Zaloguj się, aby obserwować  
Black-Hawk

Jaka jest największa kara, którą dostaliście od rodziców?

405 postów w tym temacie

Nie wiem mało tych kar było i jeśli już to jakieś błahe zakazy. Jednak taką największą był chyba zakaz wyjścia na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem w 1992r A może i 1991 "komputer IBM" gdzie po włączeniu przycisku "Turbo" procesor walił aż 33MHz (bez "Turbo" było to 16MHz był to proc 386 DX albo 486 DX - nie pamiętam dokładnie). W poziomej obudowie był też pewien trick a mianowicie stacyjka z kluczykiem. Gdy z podstawówki przynosiłem złe oceny to mama zabierała kluczyk i wówczas powstawała blokada klawiatury ;\ Kara polegała na tym, że kluczyk dostawałem tylko w weekendy ale sprytnie śrubokrętem przekręcałem zamek (nie było to trudne) i grałem w najlepsze gry "DOSowe" ---> niestety raz mama mnie na tym nakryła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majgorsza kara jaka może być to wymyślenie sobie kary pod nakazem od rodziców, oczywiście nie spotkałem się na szczęście z takim czymś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dzień bożego narodzenia klęczenie na kolanach z rękami w górze i czytanie bibli na głos, średnio co 2 godziny jeszcze dodatkowo paskiem po tyłku, mimo i tak wcześniejszego ostrego katowania paskiem, a kara za byle co bo ręcznik spadł czysty na podlogę w łazience.

Na szczęscie było mineło, mama się rozwiodła z tym ...CENZURA.... ;)

Kary na komputer były, ale cóż.... one były najfajniesze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień bez kompa za ucieczkę (taką do pica :D) i pójście do paru kolegów pieszo z siostrą z sekatorem w kieszeni w wieku sześciu lat. (Nie żartuję xD)

A tak, to jak próbują wlepić mi karę, to mam to gdzieś, bo co mi mogą już zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz za dwie jedynki,które dostałem w ciągu jednego dnia dostałem karę na tydzień na : Komputer, Telewizor, na dwór i na xboxa ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesiepanie deską z gwoździem który lekko odstaje tyłka, przesiepanie go kablem od suszarki a z tych nowszych to zakaz kupowania książek "Przeczytaj to, co masz, nie obchodzi nas, że masz pieniądze, szkoła jest":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować