Zaloguj się, aby obserwować  
Robhaal

Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

226 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2009 o 11:24, hallas napisał:

Jak pisałem - goście ze Starbreeze to ludzie z głową na karku - kto przechodził poprzednią
część słuchając komentarzy twórców ten wie.


Dokładnie. :) Szkoda tylko, że ich gierki są... niedoceniane. Zamierzam nabyć The Darkness na Xboxa, grę o świetnych recenzjach, która - wydaje mi się - przeszła bez większego echa. A szkoda.
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4969

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej problem braków marketingowych. Gdyby dać ich produkcjom takie zaplecze reklamowe jak np. Halo to sprzedaż była by "doceniająca". Nie ma co się zwodzić - sam dobry produkt nie wystarczy - to reklama napędza sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 20:17, Gul4sH napisał:

Odświeżając temat - czy CD Projekt ma w planach wydanie edycji kolekcjonerskiej najnowszego
Riddica?


Nie wiadomo.
CD Projekt sam jeszcze nie wie, kiedy w ogóle wyda Riddicka na PC. Miał być pod koniec kwietnia, będzie ponoć w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 20:24, EverettMcGill napisał:

CD Projekt sam jeszcze nie wie, kiedy w ogóle wyda Riddicka na PC. Miał być pod koniec
kwietnia, będzie ponoć w maju.

Wiesz, dziś odebrałem newslettera, w którym zostałem poinformowany o pre-orderze nowego Riddicka, ale o wersji kolekcjonerskiej nie ma mowy... Dlatego pytam czy jest sens kupować (jeśli nie ma kolekcjonerki to nie kupuje, bo i tak mam za słabego kompa więc mogę poczekać aż stanieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 20:44, Gul4sH napisał:

> CD Projekt sam jeszcze nie wie, kiedy w ogóle wyda Riddicka na PC. Miał być pod
koniec
> kwietnia, będzie ponoć w maju.
Wiesz, dziś odebrałem newslettera, w którym zostałem poinformowany o pre-orderze nowego
Riddicka, ale o wersji kolekcjonerskiej nie ma mowy... Dlatego pytam czy jest sens kupować
(jeśli nie ma kolekcjonerki to nie kupuje, bo i tak mam za słabego kompa więc mogę poczekać
aż stanieje)


Fajni są - robią przedsprzedaż, a nie wiadomo, kiedy gra będzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:03, EverettMcGill napisał:

Fajni są - robią przedsprzedaż, a nie wiadomo, kiedy gra będzie :]

I tak mam zamiar tą grę mieć - Vin rządzi ;). Ale tak jak napisałem nie wiem czy jest sens kupować grę która potanieje, jak nie ma jakis dodatków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:13, Gul4sH napisał:

> Fajni są - robią przedsprzedaż, a nie wiadomo, kiedy gra będzie :]
I tak mam zamiar tą grę mieć - Vin rządzi ;). Ale tak jak napisałem nie wiem czy jest
sens kupować grę która potanieje, jak nie ma jakis dodatków...


Vin rządzi, Vin radzi, Vin nigdy nas nie zdradzi! ;)
Z tego co kojarzę to "Assault on Dark Athena" będzie zawierała CAŁĄ, ODŚWIEŻONĄ wersję "Escape from Butcher Bay"... więc chyba warto.

Ja w każdym razie nie zamierzam czekać, aż CDP namyśli się łaskawie nad datą premiery. Kupuję z Zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2009 o 21:16, EverettMcGill napisał:

Vin rządzi, Vin radzi, Vin nigdy nas nie zdradzi! ;)
Z tego co kojarzę to "Assault on Dark Athena" będzie zawierała CAŁĄ, ODŚWIEŻONĄ wersję
"Escape from Butcher Bay"... więc chyba warto.


W sumie słusznie Vin broni słabo brzmi :p. Warto kupić zwłaszcza, że pożyczony nie wrócił do mnie nad czym bardzo ubolewam (razem z Thiefem ;/).

Dnia 03.04.2009 o 21:16, EverettMcGill napisał:

Ja w każdym razie nie zamierzam czekać, aż CDP namyśli się łaskawie nad datą premiery.
Kupuję z Zachodu.


Ja mogę poczekać jeśli rzeczywiście są jakieś plany na coś w stylu kolekcjonerki (co by tu nie mówić CDP daje radę z kolekcjonerkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:23, Gul4sH napisał:

Ja mogę poczekać jeśli rzeczywiście są jakieś plany na coś w stylu kolekcjonerki (co
by tu nie mówić CDP daje radę z kolekcjonerkami).


Edycja kolekcjonerska zależy głównie od developera, więc... Trudno powiedzieć, jak to będzie. Możliwe że dowiemy się po 7 kwietnia, wtedy AoDC wychodzi w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w opisie gry w sklepie gram nie ma o tym mowy, ale na okładce jest napisane że pudełko zawiera też grę z 2004 roku ( ucieczka z butcher bay). czyli jak jest w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 17:27, Maurycy_69 napisał:

w opisie gry w sklepie gram nie ma o tym mowy, ale na okładce jest napisane że pudełko
zawiera też grę z 2004 roku ( ucieczka z butcher bay). czyli jak jest w końcu?


No przecież w Assault on Dark Athena możemy zacząć od kampanii z Butcher Bay bądź tej nowej, przygotowanej dla Assault on dark Athena. Obie są w grze dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 18:05, Ecko09 napisał:

No przecież

no przecież... gdyby to był dla mnie tak oczywiste jak dla Ciebie nie pytałbym... :P
a ta kampania w BB jest normalnie na starym engine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 18:16, Maurycy_69 napisał:

> No przecież
no przecież... gdyby to był dla mnie tak oczywiste jak dla Ciebie nie pytałbym... :P
a ta kampania w BB jest normalnie na starym engine?


Nie, obie kampanie są na nowym Engine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się już recenzja na gametrailers.com. Ocena 8.4.

http://www.gametrailers.com/player/47699.html

Wygląda na to, że "nowy, stary" Riddick to absolutny must have dla fanów skradanek. Mamy tu rewelacyjną EFBB w odświeżonej oprawie plus równie dobrą Dark Athenę, która starczy podobno na 6 godzin rozgrywki oraz niezły multiplayer na dokładkę (zwłaszcza tryb "Pitch Black" brzmi interesująco), choć ten ostatni ma dla mnie akurat znaczenie drugorzędne. Mam nadzieję, że wkrótce dostaniemy jakieś konkrety na temat tego kiedy Richard zawita do Polski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2009 o 17:36, mati285 napisał:

Pojawiła się już recenzja na gametrailers.com. Ocena 8.4.

http://www.gametrailers.com/player/47699.html


Mnie jednak zawiodła ta ocena, spodziewałem się znacznie wyższej, co najmniej o ten jeden punkt. No ale cóż, ocena 8.4 to zła w sumie nie jest, więc powodów do zmartwień raczej nie ma. Będę wypatrywał Polskiej premiery z niecierpliwością, według GoL-a będzie to w maju. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba upadli na głowę

1. Ta gra to tak naprawdę mod graficzny do jedynki + bardzo krótki przeciętny dodatek
2. DRM w takiej grze ????? WTF
3. Cena - powtórzę się WTF ?????????


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dupa - miałem zamawiać grę w pierwszym rzucie ale jeśli będą jakieś zabezpieczenia anty-użytkownikowe to podziękuję i dopiszę kolejną grę do listy zbojkotowanych. Piraci, jak zwykle, będą to wszystko mieli w dupie a ci, którym zależy na komfortowym graniu na PC podziękują za grę. DRM zabija rynek PC zniechęca do kupowania ludzi, którzy normalnie wydają sporo pieniędzy na granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, a miałem nadzieję poznać dalesze losy Riddick''a - a tu proszę, taka nie miła niespodzianka. Gdyby nie DRM grę kupił bym bez wachania. Teraz natomiast jestem prawie pewien, że podziękuję i tej gry NIE kupię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować