Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziesięć dni z grą Fallout 3 – dzień pierwszy

44 postów w tym temacie

Wszystko dla naszych czytelników. Mam szczera nadzieje ze się podoba. Sami jesteśmy z siebie dumni - po prostu to coś co musiało wyglądać dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 19:28, GUNNER napisał:

> "Czy umyliście rano uczy?"
> He?

Też mnie to zdziwiło :))

Testowaliśmy nową mutację: połączenie oczu i uszu, wasza reakcja nas uczy, że świat nie jest na to gotowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohhh cóż to za cierpienie czekać aż kolesiom z firmy kurierskiej zechce się ruszyć tyłki i przyjechać z moim Falloucikiem 3 :)

A artykuł świetny, i rzeczywiście trochę to popaprane ale śmieszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakoś nie ciągnie do F3. Słyszeliście o bugu? Po 10 -20 min grania gra się zawiesza. I tak ciągle. Ja osobiście nie wiem, bo nie grałem, ale wielu recenzentów o tym pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 20:41, szeretucha napisał:

Słyszeliście o bugu? Po 10 -20 min grania gra się zawiesza.
I tak ciągle.


answer: bullshit
------------------
Oblivion with Guns, ffs =/
To nie jest Fallout i jest mi niezmiernie przykro z tego powodu. Aczkolwiek grać się da... ja robię to co zawsze w grach AKCJI (!) [bo ta gra do cRPG się nie zalicza ;)] - skradam się, walę headshot''a wrogowi i idę dalej. Tutaj działa to znakomicie... stealth kill bonus :) Najbardziej mnie śmieszy jak Ork na mnie szarżuje z wielkim kijem... er... Super Mutant, miałem na myśli. Heh.
Super decyzje są do podjęcia w tej grze...
Chcesz kontynuować main questa - masz do wyboru: pomogę ci / nie chcę ci pomagać, ale chcąc kontynuować main questa - muszę, bo nie ma innej opcji :D
Moje uczucia co do gry - zmarnowane euro.. mogłem za tą kasę kupić np. kilka butelek wody perrier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem dzisiaj gre, ale mam problem: nie ma polskich czcionek! tzn ą, ę, ś itd a tu widze na screenach ladne napisy, instalowalem 2 wersje juz: polska z napisami i pelna polska - to samo, zalaczalem tez lub nie ten plik polski w launcherze i nic, nadal zle, ktos wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę późno się zabieracie za f3. game corner wyprzedził was zdecydowanie. i zrobił to z większym polotem. polecam przestudiować i się czegoś od kolegi serafina nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować