Zaloguj się, aby obserwować  
Robhaal

Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

226 postów w tym temacie

Chyba wszyscy, którzy się choć trochę interesują się Riddick''iem wiedzą, że została zapowiedziana druga część gry w której wcielimysię w postać Riddick''a. Assault on Dark Athena - czyli nowa część Riddick''a - miała ukazać się początkowo na konsole, jednak dzisiaj wydawca gry - Atari - ujawnił że, gra ma się pojawić również na PC''ty. Akcja gry ma toczyć się bezpośrednio po zakończeniu pierwszej części i na spotkaniu załogi statku Dark Athena. Bardzo dobrą wiadomością jest, iż sam Vin Disel ponownie jest zaangażowany w produkcję tego tytułu.
Premiera nowej części kronik Riddick''a ma się odbyć się na wiosnę 2009, czyli już niedługo ;)
Ja jestem bardzo zadowolony. Uwielbiam postać Riddick''a a Ucieczkę z Butcher Bay uważam za jednego z lepszych FPS''ów. Nie mogę wiec doczekać się kolejnej części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak ostatnio polubiłem Vin Diesla :] a co się z tym wiążę oglądam każdy film jaki mogę z nim. W grę oczywiście zagram. Ucieczka z Butcher bay była fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:59, Ecko09 napisał:

Jakoś tak ostatnio polubiłem Vin Diesla :] a co się z tym wiążę oglądam każdy film jaki
mogę z nim. W grę oczywiście zagram. Ucieczka z Butcher bay była fajna.

Ucieczka z Butcher Bay była wg. mnie najlepszą grą na podstawie filmu ;)
BTW: Vin Disel jest mistrzem ^^ Genialnie wciela się w postać Riddick''a ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:11, Robak 007 napisał:

> Jakoś tak ostatnio polubiłem Vin Diesla :] a co się z tym wiążę oglądam każdy film
jaki
> mogę z nim. W grę oczywiście zagram. Ucieczka z Butcher bay była fajna.
Ucieczka z Butcher Bay była wg. mnie najlepszą grą na podstawie filmu ;)
BTW: Vin Disel jest mistrzem ^^ Genialnie wciela się w postać Riddick''a ^^


A ile jest filmów o Riddicku? Tylko 2? Jak tak to oglądałem je :] Ten co niedawno był na TVP1 i taki co rozbili się na planecie, gdzie te ufole ich zabijały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:13, Ecko09 napisał:

A ile jest filmów o Riddicku? Tylko 2? Jak tak to oglądałem je :] Ten co niedawno był
na TVP1 i taki co rozbili się na planecie, gdzie te ufole ich zabijały.

Jak narazie tylko dwa: Pitch Black i Kroniki Riddicka. Ten pierwszy o którym mówisz to właśnie Chronicles Of Riddick, drugi Pitch Black. Oba rewelacyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, skoczyłem w powietrze z radości, gdy zobaczyłem AoDA w zapowiedziach na GOLu :)

EfBB był niesamowity, choć wydaje mi się, że wówczas niedoceniony (

Spoiler

chociaż po przebieżce po ciemku przez kanały pełne mutantów zmieniłem zdanie o "fajności" tej gry :P

). Ciekawe, co zaoferuje ten tytuł. Na szczęście już w marcu, chociaż nikt, jak widać, nie przymierza się do wydania w Polsce. A może to i lepiej, spolszczenia gier coraz częściej hapią pałę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Must have, nie ma bata. UZBB była genialna, świetnie poprowadzona fabuła, dużo fajnych patentów, przykład idealnej gry na podstawie filmu. Aha, czy AoDA będzie na konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 20:15, Szperacz Robson napisał:

Must have, nie ma bata. UZBB była genialna, świetnie poprowadzona fabuła, dużo fajnych
patentów, przykład idealnej gry na podstawie filmu. Aha, czy AoDA będzie na konsole?


Na PS3 i X360. Standardowo. ;) GOLa czytać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2009 o 20:15, Szperacz Robson napisał:

Aha, czy AoDA będzie na konsole?


Przecież te gra robiona jest przede wszystkim z myślą o konsolach, więc pytanie czy konsolowa gra wyjdzie na konsole jest co najmniej dziwne. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 19:18, Everett McGill napisał:

Cholera, skoczyłem w powietrze z radości, gdy zobaczyłem AoDA w zapowiedziach na GOLu
:)

EfBB był niesamowity, choć wydaje mi się, że wówczas niedoceniony (

Spoiler

chociaż po przebieżce
po ciemku przez kanały pełne mutantów zmieniłem zdanie o "fajności" tej gry :P

).
Ciekawe, co zaoferuje ten tytuł. Na szczęście już w marcu, chociaż nikt, jak widać, nie
przymierza się do wydania w Polsce. A może to i lepiej, spolszczenia gier coraz częściej
hapią pałę ;P

Sądzę, że tak jak pierwszą część, Assault On The Dark Athena wyda CD Projekt. Przynajmniej mam taką nadzieję ^^
BTW: Mogę się pochwalić. Zapowiedź nowego Riddick''a na GOL''u pisał mój brat - Sir Artus ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 12:29, Sebat1 napisał:

Przecież te gra robiona jest przede wszystkim z myślą o konsolach, więc pytanie
czy konsolowa gra wyjdzie na konsole jest co najmniej dziwne. ;P

No co, nie wiedziałem nic o tej grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem pierwszy raz w Ucieczkę z Butcher Bay byłem zachwycony. Jak zagrałem później po ponad roku, zastanawiałem się co mi się w tej grze tak podobało... Chociaż teraz i tak pewnie zagram, choćby z senstymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 12:49, Robak 007 napisał:

Sądzę, że tak jak pierwszą część, Assault On The Dark Athena wyda CD Projekt. Przynajmniej
mam taką nadzieję ^^
BTW: Mogę się pochwalić. Zapowiedź nowego Riddick''a na GOL''u pisał mój brat - Sir Artus
^^


Byleby spolszczyli TYLKO napisy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Gry-Online właśnie ukazał się pierwszy filmik przedstawaijący Gameplay z nowej części Kronik Riddick''a. http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=312 Całość wygląda fajnie, zadbano nawet o drobiazgi (zauważcie krew na rękach Riddick''a ^^), czuć "Riddick''owy" klimat. Lecz odnośnie oprawy graficznej - kilka razy zauważyłem drobne błędy, np. podczas walki z więźniami. Ale tak jak napisałem, to drobnostki. Fajnie wykonane są cut scenki. Dobrze, że zachowano stare dobre sposoby na zabijanie - chociażby strzelenie przeciwnikowi w twarz bronią wciąż przez niego trzymaną. Fajnie sprawdza się nowy sposób używania karabinów - mam na myśli chodzenie z ciałem przeciwnika i używanie karabinu wszczepionego w jego ciało.
Ogólnie, zapowiada się naprawde udana produkcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 20:32, Robak 007 napisał:



Nie wiem czemu, ale nie ma obrazu w tym filmiku. Ani w Mozilli ani w IE ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 20:35, Ecko09 napisał:

>

Nie wiem czemu, ale nie ma obrazu w tym filmiku. Ani w Mozilli ani w IE ;/

Ja używam Opery i wszystko działa bez problemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:13, Ecko09 napisał:

A ile jest filmów o Riddicku? Tylko 2? Jak tak to oglądałem je :] Ten co niedawno był
na TVP1 i taki co rozbili się na planecie, gdzie te ufole ich zabijały.

Robak nie kłamaj! :D Jest jeszcze jeden film o Riddicku ale anime więc dlatego Robak pewnie go nie uznaje ale słyszałęm żę nawet fajny ale naprawdę wątpie żebyś mógł go legalnie obejrzeć bo niegdzie tego nie znajdziesz...

Co do tematu : gra była świetna(wszystkie fajki znalazłęm i oglądałęm sekrety dodane przez twórców czyli trochę w nią grałęm ) i remake też pewnie będzie ale pewnie sobie w go nie pogram bo mam przestarzałego kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 20:54, Danio237 napisał:

> A ile jest filmów o Riddicku? Tylko 2? Jak tak to oglądałem je :] Ten co niedawno
był
> na TVP1 i taki co rozbili się na planecie, gdzie te ufole ich zabijały.
Robak nie kłamaj! :D Jest jeszcze jeden film o Riddicku ale anime więc dlatego Robak
pewnie go nie uznaje ale słyszałęm żę nawet fajny ale naprawdę wątpie żebyś mógł go legalnie
obejrzeć bo niegdzie tego nie znajdziesz...

Lol, nawet nie wiedziałem :D Poszukam później na filmweb''ie. Zaciekawiłeś mnie tym Riddick''iem - anime :P Może to jest jakaś nie oficjalna/fanowska produkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować