Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV jednak później!

45 postów w tym temacie

Z jedne strony radość (tak spełniam wymagania min :D), z drugiej strony smutek (tak 2 tyg później). Ale w sumie lepiej, że gra będzie chodzić i wyjdzie później niż jakby miała wyjść wczoraj a i tak bym nie pograł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:19, szypek26 napisał:

Strasznie mocnego procka wymaga... Aż dziwne o.O


W sumie to nie dziwne... Duży teren + dużo obliczeń + całkiem dobra fizyka = sporo obliczeń

Btw. Czy na Intel Pentium Dual Core E2180 gra też pójdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:22, Avar Neus napisał:

W sumie to nie dziwne... Duży teren + dużo obliczeń + całkiem dobra fizyka = sporo obliczeń

Niby tak, ale minimalny 2x2,4 a zalecany czterojajowiec... Toto gorzej niż Crysis... ^^ Trochę komicznie to wygląda, bo proc mam na minimalne, a reszta się łapie na zalecane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procesor: Intel Core 2 Quad 2,4Ghz, AMD Phenom X3 2,1Ghz Oooooooo.........

4 rdzeniowy procek na max detale? No cóż, ten "postęp" co do wymagań gier rośnie szybciej niż dzika konopia indyjska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle... jak by nie patrząc to tylko (albo i aż) 2 tygodnie. Gorzej z Saints row 2... Ale minimalna wymagania: są wielkie!!! 1,5gb ram to minimum?!
Przynajmniej już wiem co chcę na mikołaja:P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury są w tych wymaganiach. Minimalnie GeForce 7900 a zalecany 8600... czy aby ten pierwszy nie jest szybszy? Miałem całkiem niedawno 7600 GT i skok na 8600 GTS (czyli najmocniejszej wersji 8600) nie był tak bardzo widoczny... poza tym jak można porównywać go do Radeona 3870? Toż to śmiech na sali, tym bardziej że szybszy jest nawet 3850... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 11:12, Damianuss1 napisał:

PS: Wiadomo coś na temat premiery gry R* - Bully: Scholarship Edition na PC w Polsce?
: / na tym tytule też bardzo mi zależy.

Jak dowiedziałem się od przedstawiciela Cenegi na razie nie mają Bully''ego w planie wydawniczym. Więc prawdopodobnie Bully w ogóle nie zawita do naszego pięknego kraju.

Wymagania zalecane to jakaś głupota. Jeśli 8600 gt starczy do grania w max detalach to tym bardziej będzie można gra na takich ustawieniach mając kartę z serii x1900 która jest szybsza od 8600 GT (szczególnie x1950).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to taka neutralna wiadomość, z jednej strony czekam na GTA IV, ale z drugiej te dwa tygodnie mnie nie rusza, skoro czekam juz kilka miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee tam ludziska :P ja GTA 4 przeszedłem 4 razy na PS3 na wszystkie możliwe sposoby i zaczynam grać piąty bo weszły trofea i musze je mieć :P jak przejdziecie 2 razy to juz wam sie znudzi....gierka jak kazda inna...na kompa nie oplaca sie wam jej kupowac bo przymulicie :P na konsoli to zupelnie inna bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>gierka jak kazda inna...na kompa nie oplaca sie wam jej kupowac bo

Dnia 31.10.2008 o 20:29, Gonzarion napisał:

przymulicie :P na konsoli to zupelnie inna bajka :D


Niby czemu? Czym różni się GTA IV na PC od wersji na PS3, że jedna jest super-mega, a druga to dno... Tym bardziej, że na PC gra ma wyjść na miesiąc... Fanboy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 20:40, Avar Neus napisał:


Niby czemu? Czym różni się GTA IV na PC od wersji na PS3, że jedna jest super-mega, a
druga to dno... Tym bardziej, że na PC gra ma wyjść na miesiąc... Fanboy?


Nie :P Nie jestem fanboyem pleja ale znam jego możliwości. Chodzi mi o to że konsola nie ma wymagań sprzętowych a komp przy nowych produkcjach może nieźle przymulić...oczywiście zagram w GTA 4 na kompie i zobacze czym się różnią te 2 wersje i wtedy bede mogl wydac obiektywna decyzje. Wszystko ma swoje wady i zalety. Czas pokaze. pzdr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 12:05, Gonzarion napisał:

>
> Niby czemu? Czym różni się GTA IV na PC od wersji na PS3, że jedna jest super-mega,
a
> druga to dno... Tym bardziej, że na PC gra ma wyjść na miesiąc... Fanboy?

Nie :P Nie jestem fanboyem pleja ale znam jego możliwości. Chodzi mi o to że konsola
nie ma wymagań sprzętowych a komp przy nowych produkcjach może nieźle przymulić...oczywiście
zagram w GTA 4 na kompie i zobacze czym się różnią te 2 wersje i wtedy bede mogl wydac
obiektywna decyzje. Wszystko ma swoje wady i zalety. Czas pokaze. pzdr :D


Właśnie, nie ma co gdybać... Może będzie chodziło, a może R* coś spieprzy i kicha...

Btw. ktoś się z nami tu bawi

Eng Wikipedia:
Release date(s)
PlayStation 3, Xbox 360
29 April 2008
Microsoft Windows
NA 2 December 2008
EU 21 November 2008

Coś tu nie pasi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2. Procesor: Intel Core 2 Quad 2,4Ghz, AMD Phenom X3 2,1Ghz
3. Pamięć RAM: 2 GB (Windows XP) 2,5 GB (Windows Vista)
4. HDD: 18 GB wolnego miejsca na dysku

Powiem tylko tyle z Assasin creed''em bylo tak samo mial podobno zajmowac 18 gb ^^.. n/c
co to tego procka to jestem na 100% pewny ze to fake
skoro procek ma nadrabiac obliczeniami to ja juz wole konfiguracje 8800gt + sredni c2d
niz jakis quad
aha i jeszcze luknijcie sobie 2gb windows xp przecie ten windows tego calego quada nawet nie obsłuży

nie ma co panikowac jak macie c2d czy tam amd 2x 5200 w gore i dobra karte cos tylko 9600gt 8800gt to na 100% wam pojdzie lepiej niz na tym 8600gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować