Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_Energy

wPLNomania - temat ogólny

53 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2008 o 13:52, Dark Energy napisał:

No więc kiedy następna okazja?

Jak było powiedziane, oferty będą aktualizowane z tygodnia na tydzień. Czyli możemy spodziewać się
nowych ofert, na dniach ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 13:53, Tokix napisał:

> No więc kiedy następna okazja?
Jak było powiedziane, oferty będą aktualizowane z tygodnia na tydzień. Czyli możemy spodziewać
się
nowych ofert, na dniach ; )

Nie ma w tym tyg. nic ciekawego, a piszę tutaj by nie było zamieszania i nie było 2 tematów newsowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem ta kolekcje nwn, dzis przyszla - szczerze mowiac nie czytalem o tym wczesniej po prostu chcialem sobie w nwn pograc. Spodziewalem sie po prostu wszystkich gierek na plytkach dvd upchnietych w jednym pudeleczku... Pudlo rozmiarowo to taki king kong, koszulka, breloczek, pierdolki ksiazeczki...jestem w szoku - 60zeta+kurier za cos takiego, wielki plus dla cdp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:22, capral napisał:

Nie wie ktoś, kiedy pojawi się coś nowego?



kazdy to wie. Każdy nowy rzut jest we wtorek czyli jutro.

Ciekawe czy z okazji swiat ten rzut będzie równie dobry jak ten pierwszy, otwierający całą akcję ( i nie mowie to o 5 egzemplarzach tylko cos więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:38, niunkaaaa napisał:

> > Nie wie ktoś, kiedy pojawi się coś nowego?
> Update w każdy czwartek :)

wtorek a nie czwartek

Truu.
Czasem za dużo rzeczy robie w jednym czasie. My bad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:40, krak2610 napisał:

Czasem za dużo rzeczy robie w jednym czasie. My bad.

To nie pisz w tym czasie na forum, bo niektórzy mogą pomyśleć, że łapiesz okazję, by pospamować.
Mam 399 wPLN-ów i nie wiem, co mam z nimi zrobić. Co tydzień są jakieś nowe przedmioty, jednak... Zupełnie mnie one nie interesują. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 20:44, xbit71 napisał:

> Czasem za dużo rzeczy robie w jednym czasie. My bad.
To nie pisz w tym czasie na forum, bo niektórzy mogą pomyśleć, że łapiesz okazję, by
pospamować.
Mam 399 wPLN-ów i nie wiem, co mam z nimi zrobić. Co tydzień są jakieś nowe przedmioty,
jednak... Zupełnie mnie one nie interesują. :/

Na szczęscie nie musisz mi mówić co i kiedy moge robić.
Ja z promocji skorzystałem dwa razy, za pierwszym razem kupiłem Jade Empire i Heroes V, a za drugim Fear.
CDP dobrze zrobił z tą promocją :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu można wydać kasę mam około 179wPLN. Ostatnio nie było nic ciekawego, ale predzej czy później coś na pewno się trafi. Z gier oczywiście, bo te gadżety to nie wymiatają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Wtorek, już po godzinie 17 a niestety próżno szukać nowości w ofercie WPLN, no to sobie jeszcze trochę poczekamy. Może z powodu okresu świątecznego nie będzie nowego zrzutu, ale jak dla mnie byłoby to dziwne posunięcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem znacznie lepiej pod względem pkt, prezentuje się Cenega. Tam za zarejestrowane gry, można naprawdę coś dostać. Właśnie zamówiłem książkę za 200 pkt. WPLN trochę podupadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:59, xD ominik napisał:

Ja chciałbym aby pojawiło się Lost planet.


To jest akurat bardzo przeciętna gra. Nie sugeruj się tym że w CDA dostała 9, bo to o jakieś dwa oczka więcej niż naprawdę powinna dostać.

>Dobrze że ta promocja jest już na zawsze, tylko tak mało gier.

Pal licho że gier mało, bo najgorsze jest to że tytuły raczej są przeciętne, a jeśli już coś sie pojawi coś dobrego to zwykle trzeba jeszcze sporo zapłacić w realnej walucie.

Vacter --->

>Moim zdaniem znacznie lepiej pod względem pkt, prezentuje się Cenega.

To nie ulega żadnej dyskusji. Oferta CDP to jak dla mnie w większości przypadków nic innego jak tylko polowanie na jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 17:07, dave03 napisał:

> Ja chciałbym aby pojawiło się Lost planet.

To jest akurat bardzo przeciętna gra. Nie sugeruj się tym że w CDA dostała 9, bo to o
jakieś dwa oczka więcej niż naprawdę powinna dostać.

I wlasnie tyle dostala w play(czyli 7) :)
A wracajac do ssamej promocji.Gry sa niezle (chocby unreal turnament III albo niedawno Pure).Ale jeszcze zadnej z tej promocji niezamowilem.Narazie za 20 wpln kupilem podkladke mass efect(swoja droga bardo fajna,A nawet niegralem w mass efect)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować