Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #10: Z jakiej gry pochodzi poniższy screenshot?

47 postów w tym temacie

Ja wybierałem metodą eliminacji. Rzuciłem okiem na interfejs przedstawionej gry.. odpadł od razu Doom, Blood i System Shock. Niestety nie kojarzyłem ani Heretica ani Rise of the Triad i licząc na szczęście wybrałem to pierwsze ;)
Takie quizy jak ten są b. dobrym pomysłem. Mam nadzieję że z czasem powstaną testy bardziej rozbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 16:52, Sybot napisał:

Takie quizy jak ten są b. dobrym pomysłem. Mam nadzieję że z czasem powstaną testy bardziej
rozbudowane.


Bardziej rozbudowany czyli kilkuetapowy, większa ilość odpowiedzi...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pytanie akurat było banalnie proste :) Drogą dedukcji można było niemal błyskawicznie wskazać prawidłową odpowiedź, aż się dziwie, że tyle błędnych odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Chyba jestem za młody, bo nie kojarzę takiej gry, jak Rise of the Triad, no ale jak to się mówi: "Wiele rzeczy przemija, ale Internet jest na zawsze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 23:31, brimay87 napisał:

Oczywiście to Rise of the Triad, gralem na moim starym 80386 kolo 94-95 roku. Fajnym
ficzerem było, że zostawaly slady strzalow na murze (doom tego nie miał!) :)


Na mnie wielkie wrażenie zrobiły właśnie te dziury po kulach i błagania na kolanach o życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ;] W końcu na takich grach się wychowałem ^,^ Piękne czasy. Ostatnio włączając Dooma bodajże dziwiłem się, jak ja w to kiedyś mogłem grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na Doom, ale zaznaczę Heretic, bo Doom, z tego co trochę pamiętam nieco inaczej wyglądał, choć bardzo podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować