Zaloguj się, aby obserwować  
Black-Hawk

Jaka jest największa kara, którą dostaliście od rodziców?

405 postów w tym temacie

Kurcze to teraz Ja... Od razu mówię że jestem potężnie uzależniony od komputera. Jednak potrafię bez niego żyć aczkolwiek nie mam żadnych alternatyw i perspektyw...

Urodziłem się 3 Maja 1990 roku jednak pewnego dnia zdenerwowałem mamę. Miałem słuchawki na uszach które mocno przyciskają mi uszy i mi trochę mózg wychodzi. Microsoft powinien robić jakieś zaciski do czegoś... Mówiła coś do mnie a ja ledwo słyszałem i mówiłem Coo? Powiedz jeszcze raz. Czekaj bo gram. I takie tam. W końcu wyłączyła prąd na godzinę.

Kara. Wyłączenie komputera na godzinę po czym włączyłem komputer bo mama musiała obejrzeć serial no i tak jakoś też usiałem na kompie xD

Wstyd się przyznać ale nie pisałem kar na wychodzenie z domu bo rzadko z niego wychodzę. Mocny bass i głośna muza w bloku. Nigdy nie wyjdę z takiej imprezy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 04:13, Colder napisał:

Kurcze to teraz Ja... Od razu mówię że jestem potężnie uzależniony od komputera. Jednak
potrafię bez niego żyć aczkolwiek nie mam żadnych alternatyw i perspektyw...

Urodziłem się 3 Maja 1990 roku jednak pewnego dnia zdenerwowałem mamę. Miałem słuchawki
na uszach które mocno przyciskają mi uszy i mi trochę mózg wychodzi. Microsoft powinien
robić jakieś zaciski do czegoś... Mówiła coś do mnie a ja ledwo słyszałem i mówiłem Coo?
Powiedz jeszcze raz. Czekaj bo gram. I takie tam. W końcu wyłączyła prąd na godzinę.

Kara. Wyłączenie komputera na godzinę po czym włączyłem komputer bo mama musiała obejrzeć
serial no i tak jakoś też usiałem na kompie xD

Wstyd się przyznać ale nie pisałem kar na wychodzenie z domu bo rzadko z niego wychodzę.
Mocny bass i głośna muza w bloku. Nigdy nie wyjdę z takiej imprezy ;D


To faktycznie masz dramaty życiowe. Get a life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 17:30, Night_Markus napisał:

> Ten post jest cholernie niepotrzebny. Nie sądzisz?
Racja jak ktoś cos pisze na forum to niech sie najpierw 2 razy zastanowi...


A mogę panów prosić by wrócili do tematu wątku czy mam zacząć rozdawać odpowiednie nagrody za spam?
Albo piszemy zgodnie z tematem, albo nic nie piszemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 18:10, Isildur napisał:

> > Ten post jest cholernie niepotrzebny. Nie sądzisz?
> Racja jak ktoś cos pisze na forum to niech sie najpierw 2 razy zastanowi...

A mogę panów prosić by wrócili do tematu wątku czy mam zacząć rozdawać odpowiednie nagrody
za spam?
Albo piszemy zgodnie z tematem, albo nic nie piszemy...

Dobra.

No to największa kara jaką dostałem od rodziców to był szlaban na kompa na pół roku, ale jakoś tak wyszlo że nie dotykałem się do kompa przez trzy dni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 12:55, Yoruaaw napisał:

> Kurcze to teraz Ja... Od razu mówię że jestem potężnie uzależniony od komputera.
Jednak
> potrafię bez niego żyć aczkolwiek nie mam żadnych alternatyw i perspektyw...
>
> Urodziłem się 3 Maja 1990 roku jednak pewnego dnia zdenerwowałem mamę. Miałem słuchawki

> na uszach które mocno przyciskają mi uszy i mi trochę mózg wychodzi. Microsoft powinien

> robić jakieś zaciski do czegoś... Mówiła coś do mnie a ja ledwo słyszałem i mówiłem
Coo?
> Powiedz jeszcze raz. Czekaj bo gram. I takie tam. W końcu wyłączyła prąd na godzinę.

>
> Kara. Wyłączenie komputera na godzinę po czym włączyłem komputer bo mama musiała
obejrzeć
> serial no i tak jakoś też usiałem na kompie xD
>
> Wstyd się przyznać ale nie pisałem kar na wychodzenie z domu bo rzadko z niego wychodzę.

> Mocny bass i głośna muza w bloku. Nigdy nie wyjdę z takiej imprezy ;D

To faktycznie masz dramaty życiowe. Get a life.


On przynajmniej nie jest oszustem i nie kradnie komuś gier tak jak ty, baranie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 18:13, Pr0gamer1992 napisał:

On przynajmniej nie jest oszustem i nie kradnie komuś gier tak jak ty, baranie !


Witam,
Po pierwsze tniemy cytaty.
Po drugie spam nie jest mile widziany, a po trzecie obrażanie kogoś nazywając go "baranem" jest już przesadą, karany byłeś w postaci ostrzeżenia i widzę, że do serca sobie tego nie wziąłeś dlatego na Twoje konto wędruje Degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 19:22, Isildur napisał:

> On przynajmniej nie jest oszustem i nie kradnie komuś gier tak jak ty, baranie !


Witam,
Po pierwsze tniemy cytaty.
Po drugie spam nie jest mile widziany, a po trzecie obrażanie kogoś nazywając go "baranem"
jest już przesadą, karany byłeś w postaci ostrzeżenia i widzę, że do serca sobie tego
nie wziąłeś dlatego na Twoje konto wędruje Degrad -1


Mam prawo złodzieja obrazić.

Osobista prośba. Poproszę degrada - 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 21:19, Pr0gamer1992 napisał:

Mam prawo złodzieja obrazić.


Zgodnie z tym: http://www.gram.pl/regulamin.asp oraz dobrym wychowaniem nie możesz nikogo obrażać.

Dnia 28.09.2010 o 21:19, Pr0gamer1992 napisał:

Osobista prośba. Poproszę degrada - 5.


Przykro mi takich próśb nie spełniamy...
Chcesz wyjaśnień zapraszam na formularz, każdy inny post będący nie na temat uznam za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 21:25, Isildur napisał:

> Mam prawo złodzieja obrazić.

Zgodnie z tym: http://www.gram.pl/regulamin.asp oraz dobrym wychowaniem nie możesz nikogo
obrażać.
> Osobista prośba. Poproszę degrada - 5.

Przykro mi takich próśb nie spełniamy...
Chcesz wyjaśnień zapraszam na formularz, każdy inny post będący nie na temat uznam za
spam.


OK

Spam
Spam
Spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2010 o 17:42, Pr0gamer1992 napisał:

OK

Spam
Spam
Spam


Skoro tego chcesz to BAN, jak przemyślisz swoje postępowanie to się skontaktuj ze mną, może dam Ci szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, najdłuższą karą, jaką dostałem, był ładny kilkutygodniowy ban na granie za złe oceny. Pamiętam, że trwało to strasznie długo i wcale nie pomogło w zdobywaniu lepszych ocen, hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 11:35, mc1908 napisał:

> Ja jak miałem , kare wtedy kułem jak głupi i wyszłem z 3 zagrożeń
;p
to chyba z polskiego się nie udało ;]

Wpadki się zdarzają ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 18:43, Killinginno napisał:

Pamiętam, wiele lat temu kolega dostał (może to nie jest jakaś wielka kara, ale ok) dość
nietypową karę na... klocki lego.


I co w tym dziwnego? Karanie polega chyba na zabranianiu codziennych przyjemności, a jeśli ktoś bardzo lubił bawić się klockami Lego (jak ja :P) to nie widzę problemu. Kiedyś kary obowiązywały podwórko, kumpli, piłkę i klocki, a nie komputer jak teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować