Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WAR - 1,2 miliona w 12 dni

46 postów w tym temacie

Widziałem wczoraj u kumpla i choć nie lubię warhammera fantasy ( wole 40.000) to w przyszłym tygodniu kupuje WARa. Tak klimatycznego mmo już dawno nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 13:47, DirectC napisał:

W wielu aspektach wow>war, warek ma tylko fajne zdbywanie keepów i to tylko przez
kilka pierwszych razy


Ta a w wielu innych war>wow nie ma co gadać takich głupot bo gry są nastawione na inną rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo bardzo słaby wynik.

Gra nie potrafiła zatrzymać przy sobie niemal 1/3 użytkowników JUŻ PO PIERWSZYM miesiącu od zakupu gry. Jeżeli tendencja się utrzyma to wróżenia analityków będą bardzo trafne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz żadna gra nie ma większych szans. WoW w głownie w USA uważany jest za pierwsze MMO na świcie i analogicznie "eee to już w WoWie było" (Nie wieżycie? Wejdźcie sobie na zagraniczne fora), WoW przecież nie ma bugów (i co z tego że wyszedł kilka lat temu), nie grasz w WoWa jesteś lamer. Może kiedyś jak MMO wejdzie na kolejny poziom coś się zmieni, ale teraz nie ma na co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

generalnie w WAR jestt o samo co w WoWie plus trochę, crafta, insty, scenariosy, keepy, open RvR, stolice, Tome of Knowledge czyli wiecej i lepej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

choć zrezygnowałem z WoW''a na rzecz WAR''a mam wrażenie że WoW miał więcej do zaoferowania. WAR szczyci się rozgrywkami PvP których w gruncie rzeczy na niektórych serwerach nie uświadczymy z powodu zbyt małej liczby graczy. Jeśli co analitycy wypisują to prawda to główny atut gry zniknie wraz z resztą klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość sprzedanych egzemplarzy w tak krótkim czasie jest bardzo dobrym wynikiem, i nic tego nie zmieni.

Niemniej jednak faktycznie najważniejsze, aby graczy zachęcić do dalszego grania w dany tytuł. I nie wiem, czy Klinga ma rację, ale jeśli tak, to widocznie reklama była lepsza od samej gry - a to dobrze nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klinga ma racje. Wynika to z tresci newsa. skoro ze sklepow zniknelo 1,2 mln pudelek a pre-paidy ma wykupione 800 tys osob oznacza to ze 400 tys. osob juz zrezygnowalo z WAR-a. a 400tys/1200tys to 1/3. mam tylko nadzieje ze jednak bedzie to konkurencja dla wowa. dobra konkurencja nie jest zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie popełnili potężny błąd wydając WARa zaledwie pare miesięcy przed premierą drugiego dodatku do WoW (któremu blisko do sequela pod względem wprowadzonych zmian i nowości). Zobaczycie, wyjdzie WoW: WotLK i każdy będzie patrzeć na WAR z uśmiechem politowania...

Po za tym, w grach MMO tak już jest, że jak już inwestować w coś tyle czasu, to niech będzie to gra, przed która stoji długa przyszłość i taką grą właśnie jest WoW. Wszak Blizzard znany jest jako firma, której zależy na ciągłym ulepszaniu/poprawianiu gier i na dobrym kontakcie z graczami, mają po prostu ogromne zaufanie wśród graczy, czego np nie można powiedzieć o LucasArts (SWG) czy NCSoft (Tabula Rasa), które zwyczajnie zawiodły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW jak każda inna gra Blizza będzie w sieci około dziesięć lat. Tak samo jest ze Starcraftem i Diablo II. Mimo że jest już wiele lepszych gier, to w te pozycje gra się do dzisiaj. I sam nie wiem czy to dobre czy złe że gracze wolę stare i dobre niż spróbować nowe może lepsze. Sam lubię podziobać w nowe gry, ale często wracam do klasyki Blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:52, Half-Devil napisał:

Teraz żadna gra nie ma większych szans. WoW w głownie w USA uważany jest za pierwsze
MMO na świcie i analogicznie "eee to już w WoWie było" (Nie wieżycie? Wejdźcie sobie
na zagraniczne fora), WoW przecież nie ma bugów (i co z tego że wyszedł kilka lat temu),
nie grasz w WoWa jesteś lamer. Może kiedyś jak MMO wejdzie na kolejny poziom coś się
zmieni, ale teraz nie ma na co liczyć.


No właśnie to świadczy o tym jaki niski poziom mają gracze w WoW.. WoW nie ma nic w sobie z oryginalności ale to tylko wiedzą Ci co grali w stare mmo. Czekać na ultima online 2 jeśli kiedyś postanowią by powstała. Choć także dużo oczekuje po wojnach gwiezdnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować