Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GramX #2 - I dzień z Diablo III

40 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2008 o 21:05, szynka140 napisał:

Nic śmiesznego w tym niewidze, a co do "typowy marudny gracz" to jest na co marudzić,
Diablo 3 to będzie komercha, filmiki przedstawiające nowe klasy, tożto wygląda jakby
sie grało w Alien Shooter, częściowo płatny battlenet częściowo psuje rozgrywke, brak
możliwości rozwijania atrybutów postaci - pewnie zróbcie grę dla 13latków



Bedzie do niczego powiadasz?
Zapisalem sobie twoj nick... jak tylko diablo 3 bedzie na polkach sklepowych, to sprawdze co o nim na forum piszesz, a jesli zobacze ochy! i achy! to znajde cie i zniszcze...powaznie... ;)
Wszyscy tylko narzekac umiecie, zaslaniajac sie filmikami z gry... hmm czytaliscie chociazby opinie ludzi z blizzconu? przeciez oni juz grali w demko. Co prawda ja nie czytalem ich opini ale w ciemno mowie ze nie byli niezadowoleni.A i tak skonczy sie to tak, ze wszyscy ktorzy narzekaja beda zajmowali sie graniem 24/7 gdy tylko gra wyjdzie ;/ Oczywiscie to samo tycze sie Starcrafta
ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 22:13, diablolod napisał:

> Nic śmiesznego w tym niewidze, a co do "typowy marudny gracz" to jest na co marudzić,

> Diablo 3 to będzie komercha, filmiki przedstawiające nowe klasy, tożto wygląda jakby

> sie grało w Alien Shooter, częściowo płatny battlenet częściowo psuje rozgrywke,
brak
> możliwości rozwijania atrybutów postaci - pewnie zróbcie grę dla 13latków


Bedzie do niczego powiadasz?
Zapisalem sobie twoj nick... jak tylko diablo 3 bedzie na polkach sklepowych, to sprawdze
co o nim na forum piszesz, a jesli zobacze ochy! i achy! to znajde cie i zniszcze...powaznie...
;)
Wszyscy tylko narzekac umiecie, zaslaniajac sie filmikami z gry... hmm czytaliscie chociazby
opinie ludzi z blizzconu? przeciez oni juz grali w demko. Co prawda ja nie czytalem ich
opini ale w ciemno mowie ze nie byli niezadowoleni.A i tak skonczy sie to tak, ze wszyscy
ktorzy narzekaja beda zajmowali sie graniem 24/7 gdy tylko gra wyjdzie ;/ Oczywiscie
to samo tycze sie Starcrafta
ehh :(


zachwycać sie napewno nie będe, ale zobaczymy :) poza tym ja wypowiedź poparłem argumentami, a to że ludzie sie zachwycali na Blizzconie.. pokazano by im jakąś totalną kaszanke na Blizzconie i by sie cieszyli, tzw. społeczeństwo masowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 22:17, szynka140 napisał:

zachwycać sie napewno nie będe, ale zobaczymy :)

Nigdy nie mow nigdy

>poza tym ja wypowiedź poparłem argumentami,
?? "widzialem filmiki" to argument?No w kazdym razie nie mocny

Dnia 03.11.2008 o 22:17, szynka140 napisał:

a to że ludzie sie zachwycali na Blizzconie.. pokazano by im jakąś totalną kaszanke na
Blizzconie i by sie cieszyli, tzw. społeczeństwo masowe

Nie zrozumielismy sie chyba...mi nie chodzi o pokaz gry na blizzconie tylko o to ze ludzie mogli sobie normalnie grac w diablo tam...

@MisioKGB

Na tym rysunku autor wlasnie potepial takie myslenie, zle zrozumiales :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 22:21, diablolod napisał:

> zachwycać sie napewno nie będe, ale zobaczymy :)
Nigdy nie mow nigdy
Nie powiedziałem ;]
>poza tym ja wypowiedź poparłem argumentami,
?? "widzialem filmiki" to argument?No w kazdym razie nie mocny
podałem argumenty trzy, a filmiki chyba są po to by pokazać jak gra będzie wyglądała, mi wygląda na Alien Shooter :)
> a to że ludzie sie zachwycali na Blizzconie.. pokazano by im jakąś totalną kaszanke
na
> Blizzconie i by sie cieszyli, tzw. społeczeństwo masowe
Nie zrozumielismy sie chyba...mi nie chodzi o pokaz gry na blizzconie tylko o to ze ludzie
mogli sobie normalnie grac w diablo tam...
ok źle sie wyraziłem, dano by im zagrać w demo jakiejś kaszanki na Blizzconie i by się cieszyli xD
@MisioKGB

Na tym rysunku autor wlasnie potepial takie myslenie, zle zrozumiales :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2008 o 22:28, szynka140 napisał:

> Nie powiedziałem ;]

ajh no chodzilo mi o kontekst twej wypowiedzi :P

Dnia 03.11.2008 o 22:28, szynka140 napisał:

> podałem argumenty trzy, a filmiki chyba są po to by pokazać jak gra będzie wyglądała,
mi wygląda na Alien Shooter :)


Owszem sa ale po filmikach nie mozna stwierdzic ze gra jest kompletna kaszana :>
I gdzie ty alien shootera widzisz heretyku, potwory sa ale to przeciez diablo!!! :P

Dnia 03.11.2008 o 22:28, szynka140 napisał:

> ok źle sie wyraziłem, dano by im zagrać w demo jakiejś kaszanki na Blizzconie i
by się cieszyli xD


Ekhm, napisalem w czasie przeszlym no ale niei czepiajmy sie ;]
Moze i masz troche w tym racji, ale watpie aby na blizzcon pojechali wylacznie maniacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rysunki lepsze cokolwiek od startowych. A humor jak humor, raz trafia raz nie :)

Co do Diablo i jego grywalności - jak wyszło D2 pierwszą moją reakcją było: "Ale kupa!! Kto tu te kolorowe potworki powrzucał?!? Jak w to grać można???" No a jednak było można, bo potem spędziłem przy Diablosku pare ladnych lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten komiks ma błąd merytoryczny - Blizzard poleciał w mega komerchę (jeszcze) nie tyle z D3, a ze StarCraftem2 w trzech odsłonach :D i niech mi ktoś powie, że to nie był komercyjny skok na kasę to się z nim łaskawie... nie zgodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 10:26, Kefir.pb napisał:

ten komiks ma błąd merytoryczny - Blizzard poleciał w mega komerchę (jeszcze) nie tyle
z D3, a ze StarCraftem2 w trzech odsłonach :D i niech mi ktoś powie, że to nie był komercyjny
skok na kasę to się z nim łaskawie... nie zgodzę :D


a skad wiesz ze kazda czesc SC2 nie bedzie tak rozbudowana fabularnie jak SC1+BW ? Moze planuja jakas wieksza opowiesc i nijak nie idzie tego wydac za jednym razem... ale to przeciez komercha - Ty wiesz na najlepiej... phi

ja sie ucieszylem z wiadomosci ze SC2 bedzie trylogia, im wiecej starcrafta tym lepiej.

co do komiksu... slabizna straszna, gram sie ostatnio zmienia, w wiekszosci na lepsze, ale pomysl z tymi komixami chybiony... no ale jak to mowia do 3 razy sztuka, zobaczymy co w nastepnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale narzekacie co niektórzy :P Nie da się już wymyślić innych klas. Co by Blizz nie wymyślił będzie się kojarzyło z poprzednimi klasami. "Fani" gier Blizzarda w nawet najmniejszym elemencie znajdują nawiązanie do innych ich gier bądź jednostek. Musiało by być coś naprawdę pokręconego i klimatem niezgodnego z Diablo żeby się nie powtarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 12:44, gemGreg napisał:

Ale narzekacie co niektórzy :P Nie da się już wymyślić innych klas. Co by Blizz nie wymyślił
będzie się kojarzyło z poprzednimi klasami. "Fani" gier Blizzarda w nawet najmniejszym
elemencie znajdują nawiązanie do innych ich gier bądź jednostek. Musiało by być coś
naprawdę pokręconego i klimatem niezgodnego z Diablo żeby się nie powtarzało.


Postać morfująca w przeciwnika?
Jakiś demonik pragnący zemsty na innych demonach?
To małe szybkie i upierdliwe latające po dżungli w Kurast?

Coś sie zawsze znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 14:34, anadim napisał:

Postać morfująca w przeciwnika?


znaczy taka co sie przemienia w przeciwnikow? troche to bylo by dziwne musiala by posiasc przeciwnika umiejetnosci

Dnia 04.11.2008 o 14:34, anadim napisał:

Jakiś demonik pragnący zemsty na innych demonach?


no i co taki demon by mogl robic co jeszcze nie zostalo wymyslone? cos jak mieszanka nekromanty, barbarzyncy i czarki?:P bo jak mu dadza czary damage over time to bedzie ze z wowa wziete z warlocka :P

Dnia 04.11.2008 o 14:34, anadim napisał:

To małe szybkie i upierdliwe latające po dżungli w Kurast?


troche na siłe. Przeciez tu ma byc walka herosów vs armia piekła a nie jakas gra stworkami z ktorymi walczyles w diablo 2 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam tylko nie to małe, szybkie i baaardzo upierdliwe które zapier... po dżungli w Kurast. Ale demonem który pragnie zemsty chętnie bym zagrał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w tej grze nie będzie paladyna, to ta gra nie jest warta żadnych pieniędzy. Ta klasa po prostu musi się tam pojawić. Znalazłem ostatnio arta z paladynem, wydaje się to być art z Diablo III. Co do tego jednak pewności mieć nie mogę, ale mam nadzieję, że tak jest. Ja sobie po prostu nie wyobrażam Diablo bez paladyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować