Zaloguj się, aby obserwować  
Black-Hawk

Jaka jest największa kara, którą dostaliście od rodziców?

405 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2010 o 12:49, Transylvanian_Hunger napisał:

> Najgorsza kara?
Przekładanie domowych obowiązków z rodziców na dzieci jest karą? Hmm. To chyba naturalna
rzecz, przecież nie będą wszystkiego robić sami kiedy i ty możesz pomóc. Kiedyś przyjdzie
czas, że wiele spraw ty będziesz musiał załatwiać zamiast rodziców. Nauka pracy, to pożyteczna
rzecz.

Chyba sie nie rozumiemy, to nie sa w zadnym zakresie domowe obowiazki, poniewaz te rzeczy nigdy by nie zostaly zrobione bo sa jak najbardziej niepotrzebne, chodzilo o to, zebym mial zapieprzac bez powodu. ; ) Zreszta nie znasz mnie, jesli myslisz, ze w domu nie pomagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 15:58, Ksar666 napisał:

Zreszta nie znasz mnie, jesli myslisz, ze w domu nie pomagam.

Trudno by stwierdzić, że cię znam - to naturalne :) Nie twierdzę, że jesteś jakimś wygodnym leniem ale widocznie źle odczytałem twego posta. W każdym razie każdy powinien mieć jakieś obowiązki, stosowne do wieku i możliwości. To uczy odpowiedzialności, szacunku do pracy innych oraz własnej potrzeby pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedys wyszedlem na piwko po 2 piwkach w domu. wyszedlem o 20 mowiac ze ide sie przewietrzyc. wrocilem o 24. malo na zawał nie zeszli. mialem tydzien bez wychodzenia (albo bez picia). ogolnie do dzis raczej olewam wypady i jestem nudnym domatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 10:57, domix7 napisał:

thrall11 za co taka kara ?

ja to mocnych kar nie miałem


hehe ja dostawalem bambusowym kijem, z całej petardy ( chociaz w sumie to nie jest smieszne )
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa kara... Może jak kiedyś dostałem rok niewychodzenia na podwórko jak byłem mały (ale i tak przerodziło się to w 2 tygodznie). A tak normalnie to ostatnią karę dostałem chyba z 10 lat temu: miesiąc bez kompa, psx i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 12:49, Marked_One napisał:

Zakaz chodzenia do szkoły przez 2 miesiące....do dzisiaj nie moge sie po tym otrząsnąć....
:D


Eee to nawet fajnie ;D. Za co taką kare miałeś ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 13:48, colin321 napisał:

> Zakaz chodzenia do szkoły przez 2 miesiące....do dzisiaj nie moge sie po tym otrząsnąć....

> :D

Eee to nawet fajnie ;D. Za co taką kare miałeś ;P ?


Za to że wakacje przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 13:48, colin321 napisał:

> Zakaz chodzenia do szkoły przez 2 miesiące....do dzisiaj nie moge sie po tym otrząsnąć....

> :D

Eee to nawet fajnie ;D. Za co taką kare miałeś ;P ?



Za wynoszenie kredy ze szkoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddać złodziejowi disc-mana, którego kupiłem od niego za czasów podstawówki i odebrać od niego pieniądze sprezentowane od Babci- to była dopiero szkoła życia...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie kary mam tylko na kompa. Nie rozumiem też (według mnie najgłupsza kara) zakazu wychodzenia z domu. Jest to głupie, ponieważ przebywanie na świeżym powietrzu to zdrowie, spacery po polku to też zdrowie (no chyba, że mieszkasz w mieście). Według mnie jest to coś w rodzaju więzienia w domu. Każdy ma pełne prawo (sic! tak, tak dzieci także mają prawa) do wychodzenia na podwórko. Nie dajmy sobą pomiatać. Ja nie daje i dlatego mam częste kary. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh jak kolega wyżej nie rozumiem kary na wyjście na dwór. Rozumiem jak ktoś jest ćpunem itp to trzeba go izolować ale za zwykłe zbrojenie czegoś ? :D ogólnie to ja kary przestałem dostawać w wieku 8-9 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem zakaz wychodzenia na dwór, grania na kompie i oglądania telewizji na 2 miesiące 0.o
To było jakies 7 lat temu. Teraz już kar nie dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 17:00, DambialkoX napisał:

Nie wiem czy powinienem mówić, ale moja największa kara to zakaz na kompa na 10 miesięcy
tzn cały rok szkolny :D


I się tak zapytam. Czy naprawdę było te 10 miesięcy czy po kilka dniach przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2010 o 17:40, Piotrbov napisał:


I się tak zapytam. Czy naprawdę było te 10 miesięcy czy po kilka dniach przeszło?


Było. Nie musisz wierzyć jak nie chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 14:58, DambialkoX napisał:


>
> I się tak zapytam. Czy naprawdę było te 10 miesięcy czy po kilka dniach przeszło?

>

Było. Nie musisz wierzyć jak nie chcesz :D


Znam takich którzy mieli 2 lata... Tylko korzystanie kontrolowane do szkoły (rodzić nad głową...) a tak to nic a nic... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować