Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DJ Hero potwierdzone, wokal do piosenek graczy w przyszłości

16 postów w tym temacie

A tam, ja czekam na Kebab Hero! To dopiero przednia zabawa - zrób sobie własnego kebaba! A na expercie to już w ogóle. A wszystko to w rytm tureckiej muzy. Przepis na murowany hit ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 19:21, kamils17 napisał:

Ludzie :) Weźcie się lepiej do nauki gry na prawdziwym instrumencie - frajda 1000x większa!


Czymże by było jakokolwiek wspomnienie o GH bez kogoś kto stwierdzi że lepiej grać na prawdziwym...

NIE, nie jest lepiej, aby grać na prawdziwej gitarze trzeba dużo ciężkiej pracy, samozaparcia oraz odrobiny talentu, a chce przypomnieć że ciężka praca NIE JEST fun ;p.
Biorąc pod uwagę że z 2% ludzi grających na real gitarze wychodzi z fazy garażowej to już w ogóle :x

Zamiast grać na gitarze zrób drugi fakultet na studiach! 1000x razy lepszy profit

Mam nadzieje widzisz relacje między tą wypowiedzią a twoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 19:21, kamils17 napisał:

Ludzie :) Weźcie się lepiej do nauki gry na prawdziwym instrumencie - frajda 1000x większa!

Weźcie się lepiej do prawdziwego strzelania na wojnie - frajda 1000x większa!
Weźcie się lepiej do jeżdżenia prawdziwymi bolidami formuły 1 - frajda 1000x większa!
Weźcie się lepiej do samodzielnego przeszukiwania grobowców - frajda 1000x większa!
Weźcie się lepiej za wybory. Wygrajcie je i rozbudowujcie prawdziwe miasto - frajda 1000x większa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 19:45, Zaitsev napisał:

Weźcie się lepiej do prawdziwego strzelania na wojnie - frajda 1000x większa!
Weźcie się lepiej do jeżdżenia prawdziwymi bolidami formuły 1 - frajda 1000x większa!

Weźcie się lepiej do samodzielnego przeszukiwania grobowców - frajda 1000x większa!
Weźcie się lepiej za wybory. Wygrajcie je i rozbudowujcie prawdziwe miasto - frajda 1000x
większa!

Eh... W podanych przez ciebie argumentach występują "zawody" jak najbardziej niedostępne dla normalnego wyjadacz chleba... zaś grać może każdy i serio frajda jest większa (no przynajmniej przy porównaniu frets on fire do prawdziwej gitary)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tu przypadkiem nie ma błędu:
"...są także problemy ze samymi ścieżkami".

Powinno być raczej:
"...są także problemy z samymi ścieżkami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z przeszukiwaniem grobowców jest znakomite :) Cóż mogę rzecz, Zaitsevie drogi, oczywiście masz trochę racji, ale ja będę się upierał, że GH to nędza i zamiast tracić czas na tą grę typu lepiej odpalić coś bardziej ambitnego (albo odkurzyć starego ojcowskiego akustyka chociażby, bo nie twierdzę, że trzeba od razu lecieć do sklepu po Fendera xD). Ale sam powiedz, czy nie znajdujesz większej frajdy w prowadzeniu prawdziwego samochodu niż z ostrego giercowania w kolejnego klona pt. Potrzeba Prędkości? (na dokładkę na "strzałkach" :)) Nie należy zapominać, że gry to tylko namiastka rzeczywistości będąca miłą rozrywką po pracy :) (tak, tak, a piszę to jako gracz z dość długim stażem - za to zdanie wypowiedziane przez kogoś innego parę lat temu mógłbym zaaplikować gostkowi serię z kałacha i poprawić kopem z półobrotu :) Aha, jako że posty mają być "na temat" to dodam, że taki DJH może mieć większy potencjał niż GH, w końcu DJ ma pewną swobodę wyboru co do interpretacji piosenki - a przy dodaniu opcji dogrywania wokalu mogą powstawać istne cudeńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 00:58, kamils17 napisał:

Cóż mogę rzecz, Zaitsevie drogi, oczywiście
masz trochę racji, ale ja będę się upierał, że GH to nędza i zamiast tracić czas na tą
grę typu lepiej odpalić coś bardziej ambitnego (albo odkurzyć starego ojcowskiego akustyka
chociażby, bo nie twierdzę, że trzeba od razu lecieć do sklepu po Fendera xD). Ale sam
powiedz, czy nie znajdujesz większej frajdy w prowadzeniu prawdziwego samochodu niż z
ostrego giercowania w kolejnego klona pt. Potrzeba Prędkości? (na dokładkę na "strzałkach"
:)) Nie należy zapominać, że gry to tylko namiastka rzeczywistości będąca miłą rozrywką
po pracy :)

Wolę prowadzić prawdziwy samochód - to fakt. Dlatego pozbyłem się po tygodniu PGR-a 3 i ograniczam mój kontakt z tym gatunkiem jedynie do arcade''owej TrackManii. Natomiast jeżeli chodzi o GH, to nie mam zamiaru uczyć się na gitarze - jako tako daję sobie radę na hardzie w GHIII. Ale jak pomyślę, że musiałbym o wiele więcej siły i czasu wkładać w naukę na prawdziwym instrumencie, to wolę sobie raz na tydzień odpalić X-a dla przyjemności niż brzdąkać regularnie w swoim pokoju. Ani nie mam słuchu, ani samozaparcia. A GH można odpalić podczas imprezy i każdy sobie pogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować