Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #7: Jak nazywała się pierwsza gra osadzona w świecie Forgotten Realms?

34 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2008 o 15:31, MacJak napisał:

37% odpowiedzi na Icewind Dale? :O Zlitujcie się... już Baldur''s Gate było wcześniej
;)


Niektórzy myślą, że Icewind Dale było pierwsze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pool of Radiance to była świetna gra, zresztą jak Pool of Darkness oraz podobna seria "....of Krynn" z Dragonlance.

Patrząc na wyniki quizu...no cóż nie każdy miał możliwość przeżywania ciekawych chwil przed telewizorem z podłączoną Amigą lub C64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się aż tylu głosów na IwD. Tak niedawno to wyszło że myślałem że każdy wie iż był on wydany po BG1. W końcu miała to być jedynie taka przekąska między BG1 a BG2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Icewind Dale jest na bazie infinity engine z 1998, a zarówno Pool of Radiance, jak i Curse of the Azure Bounds na goldboxie, który jest starszy o przynajmniej 8 lat (pewny nie jestem). Jak ktokolwiek mógł wybrać ID? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze odpowiedziałem, ale jedyną grą w jaką grałem to IWD. :)
Pool of Radiance kojarzyłem z beznadziejnej kontynuacji, a na pudełku napisali, że 1 była pierwszą grą osadzoną w tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znaleźli sobie coś o czym pogadać można.... Nie przeżywajcie tak tego, ile postów wam trzeba abyście chłonęli? Luzik już, to tylko quiz, nie bitwa o przetrwanie na zimnym pustkowiu. Gdy się pomylicie to od razu nie umrzecie, a tych co się pomylili to nie dobijajcie ich... Dajcie innym żyć......
No i tu jestem w mniejszości, że dla mnie IwD nie było czymś takim między kolejnymi BG, bo IwD to dla mnie bardzo fajna gra i stoi w honorowym miejscu, między moimi ulubionymi grami.
to teraz proponuje sie poprzyczepiać do innych złych propozycji, chyba, że ci tak krytykujący sami źle zaznaczyli i chcą tylko pokazać jacy to są the best, no.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować