kara do odwołania na wychodzenie z domu i na kompa ograniczenie do 1,5 h. Trwa jak na razie 3 tygodnie i końca nie widać. Powód ? Picie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kary nigdy nie miałem i mieć nie będę. Raz tylko ojciec ograniczył mi kieszonkowe na tydzień, ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś dali na tydzień ale to i tak grałem jak starszych w domu nie było i kiedyś mi ograniczyli kompa bo miałem się w sql trochę poprawić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 23:13, Kraju92 napisał:

Ja tam kary nigdy nie miałem i mieć nie będę. Raz tylko ojciec ograniczył mi kieszonkowe
na tydzień, ale co tam.

Ja wpier### dostałem ;p
A tak to szlabany na kompa, i jakieś takie duperele :D

Kraju starzy cię rozpieszczają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 16:56, Adamo 55 napisał:

> Ja tam kary nigdy nie miałem i mieć nie będę. Raz tylko ojciec ograniczył mi kieszonkowe

> na tydzień, ale co tam.
Ja wpier### dostałem ;p
A tak to szlabany na kompa, i jakieś takie duperele :D


Bo Ty Adamo wogóle jesteś biedny xD

Dnia 19.01.2009 o 16:56, Adamo 55 napisał:

Kraju starzy cię rozpieszczają xD


Nie, po prostu wiedzą że kary nic nie dadzą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa to chyba "ban" na komputer na 2 tygodnie, który skończył się po 5 godzinach przepraszania... Ogólnie staram zachowywać się na tyle wzorowo, że staruszkowie nie mają powodu dawać mi jakichś kar ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 23:58, mr chief napisał:

Zakaz grania przez tydzień... Skończył sie po 2 dniach. Hehe:)

No to świadczy, że nie masz konsekwentnych rodziców.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj było różnie

Dostanie w tyłek nie raz porządnie a tak z 12 razy, nawet mi ojcec za włosy targrał, i tak gdy skączyłem 18 zakazałem mu mi dawania kary, bo już jestem dorosły, więc jestem teraz nietykalny, no chyba że coś przeskrobię np wejdę do domu z paloncym papierosem, owszem nic do palenia nie mają, ale moi starzy wiedzą że nie palę, i raz wlazłem na chatę z tlnącym papierosem, i powiedzieli przeciesz ty nie palisz, a kara :p śmieszna zabranie papierosa .

Inną straszną karą było Albo nie korzystanie przez 7dni z kompa lub wysprzątania całego domu samemu , trudny wybór, więc musiałem chatę sprzątatać sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miesiąc bez kompa, bo miałem 4 z Angielskiego na półrocze... Ale tak surowo to tylko dla tego, że mama uczy angola... Na szczęście na inne przedmioty nie jest tak "uczulona"... uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:30, franko113 napisał:

A ja miesiąc bez kompa, bo miałem 4 z Angielskiego na półrocze... Ale tak surowo to tylko
dla tego, że mama uczy angola... Na szczęście na inne przedmioty nie jest tak "uczulona"...
uff


wow ale bez przesady..., żeby być aż tak "uczulonym" Można by zrozumieć jak by była zła ale jeszcze szlaban na kompa przez miesiąc. Ja nigdy nie miałem szlabanu :-) Jestem pilnym uczniem :-) Brać tylko przykład !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować