Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #4: Na jaką domową platformę ukazała się przedstawiona na obrazku gra?

23 postów w tym temacie

***SPOILER***

Czy przypadkiem w Mortal Kombat Trilogy wydanej na PC nie mozna bylo zrobic tego screena? Jesli dobrze pamietam, to ta plansza byla, tak jak i te postaci.


***SPOILER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam kto tworzy te quizy z serii "co jest na screenie" i po co to robi. Narzekano na potop quizów i zabaw na forum, ale to jest jak dolewanie oliwy do ognia :) Nie mam nic przeciwko (bo co by to dało) - ale cel tych działań jest dla mnie niejasny. Chyba na Gram.pl chcą pokazać, że "coś się robi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL wam wszystkim co Saturna nie znaliście, widać kto jest mastah, a kto tylko lolowicz-gramowicz :D I tak przy okazji, to było MK3, potem Ultimate MK3 i później MK Trilogy. Te dwie ostatnie zawierały i Scorpiona i Reptile''a, a także tą planszę. Zaś wszystkie te trzy części MK3 zawierały Reptile''a i tą planszę, gdyż na początku wydania MK3 Midway pozbył się Scorpiona, podobno przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwa odpowiedź dopiero na trzecim miejscu? Porażka... :P

Jak do komputera wrzucić monetę? Pytanie do tych 35% ankietowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm Pudło dałem na PS gdyż kierowałem się tym iż kiedyś na nim grałem w MK :Trylogy graficzni niczym się nie różni od 3 :) tylko więcej postaci no cóż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować