Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie Mercenaries 3

19 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2008 o 12:04, penny napisał:

trailer jest przeboskocudny :D
oj zobaczył bym "naszych" w takiej roli :)


Tylko pewnych dwóch naszych musiało by biegać z poduszkami, by je kłaść na siedzeniach w czołgu, bo inaczej do wizjera by nie sięgali:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sukces?! Przecież to crap jakich mało :/ Sukces?! Przecież to crap jakich mało :/ Tutaj można zobaczyć, jak mało wymagają od strzelaniny gracze konsolowi... (żeby nie było, nie zaczynam flame'a, sam gram na konsoli, ale ta gra wg. wszelkich standardów to kupa! Ludzie, rozwalanie domków [też tak ułomnie wykonane, bo strzelam strzelam i pasek życia na domku ;/] to nie wszystko, już bardziej mi się podobało niszczenie blaszanych chatek w Crysisi'e)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:26, BigFish napisał:

Sukces?! Przecież to crap jakich mało :/ Tutaj można zobaczyć, jak mało wymagają od strzelaniny gracze konsolowi... (żeby nie było, nie zaczynam flame''a, sam gram na konsoli, ale ta gra wg. wszelkich standardów to kupa! Ludzie, rozwalanie domków [też tak ułomnie wykonane, bo strzelam strzelam i pasek życia na domku ;/] to nie wszystko, już bardziej mi się podobało niszczenie blaszanych chatek w Crysisi''e)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz to juz są trzy (tylko po co... - już mogły zostać 2;/....) Mnie tam Mercenaries 2 nie przypadł za bardzo do gustu chodź muszę przyznać, że zły nie był... mam nadzieję, że 3 część będzie hitem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sukces ? Wszystkie komentarze w tym mój, mówią iż ta gra jest tandetnie głupia, szpetna i ogólnioe do porzygania ,ktoś tu jest ślepy że pisze o sukcesie ?
Jeżeli to ma być na podbudowie drugiej częsci to ja mówię - nędza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 15:35, Shikoku napisał:

Średnia 85% na Gamerankings.com wersji na PC to kiepskie przyjęcie przez recenzentów?

W grę nie grałem, ale po tym co oglądałem to sądzę, że gra jest dobra. Sądzę, że chyba trochę za bardzo jedziecie tą grę, choć tak jak piszę,nie mogę jej dokładnie ocenić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 15:00, BAMPERS napisał:

Sukces ? Wszystkie komentarze w tym mój, mówią iż ta gra jest tandetnie głupia, szpetna
i ogólnioe do porzygania ,ktoś tu jest ślepy że pisze o sukcesie ?


1,9 miliona sprzedanych egzemplarzy = sukces (jakość gry odstawiamy na bok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ehhh, w newsie obok inny zielony tłumaczy, że liczba sprzedanych kopii to nie wszystko i nie tylko ona stanowi o sukcesie ;]
To jak to jest? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 16:48, Budo napisał:

/.../

Ehhh, w newsie obok inny zielony tłumaczy, że liczba sprzedanych kopii to nie wszystko
i nie tylko ona stanowi o sukcesie ;]
To jak to jest? ;P


A przypadkiem nie tak, że każdy ma swoje zdanie? :P

Wg. mnie gra może być powszechnie uważana za przecudowną, ale nie sprzedać się dobrze i wtedy można tylko zapomnieć o sequelach. To takie proste, na nieszczęście. Przykłady: Psychonauts, Okami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 00:38, BAMPERS napisał:

Czuje że gram.pl też na tym .... zarobił, miał udział w tych blisko dwóch bańkach -
komercja , wszystko.

>
Nie doceniany Painkiller:

20081102004152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować