Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziesięć dni z grą Fallout 3 – dzień pierwszy

44 postów w tym temacie

Szkoda, że nie nie poświęciłeś odpowiedniej uwagi tematom o Fallout 3 - właśnie dla takich ludzi jak Ty niektórzy produkują się w nich by jak najmniej ludzi żałowało pieniędzy wydanych na grę. Niestety kupując ją dałeś b. zielone światło do produkcji równie głębokich części kolejnych. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Osiągnęliśmy stan promieniującej nirwany" Dobry tekst. Mam nadzieję że te płyty co je wygrzebał w gruzach to też NIRVANY, zajebista muza by nieźle pasowala do Fallouta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 09:32, Pile napisał:

Dla mnie cały tekst jest po prostu zajebisty :D


Bez wulgaryzmów

Jon666 to samo

Btw. może tekst jest "fajny" ale gra już jest diametralnie gorsza... a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, kupilem fallouta 3, gralem i poszedlem wczoraj spac o godzinie 22:20, przy normie 4.00 rano w sobote... Do tego stopnia ta gra nie wciaga. A ten konsolowy interfejs(suwaki i listy z czcionka dla niewidomych ala Oblivion, tylko gorzej), az rece opadaja, nawet tyle dla PC-towcow nie mogli zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e nie spodobal mi sie ten tekst :/
a zwłaszcza ta linijka

Jesteś amerykańskim obywatelem! I już to czyni cię lepszym od pozostałych, już dzięki temu możesz mieć wspaniałą świadomość bycia KIMŚ.

ale to dlatego ze nie lubie amerykanow, nie musieliscie mi przypominac ze w falloucie gram amerykaninem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grasz Amerykninem we F3 :)
Możesz zagrać równie dobrze Europejczykiem etc.
To radio ma po prostu za zadanie wpoić takie pierdoły, tak samo jest w grze - dlatego słucham zazwyczaj Galaxy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Właśnie dostałem info odnośnie gry z X''a (cytaty z gg):
*w sumie wciąga ale to temu, że nic lepszego nie mam
*jako fallout: do dupy - 5/10
*jako inna gra: 7/10
*dialogi są tak drętwe, że ja pier...
*nic nie zostało z humoru i dekadentyzmu świata
*wątpię żeby patchem poprawili dialogi i poczucie humoru
*zero klimatu zniszczenia, świat tętni życiem,za każdym rogiem jakieś obozowisko, leże, wioska albo miasto
*w 2 napotkanym budynku znalazłem jedną z lepszych broni w grze - katapultę nuklearną (co za debil to wymyślił)- wersja kieszonkowa, a amunicja nic nie waży
*jedyne dobro jakie zostało z oryginału, to rozwój postaci
*aha zapomniałem - najgorszy interface jaki w życiu widziałem: to co w falloucie zajmowało 2 ekrany, tutaj zajmuje 15 i ma 1/4 informaci (brak opisów przedmiotów itp.). Przypomina taką książeczkę dla dzieci - ogromne litery, duże obrazki i minimum informacji dla konsolowych małpek
*aha najlepsze - możesz zabić pół wioski, wrócić za 3 dni i wszyscy będą cię kochali. ALE przypadkiem podnieś zardzewiałą łyżkę ze stołu w czyimś domu, a wszyscy będą chcieli cię zabić.
*jeszcze lepsze osławione wybory i konsekwencje:załóżmy, że możesz dezaktywować bombę atomową lub ją detonować w centrum miasta. Detonujesz, wracasz po 5 minutach i znajdujesz laskę ZAMIENIONĄ w Ghoula. Pomijając fakt że ghoule powstają po długotrwałym życiu w radioaktywności i fakt, że po kontakcie z wybuchem nuklearnym laska powinna umrzeć, to wszystko z nią ok i radośnie cię wita dając questa.
*podobają mi się też osławione opcje dialogowe, wyglądające mniej więcej tak:
1. ok zrobię to
2. zrobię to.
3. pewnie że to zrobię.
4. nie zrobię tego.
5. spie...j, nie zrobię tego.
6. papa.

No i mam rozterkę. Jako stary fan Fallouta, chciałem jak zwykle najpierw grę zassać z sieci, sprawdzić i ew. kupić, jeśli się okaże, że developerzy nie chcieli mnie okraść - a niech sobie ładnie stoi koło na półeczce 1,2 i Tactics''a. Po tej lekturze nie chce mi się już nawet zasysać :D :D :D"

Jest to jeden z komentarzy z Gamecorner, który został umieszczony pod postem : "Fallout 3 już jest... piracka wersja!", ja gram od kilkunastu godzin i w 99% zgadzam się z tą opinią, 1% to "litość", ogólnie porażka i chyba największe rozczarowanie w premierach 4 kwartału, a może i całego roku ! I jeśli gram.pl będzie wychwal pod niebiosa tą grę, to będzie świadczyło tylko i wyłącznie o tym, że wykonują oni prace marketingowe polskich wydawców, nie mają własnego zdania i nie znają się w ogóle na grach, nie są rzetelni, a wszystko co ma się sprzedać, ma być przez nich punktowane plusem by mogło robić wrażenie na graczach naiwnie myślaćych – to brak obiektywizmu i wprowadzanie konsumenta, który planuje zakup gry w błąd, po prostu świńskie oszustwo ! I mam w dupie, że dostane bana za tą wypowiedź, degradacje czy inne wymyślone „pierdoły” przez serwis gram.pl, jakakolwiek niechęć jaką mają wylewać na mnie inni użytkownicy też mnie nie przeraża. Fallout 3 powinien zostać poddany srogiej krytyce ze strony wszystkich, którzy od lat stykają się z grami, którzy zafascynowali się pierwszymi odsłonami uniwersum Fallout stworzonymi przez Interplay i którzy w końcu grają od zawszę i nie wychowali się na next-genach i innych pierdołach współczesnej rozrywki elektronicznej, a na mikro-komputerach, takich jak Atari, Spectrum, C64 czy Amiga, w końcu graczy grających od 20 lat i doceniających gry prawdziwe, wciągające i dające uśmiech na twarzy, a nie marketingowe buble jakim jest Fallout 3, który zaprzepaścił potencjał historii niegdyś stworzonej przez Interplay !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem. Grałem. Po kilkunastu minutach grania wywala do Windowsa. I tak cały czas. Trzeba czekać na patcha. miłego grania. Niech to ... Jak wiecie jak temu zapobiec to piszcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kurpiewskiwb

A coś Ty myslał, że Gram bedzie obrzucał gre błotem? Przecież wtedy nikt jej nie kupi i oni sami beda stratni. Tutaj nie ma subiektywizmu. Jeżeli chcesz prawdziwej recenzji to czytaj ją tam gdzie strona opisujaca gry nie posiada własnego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE NO TEKST JEST SUPER!!!!!!!!!!!!!
przeczytałem go dopiero w sobote wieczorem, więc od razu sobie przeczytam drugą część- strasznie na tą gre jestem napalony!! czytam dalej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIdze na tej stronie to po raz drugi(pierwszy przy recenzji dead space) i musze to wytknac: czy redakcja nie posiada lepszego komputera do robienia screenow z gry niz ten żynch wyposazony w ostatnia karte ktora jeszcze potrafi uruchamiac dana gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 10:24, Indrid Cold napisał:

WIdze na tej stronie to po raz drugi(pierwszy przy recenzji dead space) i musze to wytknac:
czy redakcja nie posiada lepszego komputera do robienia screenow z gry niz ten żynch
wyposazony w ostatnia karte ktora jeszcze potrafi uruchamiac dana gre.


Nie redakcja, tylko w tym wypadku ja. To po pierwsze. Po drugie, nie licząc AA po włączeniu którego gra ma u mnie tendencję do pokazywania pulpitu, prawie wszystko ustawione jest na maksa przy rozdziałce 1600x1200. Poza tym podczas gry liczy się dla mnie przede wszystkim płynność, a 40-75 fps uważam za satysfakcjonujący mnie wynik. Pominę już fakt, że podczas gry eksperymentuję z kopfigiem i rozdzielczościami, a screeny robione są na przeróżnych ustawieniach.
Tylko błagam, oszczędź nas i nie chwal się swoim kompem, oki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 11:06, Myszasty napisał:

> WIdze na tej stronie to po raz drugi(pierwszy przy recenzji dead space) i musze
to wytknac:
> czy redakcja nie posiada lepszego komputera do robienia screenow z gry niz ten żynch

> wyposazony w ostatnia karte ktora jeszcze potrafi uruchamiac dana gre.

Nie redakcja, tylko w tym wypadku ja. To po pierwsze. Po drugie, nie licząc AA po włączeniu
którego gra ma u mnie tendencję do pokazywania pulpitu, prawie wszystko ustawione jest
na maksa przy rozdziałce 1600x1200. Poza tym podczas gry liczy się dla mnie przede wszystkim
płynność, a 40-75 fps uważam za satysfakcjonujący mnie wynik. Pominę już fakt, że podczas
gry eksperymentuję z kopfigiem i rozdzielczościami, a screeny robione są na przeróżnych
ustawieniach.
Tylko błagam, oszczędź nas i nie chwal się swoim kompem, oki? :P

No to najwyrazniej redakcja musi przekazac screenshoting komus innemu, bo ty jestes widac mianiaiem kwadratury koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 11:42, Indrid Cold napisał:

No to najwyrazniej redakcja musi przekazac screenshoting komus innemu, bo ty jestes widac
mianiaiem kwadratury koła.


Sugestia przyjęta, kolektyw redakcyjny rozpatrzy ją zapewne na najbliższym walnym zebraniu. Ja tymczasem znikam grać dalej... Przepraszam, oddawać się całym jestestwem wypaczonemu kultowi kanciastych krawędzi. Bo przecież każdy doskonale wie, że najważniejszą rzeczą w każdej grze jest ich wygładzanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować