Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_Energy

wPLNomania - temat ogólny

53 postów w tym temacie

ja jestem z wPLNomanii bardzo zadowolony- kupiłem Age of Empires, dopłaciłem chyba 30 wPLN a na karcie rejestacji, którą dostałem, było 40^^ opłaciło się, szczególnie, że juz miałem dodatek

teraz tylko czekam, czy może 2 dodatek też się pojawi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 20:46, Zakrzysiunio napisał:

ja jestem z wPLNomanii bardzo zadowolony- kupiłem Age of Empires, dopłaciłem chyba 30
wPLN a na karcie rejestacji, którą dostałem, było 40^^ opłaciło się, szczególnie, że
juz miałem dodatek

teraz tylko czekam, czy może 2 dodatek też się pojawi ;D


Tak AoE 3 to była świetna opcja do kupienia za takie małe pieniądze,niestety nie skorzystałem z niej i teraz żałuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 20:46, Zakrzysiunio napisał:

ja jestem z wPLNomanii bardzo zadowolony- kupiłem Age of Empires, dopłaciłem chyba 30
wPLN a na karcie rejestacji, którą dostałem, było 40^^ opłaciło się, szczególnie, że
juz miałem dodatek

teraz tylko czekam, czy może 2 dodatek też się pojawi ;D


I o to chodzi w tej akcji - pozbyć się wpln ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 17:07, dave03 napisał:

> Ja chciałbym aby pojawiło się Lost planet.

To jest akurat bardzo przeciętna gra. Nie sugeruj się tym że w CDA dostała 9, bo to o
jakieś dwa oczka więcej niż naprawdę powinna dostać.

>Dobrze że ta promocja jest już na zawsze, tylko tak mało gier.

Pal licho że gier mało, bo najgorsze jest to że tytuły raczej są przeciętne, a jeśli
już coś sie pojawi coś dobrego to zwykle trzeba jeszcze sporo zapłacić w realnej walucie.

Vacter --->

>Moim zdaniem znacznie lepiej pod względem pkt, prezentuje się Cenega.

To nie ulega żadnej dyskusji. Oferta CDP to jak dla mnie w większości przypadków nic
innego jak tylko polowanie na jelenia.

Ja nie kieruję się oceną z CDA. Nawet nie mam tego numeru, nie przypominam sobie abym zobaczył recenzję tej gry. Ale game playe mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 18:51, rybisiu napisał:

No nie powiem. Panowie z CDP troszkę lecą w kulki. Czyżby przerwa do sylwestra?


Spokojnie,może jeszcze sie coś pojawi:) Albo musimy czekać do 2009 na nowy zrzut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 18:55, rafekx 12 napisał:

> No nie powiem. Panowie z CDP troszkę lecą w kulki. Czyżby przerwa do sylwestra?


Spokojnie,może jeszcze sie coś pojawi:) Albo musimy czekać do 2009 na nowy zrzut :D


No mam taką nadzieje :) Bo jeszcze czekam na super-mega-hiper ofertę którą tak się ciężko przejmę że aż strace te wszystkie moje wpln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 18:55, rafekx 12 napisał:

Spokojnie,może jeszcze sie coś pojawi:) Albo musimy czekać do 2009 na nowy zrzut :D


Kiedy my chcemy już. przynajmniej ja, bo jeszcze mam kase na gry wiec mogę szaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze, włodaże calej tej akcji wplnomania nadal wola siedziec z głowami schowanymi w piasek i nikogo o niczym nie informować. a moze im klawiatury sie popsuly, neta zapomnieli opłacić, kompy im się spaliły? ciekawe co sobie wybiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz jak już przepoościli wigilie i sylwestra to nie ma co się za bardzo spodziewać. Od piątku zaczynają nową promocje, w której będzie sporo tytułów, wiec im sie nie kalkuluje robić nic na wplnomanii, bo dużo tytułów już było i teraz pewnie musieliby dać mało jakichś kiepskich zapychaczy, albo promocje by się pokrywały, co z oczywistych przyczyn jest bez sensu. Wygłodzili nas miesiącem oczekiwania i teraz dają promocje mniej opłacalną niż wpln, żebyśmy się na nią rzucili. Wg mnie to trzeba będzie poczekać do 9 lutego, o ile wogóle zdecydują się ożywić WPLNomanie...oby...

20090106203955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o ta wyprzedarz?Ja tam nigdy niekupuje gier na tych "wyprzedarzach".Bo wiekszosc gier ktore do nich trafiaja przechodzi niedlugo potem do tanszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cytat z FAQ''u: "Przede wszystkim wPLNomania będzie stałym projektem. Będziemy stale dorzucać nowe pozycje, cały czas będzie coś się działo w temacie. Każdy tydzień przyniesie jakąś nowość w ofercie. Co ważne, nie planujemy zakończenia akcji."

dobrze wiedzieć ;] najpierw nie było rzutu bo było "zaraz przed wigilią", potem "zaraz przed sylwestrem", teraz chyba już przed wielkanocą wolne mają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 20:52, Morchol napisał:

cytat z FAQ''u: "Przede wszystkim wPLNomania będzie stałym projektem. Będziemy stale
dorzucać nowe pozycje, cały czas będzie coś się działo w temacie. Każdy tydzień przyniesie
jakąś nowość w ofercie. Co ważne, nie planujemy zakończenia akcji."

dobrze wiedzieć ;] najpierw nie było rzutu bo było "zaraz przed wigilią", potem "zaraz
przed sylwestrem", teraz chyba już przed wielkanocą wolne mają ;]

Może zrobili przerwe, albo jednak zakończyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 20:52, Morchol napisał:

dobrze wiedzieć ;] najpierw nie było rzutu bo było "zaraz przed wigilią", potem "zaraz
przed sylwestrem", teraz chyba już przed wielkanocą wolne mają ;]


Teraz przed wielką wyprzedażą, w której de facto nic godnego uwagi nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować