• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Rubertos

Kod Do Internetu?

Pytanie

Witam.Jestem ciekawy jak grac przez neta w C McR R 05.Gdy wejde w grze do zakladki Internet prosi o jakis cd''key ..ok ale skad go wziosc?? Pisze ze na okladce instrukcji lecz tam nic nie ma prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.11.2008 o 13:13, Rubertos napisał:

Witam.Jestem ciekawy jak grac przez neta w C McR R 05.Gdy wejde w grze do zakladki Internet
prosi o jakis cd''key ..ok ale skad go wziosc?? Pisze ze na okladce instrukcji lecz tam
nic nie ma prosze o pomoc...


Tak jak w każdej innej grze: powinien być gdzieś w pudełku, najczęściej z tyłu instrukcji. Jeśli rzeczywiście go tam nie ma, to możesz to chyba gdzieś zgłosić. Tylko proszę nie pytaj mnie gdzie, bo się za bardzo w tym nie orientuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2008 o 13:13, Rubertos napisał:

Witam.Jestem ciekawy jak grac przez neta w C McR R 05.Gdy wejde w grze do zakladki Internet
prosi o jakis cd''key ..ok ale skad go wziosc?? Pisze ze na okladce instrukcji lecz tam
nic nie ma prosze o pomoc...

powinien być na 2-giej stronie okładki instrukcji (z tyłu jest zwykle kod rejestracji elektronicznej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.11.2008 o 13:13, Rubertos napisał:

Witam.Jestem ciekawy jak grac przez neta w C McR R 05.Gdy wejde w grze do zakladki Internet
prosi o jakis cd''key ..ok ale skad go wziosc?? Pisze ze na okladce instrukcji lecz tam
nic nie ma prosze o pomoc...


Przeglądnij instrukcje, to nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować