• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Chlorofil

Jakie gry na tego "kompa" ?

Pytanie

Jakie polecacie gry na tego "kompa" ?

Windows XP Proffesional SP2

AMD Athlon 1.2 GHz

256 MB RAMu

Geforce 2 MX 400

PS. Proszę bez nabijania się i postów w stylu "hahahaha" lub "kup nowego kompa teraz dobre są za xxx zł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

33 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.11.2008 o 23:48, mateusz.1994. napisał:

Ja polecam NFS Underground 1 i 2 (myślę, że MW będzie BARDZO wolno chodził nawet na minimum)

GTA do San Andreas
Gothic do 3
SpellForce (super gierka)
The Punisher
Painkiller chyba pójdzie ;)



mówiąc ,,do,, masz na myśli włącznie z tą grą czy nie ? bo san andreas napewno działa i to dobrze a gothic 3 to nie wiem chyba trzeba do códów zaliczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra temat do zamknięcia.

Tak naprawdę to w nic nie mogę grać na tym kompie bo kolory się zlewają, krzaczory jakieś wyskakują z elementów w grach i migoczą oraz gry zacinają się co parę sekund więc teraz tylko mi już internet został :/ No niestety takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2008 o 12:44, nightfaler napisał:

> Ja polecam NFS Underground 1 i 2 (myślę, że MW będzie BARDZO wolno chodził nawet
na minimum)
>
> GTA do San Andreas
> Gothic do 3
> SpellForce (super gierka)
> The Punisher
> Painkiller chyba pójdzie ;)


mówiąc ,,do,, masz na myśli włącznie z tą grą czy nie ? bo san andreas napewno działa
i to dobrze a gothic 3 to nie wiem chyba trzeba do códów zaliczyć :P


Do - nie wliczając ich ;/ np. Gothic 3, GTS SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2008 o 15:25, Chlorofil napisał:

Jakie polecacie gry na tego "kompa" ?

Windows XP Proffesional SP2

AMD Athlon 1.2 GHz

256 MB RAMu

Geforce 2 MX 400

PS. Proszę bez nabijania się i postów w stylu "hahahaha" lub "kup nowego kompa teraz
dobre są za xxx zł"


Sam miałem bardzo podobnego kompa i grałem w takie gry jak:

Gothic 1&2
Call of Duty 1&2
Medal of Honor: Allied Assault
FIFA do 07
ProEvo do 6
NFS: Most Wanted, Underground 1&2
GTA:SA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2008 o 23:04, Volvox napisał:

> 2. World of Warcraft (wszystkie dodatki) gra płatna 50zł na miesiąc i dość droga
z dodatkami

Na komputerze z 256 MB RAMu? Chyba zartujesz. Zobaczy wiecej niz 2 graczy, to bedzie
mial pokaz slajdow.

A sam glosuje za Heroes of Might&Magic 3 ;)

Boże... może będzie trochę obraz na urywki ;p widziałem i da się z tym grać. dorzuci sobie jeszcze 1 kostkę 256 i będzie ok. No majątku to na tą kostkę nie wyda nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 05.11.2008 o 16:53, mateusz.1994. napisał:


Do - nie wliczając ich ;/ np. Gothic 3, GTS SA



Musze się nie zgodzić ponieważ San Andreas Śmiga nawet przez neta nie ma problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ktoś tam wspominał, że Spellforce wejdzie na ten komp. Wejść może i wejdzie ale jak będzie chodzić...ta gra ma czkawkę na 512MB ramu, gdy na ekranie jest więcej niż około 30 przeciwników (a to się zdarza non-stop w zasadzie).
Diablo 2 powinno nieźle chodzić. Może NFS Underground (dwójka wątpliwe, że pójdzie), ale Hot Pursuit to już na bank. GTA Vice City powinno jakoś tam śmigać. A SA może przyciąć (zwłaszcza podczas lotu w chmurach - mi na 1GB ram cięło ostro.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

to ja nie wiem jak wy w te gry gracie chyba z defragmentowaniem dysków w tle włączonym :p zgier kture wymieniłes spellforce moze tylko problemy okazać w plynnością i to tyle odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiem, że nie chcesz tego typu odpowiedzi, ale, nie lepiej zainwestować w lepszą kartę graficzną? Jak mniemam GeForce''a 2 masz pod AGP, a pod to gniazdo są na prawdę niezłe karty w cenach większości gier (50zł - 200zł, z tym, że te za 200zł to już najlepsze karty pod AGP) ;) Ale to oczywiście twój wybór. Nie wiem, czy lubisz gry akcji, aczkolwiek polecam Antologię Maxa Payne'a, tylko 15-25zł, a zabawa przednia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra temat do zamknięcia.

Tak naprawdę to w nic nie mogę grać na tym kompie bo kolory się zlewają, krzaczory jakieś wyskakują z elementów w grach i migoczą oraz gry zacinają się co parę sekund więc teraz tylko mi już internet został :/ No niestety takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować