Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WipEout HD - recenzja

14 postów w tym temacie

Świetna recenzja, świetna gra ;] Polecam nawet tym, którzy nie przepadają za ścigałkami - WipEout to na tyle oryginalna seria, że warto spróbować, a przy okazji człowiek nacieszy oczy grafiką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacna recenzja, a dzieki takim grom jak Wipeout jestem dumny z bycia posiadaczem PS3! powiem tylko ze gram w niego prawie nieprzerwanie od premiery i dawno nie mialem takiej radochy z masterowania gry, naprawde bardzo wymagajaca ale tez nagradzajaca trudy. Zrecznosciowe granie na najwyzszym poziomie, nieosiagalne na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie ma Eliminatora? Żałujcie, idealny tryb do odstresowania się po wykręcaniu czasów przy 850 km/h na liczniku. Ciekawą zaletą Wipeouta, przynajmniej dla mnie, jest też jego klimat. Czuje się atmosferę zawodów, głównie przez reklamy i poobklejane statki, czy głos kobiety ostrzegającej nas przed bronią zebraną przez oponentów. W HD nie grałem, Pure''a polubiłem, Pulse''a pokochałem. A skoro HD się nie różni za bardzo od Pulse''a, to moim zdaniem zdecydowanie warto. Myślę że to jeden z lepszych pomysłów na wydanie 60 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wspominał jak zagrywał się swego czasu w Wipeout''a na PSX, teraz posiadając PS3 i Wipeout HD mówi, że przeżył swoją drugą młodość :). Kumple + Wódka + Wipeout HD = Chwile dla których warto żyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Pure''a na PSP dość dawno temu i przyznam szczerze, że mało weń grałem, bo jakoś mnie nie rajcował. Natomiast gdy dosiadłem do HD... Słodki Jezu, ta gra urywa łeb na wysokości pasa... PS3 + 40" Samsung sprawiają, że gałki oczne dosłownie wypływają. Ta gra miecie w każdym tego słowa znaczeniu, jeden z nielicznych ostatnio tytułów dla których warto zarwać nockę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam osobiście że gra równie czadowo wygląda na telewizorze HD Ready :P Dodam też że jest to jedna z lepszych części Wipeouta ever... i co ciekawe, jest dobra zarówno dla casuali ( system wspomagania ) jak i Hardcorowców... Przykład? W Split screenie można ustawić że jeden gracz ma wspomaganie a drugi nie dzięki temu można doskonale wyrównać szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra. Momentami zmusza do płaczu (trophy za pokonanie Zico) ale zarazem jest niesamowicie wciągająca. Za taką kasę grzech tego nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że w trybie Zone oprócz tego, że zmieniają się kolory w zależności od zony, to wszystko pulsuje w rytm muzyki, którą akurat słuchamy :) basy dają nam efekty na jezdni, natomiast reszta na bandach i otoczeniu. Orgazm oczny gwarantowany, ale tylko FullHD, ewentualnie 1080i jeśli wasz TV taką rozdziałkę obsługuje.

Ja osobiście dobiłem do zone 70, niestety zone Mach 1 ma dziwne kolory i nie widzę zakrętów ;p ale Zone Zeus tuż tuż.... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować