Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Red Alert 3 -

6 postów w tym temacie

Ktoś użył wtedy kontrargumentu dotyczącego Silent Huntera i bandery Kriegsmarine. Ja akurat nie miałbym nic przeciwko temu, jeśli tylko zezwalałoby na to nasze prawo.

Nie wiem czy autorzy wiedzą ale w konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej w artykule bodajże trzynastym zabronione jest zarówno gloryfikowanie Nazizmu oraz Nazizmu razem ze wszystkimi jego symbolami, oczywiście są "równi i równiejsi" wobec czego zabronione są w Polsce flagi ze swastyką natomiast uchodzi płazem i przedstawiciele prawa nie robią sobie nic z tego, że w sklepach można nabyć flagi z sierpem i młotem - ideologii, która chciała utopić całą Europę w morzu krwi. Ale cóż ma być innego, skoro w Polsce na stołkach zasiadają czerwoni (tudzież ich synowie albo wnukowie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miało być Nazizmu i Komunizmu oczywiście. Ale akurat przez przypadek wyszło mi tak jak to się w Polsce przedstawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Hugen

Popieram wypowiedź Hugena... All Commies Are Bastards !

Jeżeli chodzi o samą grę, to jest ona średnia, zarówno kampania jak i multi. Rozumiem nieprzemijający ślinotok Red Alert 2, aczkolwiek przypominam, że w czasie w którym Red Alert 2 jak i seria Command & Conquer królowały, to tylko dlatego, że nie miały one zbyt dużej konkurencji jeżeli chodzi o skale gier strategicznych. Przepraszam, ale w dobie tak ciekawych rozwiązań w tym gatunku jak Company of Heroes i World In Conflict – od Red Alert 3 wymagałbym co najmniej dorównania do poziomu tych dwóch gier, a tak otrzymałem jedynie średniaka o zawyżonych ocenach, a może nawet typowy „kibel” od EA z legendarnym tytułem w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować