Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

War Leaders: Clash of Nations - recenzja

13 postów w tym temacie

Gra mnie nie pociąga lecz odstrasza cenowo. :P
Za tą cenę można sobie sprawić Far Cry 2 albo inną gierkę ale dla fanów strategi turowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 16:33, InterFejS napisał:

Gra mnie nie pociąga lecz odstrasza cenowo. :P
Za tą cenę można sobie sprawić Far Cry 2 albo inną gierkę ale dla fanów strategi turowych...



Znam 99 lepszych sposobów na wykorzystanie pieniędzy, aniżeli kupno takiego śmiecia jak FC2..
A Clash of Nations wydaje się całkiem przyjemną i innowacyjną gierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cena dla mnie też zaporowa. Nawet jak bym nie kupował Far Cry 2 i F3 to bym nie dał na tą grę 100zł,choć mnie ciekawi.:P Mam nadzieje że dadzą ją kiedyś w tej ich serii za 20zł.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Za grą War Leaders: Clash of Nations stoi hiszpańska firma developerska Enigma, której nazwa niewiele graczom z pewnością mówi."

Hehehe! Ciekawe czy to było celowe puszczenie oczka, czy tylko losowy zbieg leksykalnych okoliczności? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niecodzienna gra;) Obecnie troche za droga, ale jesli wyjdzie w jakis seriach to moze sie skusze:)
Grafika troche nie dzisiejsza, ale w takich grach sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię tej gry, ponieważ się zawiodłem. Nie ma w niej takiego kraju jak Polska, historia jest naciągana zdeka wg. mnie. Churchill obok Stalina i Hitlera to dla mnie największe *****. A rząd USA jak zawsze dbał i dba o swoje własne interesy, Francuzi to tchórze i jedynie co mają dobrego to Legie Cudzoziemską. Wole Gary Grisby''s World At War. Jest w niej tylko mapa, ale jest autentyczna historycznie, są bitwy "prawdziwe", jak chcesz to można swoją kampanie przeprowadzić i robić reformy (baaardzo trudna gra Polską nawet na łatwym poziomie trudności - bo to przecież Polska jest).

PS. Jak widzę gry w których mam grać Szkopami lub Komuchami to mi się nóż w kieszeni otwiera, jak np. Panzer Elite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 17:04, Solarsky napisał:

Nie kupię tej gry, ponieważ się zawiodłem. Nie ma w niej takiego kraju jak Polska, historia
jest naciągana zdeka wg. mnie. Churchill obok Stalina i Hitlera to dla mnie największe
*****. A rząd USA jak zawsze dbał i dba o swoje własne interesy, Francuzi to tchórze
i jedynie co mają dobrego to Legie Cudzoziemską. Wole Gary Grisby''s World At War. Jest
w niej tylko mapa, ale jest autentyczna historycznie, są bitwy "prawdziwe", jak chcesz
to można swoją kampanie przeprowadzić i robić reformy (baaardzo trudna gra Polską nawet
na łatwym poziomie trudności - bo to przecież Polska jest).

PS. Jak widzę gry w których mam grać Szkopami lub Komuchami to mi się nóż w kieszeni
otwiera, jak np. Panzer Elite.


Fakt,historia nie jest zbyt prawdziwa,ale po co grac w gre o najwyższym realiźmie,WL to gra tylko[wg.] mnie do zabawy z najniższą wiarygodnością kampani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować