Zaloguj się, aby obserwować  
Black-Hawk

Jaka jest największa kara, którą dostaliście od rodziców?

405 postów w tym temacie

Ja miałem kiedyś niezły przypał.
Szkoda o nim gadać, w to całe g**no wrobił mnie kumpel, za którego dałbym rękę obciąć.
5 miechów bez tv, kompa. Bez wychodzenia z domu.
Przychodziłem ze szkoły i nie miałem co robić. Ani na dwór wyjść, ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 10 razy kijem ( nie był równy... na moje nieszczęście) w pupę, kablem od suszarki po plecach i pupie no i jakieś 3 razy miałem poważne starcie z ojcem, bez mamy bym żywo nie wyszedł:D Ale za to na jakiego człowieka mnie wychowali... Przynajmniej nie zostałem ojcem w wieku 15 lat... Tak powinno się robić z dzisiejszymi gówniarzami, a nie kupowanie quadów na komunię:(
A chyba największa kara to... Zakaz wychodzenia z domu na tydzień (nie do zniesienia, jak można wytrzymać jeden dzień bez piłki nożnej!!!) i szlaban na kompa na miesiąc... Na to drugie uwagi wogóle nie zwróciłem:) Ehhh... Gdyby tak było z dziećmi dzisiejszego pokolenia:/
franko113
Gdybym ja miał 4 na półrocze z jakiegoś przedmiotu w 3 gimn. rodzice by mi nie dali szlabanu... Oni by mnie zabili:D Za 4 też mają pretensje bo powinienem posiadać jak siostra, same piąteczki i szósteczki- ja taki święty (a może i nie, bo jeszcze nie upiłem kropli alkoholu a zdałem do 3gimn. a siora piła okazyjnie już w pierwszej a same piąteczki:|)nie jestem, ale przed nauczycielami kozakowanie to według mnie brak dojrzałości... Nie wiem czy sformułowałem dobrze zdanie bo już noc jest i nie myślę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam czternaście lat i moją największą karą był zakaz na komputer przez trzy bądź cztery dni - dlaczego tyle? wmawiali mi że posiedzę bez niego przez miesiąc, z okazji że jestem uzależniony puścili mnie po kilku dniach, :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 22:50, Bithda napisał:

ojcem w wieku 15 lat... Tak powinno się robić z dzisiejszymi gówniarzami, a nie kupowanie
quadów na komunię:(


Zgadzam się w 100% Ostatnio w sąsiedztwie ktoś miał pierwszą komunie i teraz często zasuwa po ulicach, że aż strach pomyśleć...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2010 o 12:01, 97NEO22 napisał:

Ja nie mogłem jeździć na rowerze przez tydzień za to, że jeździłem bez trzymanki

rozwaliłeś mnie ty (w bardzo pozytywnym sensie:D), ale rzeczywiście: kara wydaje się błacha, ale sobie gdzieś dalej pojedź:PPP bardzo fajny sposób karania mają twoi rodzice:)
Piotrbov
U mnie w gminie 3 delikwentów z trzeciej klasy szkoły podstawowej mają quady, śmiesznie wygląda jak nimi jeżdżą bo niewiele ich głowy nad lusterka wystają:D Ale strach jaki panuje:/ Potrącisz i twoja wina a bogaci rodzice nie odpuszczą.

Acha... warto przypomnieć jeszcze, że w szóstej klasie za świadectwo dostałem komputer (update po 7 latach:P) i... Co tygodniowe szlabany:D Cały lipiec bez kompa, ale za to jak się opaliłem! :PPP Mimo iż wtedy miałem to za złe rodzicom, teraz mam fajne wspomnienia. A i jak miałem 6 lat to zbiłem ponad 50 jaj kaczek. Wracam do chaty spokojny i wesoły, oglądamy rodzinnie Mortal kombat na tvn'enie... Mama wpada, mói kto jaja zbił- ojciec jak gdyby nigdy nic łapie mnie z anogi i pierze ile wlezie:D Pamiętam, że mi wszystkie zawory puściło, oj bolało bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2010 o 15:23, Muradin_07 napisał:


Znam takich którzy mieli 2 lata... Tylko korzystanie kontrolowane do szkoły (rodzić nad
głową...) a tak to nic a nic... :D


Hehe to pecha mięli. Ja już od tamtej pory nie dostaje jakichś kar. Czasami tylko jak coś zbroję, ale to rzadko naprawdę rzadko. Rodzicie widzą, że dojrzewam i nie traktują mnie jak jakiegoś bachora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaję karę na kompa, to ją łamię, albo się słucham, by pokazać, że bez kompa mogę wytrzymać :) Też takie małe udobruchanie rodziców. Jeszcze nigdy nie dostałem za karę, tylko trochę rodzice powrzeszczeli i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 19:11, David741 napisał:

Ja miałem kiedyś kare na kompa przez cały rok szkolny ;p to już parę lat temu.


Oj nie zazdroszczę. :D Ja pamiętam jak kiedyś miałem karę na komputer. Mówili, że dopóki nie wezmę się za naukę to kompa nie zobaczę. Dwa dni minęły, a ja na kompie już siedziałem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszą karą w moim zyciu był brak jakiejkolwiek kary. Ograniczenia/kary w mlodym wieku dawane przez rodziców mogą naprawde pozytywnie wplynac na czlowieka w doroslejszym zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 16:05, IronHide95 napisał:

Ja mam karę na kompa od dwóch lat. Mogę z niego korzystać tylko jak mam coś zrobić do
szkoły lub gdy są wakacje.


Hmm... a za co ta kara?
Ja sam miałem kilka kar na kompa, przeważnie po tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 23:56, Almarcino napisał:

Najwiekszą karą w moim zyciu był brak jakiejkolwiek kary. Ograniczenia/kary w mlodym
wieku dawane przez rodziców mogą naprawde pozytywnie wplynac na czlowieka w doroslejszym
zyciu.



czyli żałujesz ze nie miałeś nigdy porządnego opieprzu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 18:17, sevrond napisał:

> Najwiekszą karą w moim zyciu był brak jakiejkolwiek kary. Ograniczenia/kary w mlodym

> wieku dawane przez rodziców mogą naprawde pozytywnie wplynac na czlowieka w doroslejszym

> zyciu.


czyli żałujesz ze nie miałeś nigdy porządnego opieprzu ? :)



Oczywiscie bez przesady, ale czasami kilka ograniczen by sie przydalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 19:11, David741 napisał:

Ja miałem kiedyś kare na kompa przez cały rok szkolny ;p to już parę lat temu.

Ha, mialem coś podobnego XD Ale jak sie zdziwili wszyscy kiedy mimo kary sie nie uczyłem, a potem i tak wiekszosc ocen wyciagnalem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 16:19, David741 napisał:

Ja jak miałem , kare wtedy kułem jak głupi i wyszłem z 3 zagrożeń ;p

to chyba z polskiego się nie udało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować