Zaloguj się, aby obserwować  
Black-Hawk

Jaka jest największa kara, którą dostaliście od rodziców?

405 postów w tym temacie

Jak byłem mały to pamiętam, że zabrali mi kabel od monitora na dwa tygodnie :) . Było to dla mnie okropne doświadczenie. Później już się wycwaniłem i zakupiłem drugi kabel nie mówiąc rodzicom ;) <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 01:27, Longer napisał:

Jak byłem mały to pamiętam, że zabrali mi kabel od monitora na dwa tygodnie :) . Było
to dla mnie okropne doświadczenie. Później już się wycwaniłem i zakupiłem drugi kabel
nie mówiąc rodzicom ;) <lol>


Moja największa kara to jest jak dostałem na 2 miesiące na PC oooo w tedy musiało boleć, ale jest już po karze i nie muszę niczego się obawiać. Ale będę szczery i napiszę za co tak w sumie no to nie należała mi się ta kara, bo to wszystko wina mojego brata to on wszystko zrobił i jeszcze na skarżył to on powinienem dostać karę, a nie ja to nie było fer :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak sobie o tym myślę to nie wiem co odp , idzie mama do szkoły ok mam uwagi i zaraz skargi xD , i przychodzi do domu i kara na komputer na 10 dni i po 2 dniach sobie gram jak nigdy nic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś przeskrobałem to Tato kazał pakować monitor w pudełko i chować... bardzo mi tego brakuje. Albo zakazywał chodzić na boisko! A teraz co? Ledwo chodzę kondycji nie mam, jestem wrakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 20:18, Sylwek93 napisał:

Jak coś przeskrobałem to Tato kazał pakować monitor w pudełko i chować... bardzo mi tego
brakuje. Albo zakazywał chodzić na boisko! A teraz co? Ledwo chodzę kondycji nie mam,
jestem wrakiem.

To na Rowerek albo Basen zapisz się na coś trenuj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat mi przypomina jak mój kolega dostał kiedyś karę na klocki lego :/ A jeśli chodzi o mnie to kar nigdy nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnia kara jaką miałem to za słabe oceny kompa brak na 2msc (starsza mi go nawet wywiozła) ale po miesiącu zrezygnowała bo był jej potrzebny, było to około 4lata temu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 21:32, Bezyk napisał:

> Jak coś przeskrobałem to Tato kazał pakować monitor w pudełko i chować... bardzo
mi tego
> brakuje. Albo zakazywał chodzić na boisko! A teraz co? Ledwo chodzę kondycji nie
mam,
> jestem wrakiem.
To na Rowerek albo Basen zapisz się na coś trenuj ;P


Rowerkiem to ja codziennie jeżdżę do szkoły, ale z bieganiem gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 08:46, Black-Hawk napisał:

> Ja teraz już kar nie dostaję, ale kiedyś to mi tata założył hasło na moje konto
w systemie.
> 2-3 razy udało mi się je złamać. :)
A jak je złamałeś?


Po prostu cały czas wpisywałem najbardziej oczywiste hasła aż w końcu trafiłem na właściwe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 16:02, RyderxDD napisał:

O./O kara na komputer ^^ na 5 dni :P ale i tak na kafejkę chodziłem xd

A ty oszuście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa kara jaką dostalem to szlaban na kompa, do odwolania. Zaczęlo się bodajże pod koniec 5-6 klasy i trwa do dzisiaj więc już jest z 2-3 lata;p Korzystam z kompa z kafejce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 18:42, kuki288 napisał:

Największa kara jaką dostalem to szlaban na kompa, do odwolania. Zaczęlo się bodajże
pod koniec 5-6 klasy i trwa do dzisiaj więc już jest z 2-3 lata;p Korzystam z kompa z
kafejce;p

A za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 08:48, Black-Hawk napisał:

> Największa kara jaką dostalem to szlaban na kompa, do odwolania. Zaczęlo się bodajże

> pod koniec 5-6 klasy i trwa do dzisiaj więc już jest z 2-3 lata;p Korzystam z kompa
z
> kafejce;p
A za co?


Sam nie wiem do konca ale się dosyć slabo uczę... chyba same 3 mi wychodzą na koniec, może jedno zagrożenie jeszcze mam.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować