Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Milion pudełek Wiedźmina zniknęło ze sklepów

112 postów w tym temacie

ta gra jest pewną iskierką nadziei, że prawdziwe crpg nie zginie. w dobie coraz bardziej uproszczonych i spłyconych gier wydawanych przez bio ware powstała gra, która nacisk położyła na fabułę.dawno nie było pozycji, która by oferowała tyle możliwości wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah, w takich chwilach cieszę się że jestem polakiem...:D Gratulacje dla wszystkich Pań i Panów z CD Projekt RED...:D i czekam na wsze kolejne dzieło pt. Wiedźmin II...:D mam nadzieje że osiągnie jeszcze większy sukces...:D BRAWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie bomba. Niech z CDPRED wyrośnie drugi blizzard :)

Grę kupiłem, ale pograłem może z godzinę... Mimo wszystko nie żałuję bo pudełko ładnie wygląda na mojej półce :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 21:07, jaceloth napisał:

ta gra jest pewną iskierką nadziei, że prawdziwe crpg nie zginie. w dobie coraz bardziej
uproszczonych i spłyconych gier wydawanych przez bio ware powstała gra, która nacisk

Wiedźmin to action-RPG, a nie computer-RPG. Więc co ma Wiedźmin do tego, że gatunek cRPG nie zginie?

Dnia 30.10.2008 o 21:07, jaceloth napisał:

położyła na fabułę.dawno nie było pozycji, która by oferowała tyle możliwości wyboru.

Jade Empire-Edycja Specjalna gra ukazała się kilka miesięcy przed Witcher''em. 1 rok to mało, a 1,5 roku to już "dawno temu"?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to pudełka edycji rozszerzonej dobiły do tego miliona, prawda?
Cóż... dla mnie wiedźmin to i tak przereklamowany gniot.

Btw: teraz to dopiero komercja konsolowo-pecetowa ruszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 19:45, maciekwitek napisał:

No widzisz, po części przyznałeś mi rację :).


No nie wiem. Ty mówiłeś o CDP, a moje ostatnie zdanie nie odnosi się do CDP, ale ciii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 21:35, junior17 napisał:

> ta gra jest pewną iskierką nadziei, że prawdziwe crpg nie zginie. w dobie coraz
bardziej
> uproszczonych i spłyconych gier wydawanych przez bio ware powstała gra, która nacisk

Wiedźmin to action-RPG, a nie computer-RPG. Więc co ma Wiedźmin do tego, że gatunek cRPG
nie zginie?


Wiedźmin nie jest komputerowym RPG? Niezłe...

Dnia 30.10.2008 o 21:35, junior17 napisał:

> położyła na fabułę.dawno nie było pozycji, która by oferowała tyle możliwości wyboru.

Jade Empire-Edycja Specjalna gra ukazała się kilka miesięcy przed Witcher''em. 1 rok
to mało, a 1,5 roku to już "dawno temu"?
Pozdrawiam


A Mass Effect? Według mnie ta gra dawała równie dużo "możliwości wyboru".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 21:40, Zelgadis napisał:

Oczywiście to pudełka edycji rozszerzonej dobiły do tego miliona, prawda?
Cóż... dla mnie wiedźmin to i tak przereklamowany gniot.

Btw: teraz to dopiero komercja konsolowo-pecetowa ruszy ;)



Owszem, ale nie można wykluczyć, że "sam" Wiedźmin nie sprzedałby się równie dobrze. W lipcu bowiem ilość sprzedanych kopii przekroczyła na świecie 800 tysięcy sztuk, a z pewnością wielu chętnych wstrzymało się z zakupem na wieść, że we wrześniu, ma być nowy, poprawiony Wiedźmin.

@ Daimon_Frey

Wszystko jedno i tak dobiliśmy do tego samego, że na kształt Theya pracują także inni ludzie, z poza Metropolis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że ja też dołożyłem swoją małą cegiełkę do tego sukcesu.
Moja cegiełka stoi na zaszczytnym miejscu tuż przy kompie.
Wierzyłem w sukces od samego początku ale taki dobry wynik oraz jakość gry przeszły moje oczekiwania.
Wiedźmińskie larty świąteczne dla gramowiczów od CDPR za kilka lat będą miały dużą wartość kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, ten filmik podany kilka stron wcześniej rozbudził we mnie chęć ponownego zagrania w Wieśka. Wyzimo nadchodzę! :D

Gratulację oczywiście też składam. Mam nadzieję, że II pobije I :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milion sztuk to niewyobrażalnie dobry rezultat pomyślcie, pojawia się z znikąd jakieś śmieszne studio z Europy wschodniej wraz z debiutancką produkcją w dodatku RPG (które jest tak mocno obsadzone przez klasyki) które uniwersum jest na bazie jakiegoś polskiego pisarza, w grze nie mamy wyboru postaci (rasa,klasa) w dodatku gra nie posiada trybu multi oraz jest tylko wypuszczana na PC które jak wiadomo najlepsze czasy ma raczej już za sobą a tu jednak wychodzi na to że....
Wschodnia Europa to nie afryka CDP Red to nie śmieszne studio tylko nowa perełka na rynku, A.Sapkowski to nie jakiś tam prozaik tylko wybitny twórca fantasy a PC jeszcze jednak nadaje się do grania!

Brawo CDP RED i dziękuje za wspaniałe chwile przy waszej grze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję.

I zlitujcie się, jeżeli kiedykolwiek wydacie następne przygody Wiedźmina (Geralta czy kogo tam innego :) )
NIE NAZYWAJCIE tego WIEDŹMIN 2 !!
A może by tak stworzyć wielowątkowy scenariusz i móc zagrać kilkoma postaciami, których losy się ze sobą splatają (patrz Fahrenheit)?

W każdym razie jeżeli coś powstanie na pewno w to zagram, powodzenia Ekipo Wiedźmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy Wiedźmin 2, ale w otwartym świecie, coś na kształt GOTHIC''a bądź Oblivion''a, ale z takimi samymi regułami i mechaniką gry jaka jest w Wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować